Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czlowiekzblizna

zdrada

Polecane posty

Gość blablablablablabla.........
Jakbym była twoją eks to bym cię śmieciu wyśmiała, że z takim próchnem ci się chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i ach
jak to dobrze, że życie wyrównuje rachunki i wy też kiedys będziecie starymi próchnami po 40tce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
" czlowiekzblizna (wallace3@interia.pl) przepraszam ze zawracam glowe ale wkoncu ludzie tu moga byc bardziej doswiadczeni...chcialem zapytac jak pomoc zapomniec mojej ex dziewczynie to ze ja zdradzilem?? chce wszystko naprawic jednak ona nie potrafi patrzec na mnie z mysla ze dotykalem innej...jestem 27 latkiem i zawsze chodzil mi po glowie romans z kobieta duzo bardziej doswiadczona czyt 40 letnia...mialem po prostu jakas fizyczna potrzebe to przezyc tak jakby chcialem spelnic jakas swoja mlodziencza fantazje...i nadarzyla sie taka okazja tzn poznalem na naszej klasie kobiete z mojego miasta byla atrakcyjna nauczycielką j.polskiego po jakims czasie zaczelismy flirtowac po czym doszlo do spotkania i skonsumowania tej 'znajomosci"....Moja uwczesna dziewczyne kochalem nadal i nigdy nie mialem watpliwosci z kim chce spedzic zycie jednak odczuwalem potrzebe przezycia tej mojej mlodzienczej fantazji...moja dziewczyna odkryla ten flirt po czym przyznalem sie do tego opisujac jej zlozonosc tego mojego pragnienia, wiem jestem draniem cisną mi sie łzy na oczy gdy o tym pomysle czy jest szansa zeby to odwrocic??" Jeżeli mężczyzna kocha kobietę to do łba mu nie przyjdzie by zrobić skok w bok. Zadałeś pytanie ,,, sam odpowiedz sobie czy Ty potrafiłbyś zapomnieć??? A może jeszcze i w ten sposób----jeżeli ona powie Ci ,że zapomniała i wybacza , czy Ty nie będziesz miał o to pretensji???? Jeżeli ktoś kocha to właśnie dlatego ,że kocha ,czy takie rzeczy może zapomnieć ,wybaczyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
Nie można ani zapomnieć ani wybaczyć. Teraz, po ponad dwóch latach związku to wiem. Jego zdrady zabiły tą miłość. Powoli wszystko się wypalało. Strasznie żałuję, że wtedy nie zakończyłam tego związku, tylko kierowałam się zasadą, że miłość wszystko wybaczy. Gówno prawda. Człowieku z blizną, daj swojej dziewczynie czas. Ale jeśli widzisz, że się męczy, odpuść. Będziesz mieć nauczkę na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avatare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×