Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janeczka1234

Skorpionice-jaki znak zodiaku ma wasz partner??

Polecane posty

Gość janeczka1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hymhymhym
wodnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka1234
bo z horoskopu wynika ze najbardziej pasuje do nas rak, ryby ewnetualnie skorpion albo koziorozec. Piszcie tez czy wam sie super układa czy tak sobie, ale szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janaczka123
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna.................
Super. Jest 100x bardziej meski i namietny niz poprzedni (skorpion)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionna255555555555555
Blizniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski...
ja mam wodnika a ja waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrwerwer
Strzelec - uklada sie super, naprawde, wcale sie nie kłócimy wczesniej byłam z rakiem i rybami - to nie dla Skorpionów te znaki są zbyt delikatne, uległe, czasami zamknięte w sobie, a Skorpionica potrzebuje własnie otwartości, namiętności i silnego partnera (słabego nie szanuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionna255555555555555
Blizniak tez jest za delikatny dla mnie- ja potrzebuje silnego partnera. Bylam z rakiem porazka i z baranem tez porazka.I teraz blizniak tez porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka1234
ja byłam z bliżniakiem 4 lata. bardzo męski i silny znak, namietny.... ae też dwulicowy i kobieciarz, tak własnie jak go horoskop opisuje, ale na kochanka idealny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skkkkkkkorpion
+ waga - te 2 znaki pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowo Prawdy
Skorpiony mają przerąbane, bo to znak najtrudniejszy pod względem charakteru (z nielicznymi wyjątkami wśród Waszych przedstawicieli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baran - są kłótnie ale i namiętność. oboje jesteśmy mega uparci i nie odpuszczamy, ale nie potrafię być z kimś słabszym psychicznie ode mnie. byłam z wagą- masakra... wszystko było dokładnie tak, jak ja chciałam.. totalny pantoflarz. bleh :o ze strzelcem była i namiętność i spory ale jego brak wierności przesądził o rozstaniu. lwów, skorpionów nie jestem w stanie strawić.. ale tak naprawdę wszystko zależy od konkretnego człowieka ;) nie dajmy się zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja skorpionica on ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtotek w środę a w piątek co
a bzdury znak zodiaku to preferencja do pewnych cech charakteru a nie ich posiadanie do tego dochodzi wychowanie i najważniejsze na co człowiek się w życiu natkną czego niestety nie da się określić dlatego jesteśmy tacy różni nawet bliźniacy nie są tacy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtotek w środę a w piątek co
ale kobieta skorpion dla mnie rybki to idealny układ :) z czego jestem zadowolony bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowo Prawdy
Poczekaj a jeszcze się przekonasz co znaczy Skorpion (hehehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtotek w środę a w piątek co
znam skorpiony bardzo dobrze pod waszą twardością i udawaniem wrednej jesteście bardzo słodkie tylko trzeba do was trochę więcej tolerancji i cierpliwości bynajmniej do mojej skorpioniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata wymiataa
ja mam Koziorożca> Jest mężczyzną twardo stąpającym po ziemi, i zawsze mogę na niego liczyć. Ma poczucie humoru. Jest doskonałym kochankiem, podczas seksu zawsze czeka na mnie hehe :) jest tez zamknięty w sobie i mało romantyczny, raczej mnie niczym nie zaskoczy. Co ma swoje dobre i złe strony, bo przynajmniej nie zrobi mi jakiegoś świństwa. Aha, jest tytanem pracy. Realizujemy swoje plany i jesteś my o krok od celu. 5 lat razem, w sierpniu ślub. Sami oceńcie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja skorpionica on ryby
dopelniamy sie , w lozku swietnie :P ale ma ze mna 3 swiaty (zreszta wiecie jak to skorpiony):P ale rybka lubi flirtowac .. jesli raz nadpenie sie skorpionowi na odcisk nigdy nie zapomni :o potrafi zniszczyc :P:P ale cechy dobre tez ma :P bylam z bykiem - dobry czlowiek , ale monotonny , czego skorpiony nie lubia :O nam jest potrzebny jezz :D:D ale jaki czlowiek taki czlowiek , charaktery rozne , ale z rybka dobrze mi jest :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja skorpionica on ryby
Słowo Prawdy Poczekaj a jeszcze się przekonasz co znaczy Skorpion (hehehe) nie zaprzczeczam swieta prawda:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka1234
ale uważam ze skorpionice to niepowtarzalne kobiety, maja w sobie temperament inteligencje i to COś, ale sa wybredne, i trudno znaeśc im faceta, też tak macie?? oni sie chyba czasem nas boją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2.11
ryby, raz skorpion, poza tym zawsze ryby.....wodniki to dla mnie ludzie mówiący nieznanym narzeczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skorpionica on blizniak...razem 6 lat ..mamy dziecko male.....dzis chcialabym czas cofnac....za duzy mam temperament....marnuje sie z nim....do tego wogole on nie zasluguje na taka partnerke jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka1234
a co z nim nie tak ze nie zasługuje?? mój bliżniak kręcił coś na boku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka3d
Ja jestem ze Panią Skorpion z samego końca znaku. Sam jestem rybą z trzeciej dekady. Jestem dużo starszy od Niej. Szczerze mówiąc wątpiłem, że to może wypalić, ale ... teraz nie zamienił bym się na żadną swoją poprzednią partnerkę. To po prostu rewelacja, a seks ... nigdy nie miałem lepszego. Czasem się kłócimy, bo mimo, że jestem rybą, czasem lubię mieć swoje zdanie i upieram się wtedy przy nim jak osioł, a czasem lubię jak moja Piękna decyduje sama o wszystkim. Godzimy się zawsze w łóżku, dzięki temu zawsze szybko i skutecznie :). Jak nie dostanę kiedyś zawału to będzie dobrze, bo temperament ma, że hej, ale potrafi też być bardzo delikatna i czuła. Jest też trochę zmienna, zupełnie jak ja. Jednego tylko nie toleruje absolutnie i na to trzeba ze Skorpionicą uważać, przypadkowe, błahe spojrzenie koleżanki, zupełnie bez znaczenia, ale trochę zbyt długie i ... zaczyna się wojna nuklearna. Wtedy nie ma przebacz, tylko, że ja po prostu nie mam ochoty szukać szczęścia u innych, bo mam je w swojej sypialni. Jak dla mnie taki układ jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim trzeba być idiotą żeby wierzyć w jakieś znaki zodiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pania skorpion usidlil Pan... Panna:) Uklada nam sie swietnie a juz dosc dlugo jestesmy malzenstwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja skorpionica z początku znaku, on- koziorożec z początku stycznia, jest cudownie, razem 7 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×