Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojjjjjjjjjjjjjjj

Mały penis??

Polecane posty

Gość gootekk
Mały?...chodzi ci w sensie o proporcje...jak mówisz, ze to duży chłop i ma za małego co do swojej wielkosci....bo jakby był niższy to juz ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgodze sie...
Naomar Acha jeszcze jedno. Jezeli on Cie kocha i traktuje powaznie i czekal na to czasami z "wrazenia", mezczyzna nie osiaga pelnego wzwodu. To dosyc czeste u wrazliwych i uczuciowych mezczyzn. Dokladnie tak jak mowisz :) przezylam taka sytuacje raz w zyciu :D troche krepujaca sytuacja ale nastepnego dnia bylo juz lepiej ale jemu to niezle musialo byc glupio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miccca
Spragniony seksu gdzie pracujesz....w zakladzie pogrzebowym...bys sie wstydzil trupom takie foty robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 1985
rozmiar faceta ma sie nijak do rozmiaru jego instrumentu niestety zgadywanka, za kazdym razem zgadywanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Sydney nikt cie nie dogoni
Oddałbym 10cm żeby tylko ludzie byli mniej głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasa hophop
Wiesz co Ci powiem z własnego doświadczenia,że mój pierwszy chłopak z którym byłam ponad 3 lata miał bardzo dużego penisa,bardzo,a teraz jestem od ponad roku z chłopakiem który ma normalnego,o wiele mniejszego niż mój pierwszy chłopak,a mimo to nie ma to żadnego znaczenia,jest mi z nim bosko,odczuwam pełną satysfakcję i zawsze mnie zaspokaja i mam z nim o milion razy bardziej udane życie seksualne niż z pierwszym chłopakiem który miał ogromnego penisa więc uważam,że wielkośc ani grubość nie ma kompletnie żadnego znaczenia(nie licząc oczywiście penisów 2-3 cm) Liczy się całość,cały ON-nie jego penis w centymetrach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się :) Mój facet tez ma małego :) w wzwodzie ma moze z 10 cm może ciut wiecej tak na oko, ale w spoczynku tragedia, bo jest malutki strasznie i też sama watpiłam w to czy da radę mnie zaspokoić... Ale o dziwo mile mnie zaskoczył bo naprawde potrafii :) A jeżeli facet do tego jest wartościowy to warto spróbować i przymknąć na to oko moim zdaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaa
Ja bym nie wytrzymała z takim facetem. Daruj sobie i tak będziesz później szukała wrażen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malec9
Witam ja ma penisa 9cm dł i 6cm gr. A do tego stosunek nie trwa dłużej jak 1 minutę albo i krócej. Jest nawet tak że na sam widok cipki jak rozszerzy nogi się spuszczam. Niestety ale kobiecie nie daję rady dogodzić jak twierdzi że nie mam nawet czym. Była wcześniej z facetem kilkanaście razy miał penisa 25cm dł i grubego.(przygoda). A teraz niestety ale się w niej topię jest jak widzę mocno rozciągniętą a do tego jest głęboka jak dla mnie i za głęboka. To link do fotek jeśli chce ktoś zobaczyć https://www.fotosik.pl/zdjecie/5036b1acefc97e8d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz zaczerwienienia po depilacji, uważaj bo przy następnym zabiegu uszkodzisz małego:( Izabel49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×