Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zakkkochaanaaa

POMOCY !

Polecane posty

Gość Zakkkochaanaaa

To zaczelo sie w listopadzie 2008r.. Bylo cudownie. Jednak ja musialam wyjechac zagranice... On obiecal ze bedzie czekac.. Mowil \'nigdy\' i \'zawsze\'.. obiecywal wiele, pisalismy codziennie.. Wiedzialam, ze mu na mnie zalezy, ze jestem najwazniejsza.. 10 stycznia 2009 wszystko zaczelo sie sypac.. On poznal jakas dziewczyne, wpadl w zle towarzystwo. Coraz zadziej sie odzywal.. Ta dziewczyna zmarla.. w lutym, ona wiedziala, ze on czeka na moj powrot.. Jednak nasza znajomosc sie rozpadala.. Coraz czeste klotnie.. 2 dni przed moim powrotem zrobil mi scene o dedykacje zdjecia dla kolegi.. zerwal ze mna kontakt.. Bylam w Polsce, nie spotkalismy sie.. Czasem pisalismy esy w czerwcu.. pisal, ze nie chce nikogo, ale i tak jestem dla niego wazna.. Przez wakacje, mial wiele \'kolerzanek\' w lipcu znow wyjechalam.. Pisal mi wtedy, ze z jedna jest blizej.. W listopadzie 2009 znow zaczal do mnie pisac, ze sobie uswiadomil, ze nie zastapi mnie kims innym.. Znow zaczal pisac, ze jestem najwazniejsza, zerwal kontakt z tamtymi dziewczynami.. I on rowniez wyjechal zagranice.. ale do innego kraju.. Bylo cudownie, codzienne rozmowy, jego wyznania, zapewnienia, planowanie spotkania w lutym..po moim powrocie.. i znow 10 stycznia 2010... zaczely sie jego puste smsy raz na tydzien... znow mu nie zalezy.. To tak strasznie boli.. On jest dla mnie calym swiatem i nie mam pojecia co ja dla niego znacze.. Nie chce nikogo innego. Kocham go. Nie wiem co robic. ;((( Najgorsze jest to, ze wiem...ze przez niego cierpie... wiem, ze moglabym miec kazdego innego.. ale tylko on sie liczy. ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×