Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Margarittttka23

Co dodatkowo ukończyć do języków słowiańskich, pmózcie.

Polecane posty

Gość Margarittttka23

Witam Za rok kończę studia mgr z kierunku, który specjalizuje się w językach słowiańskich, znam biegle rosyjski, białoruski i na śr.poziomie czeski, to mi nie wystarczy i chcę za jakiś czas nabyć dodatkowe specjalizacje jak Specjalista ds HR (zasoby ludzkie) - i dodatkowo waham się pomiędzy księgową a kadrową, co według Waszej opinii będzie dla mnie korzystniejsze pod względem znalezienia zatrudnienia po stdiach, a może pójść w jeszcze inną stronę, dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margarittttka23
Pilota robię obecnie jako dodatkową specjalizację, dzięki za utwierdzenie mnie w mojej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę :-) a to ciekawe że tak trafiłem . w ogóle to powodzenia . fajnie masz z takimi umiejetnosciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margarittttka23
A dziękuję :) Poprostu zdaję sobie sprawę z tego, że nie będzie mi lekko tylko z językami, a im więcej wiedzy i szkoleń tym lepiej i nie ukrywam, że zależy mi na wykorzystaniu tych języków jako uświęcająch środkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak juz duzo masz
ja bym postawila na zdobywanie doswiadczenia czyli prace a nie kolejne kierunki bo np mimo tych wielu umiejetnosci jak bedziesz konkurowac z doswiadczonym pilotem wycieczek o prace to raczej on bedzie miec wieksze szanse pracuj a jak koniecznie chcesz kolejne kursy to niejako przy okazji pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margarittttka23
Tak,ale i tak nie będę miała szansy rozpocząć pracy na 5 roku podjąc się pracy pilota wyc, bo mam zajęcia codziennie, praca pilota to wybywanie na kilka dni, tygodni, także ww. kursy chciałabym zrobić na 5 roku, korzystając z tego, jeszcze "zdążę". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany boskie pilot to
byl tylko przyklad, znasz tyle jezykow wiec wkrec sie do jakiejs firmy albo co, chodzi o to bys miala co wpisac w rubryce doswiadczenie zawodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WKA0gbrboAwF1TevBRQ78kap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×