Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doicz

Zastanawia mnie fakt... Co jest dla dziewczyn takiego fajnego w

Polecane posty

robieniu loda. Ja jeszcze nie robiłam, ale jakoś mnie odrzuca.. Nie wiem. Wątpię, żeby mi się to podobać mogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony bardzo jestem
przychodzi z wiekiem,jedne szybciej,drugie pozniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliwkawęgierka83
w zasadzie - nie wiem :) ale fajnie jak jemu dobrze - pytanie można odwrócić - co jest fajnego w robieniu minetki - wiekszość facetów odpowiada, że są szczęśliwi jak ona jest szczęśliwa. Aaaa jestem staroświecka - jeśli seks to tylko z miłości , bo bez - jednak czegoś brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz? Jeżeli chodzi o mnie to nawet bym się bała... Że przejadę zębami... Że jakiś odruch wymiotny.. Nie wiem.. cokolwiek ! Co wam się w tym podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwinie mam w puszcze
Mnie to bardzo podnieca,jest prawie tak przyjemne jak to gdy ja jestem pieszczona przez partnera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliwkawęgierka83
Trening czyni mistrza. W każdej dziedzinie. Mnie też na początku zdarzyło się zajechać zębami. Dlatego powtarzam - seks tylko z miłości :) Kocham , mam zaufanie, szacunek i jestem szczera - w 100 %. Kiedyś miałam faceta, który zamiast przyjemności sprawiał mi ból, a on to mylił z orgazmem - ale młoda byłam to cierpiałam. Nie martw się, żaden facet poproszony o wskazówki nie odmówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakim wieku zrobiłyście swojego pierwszego loda? ... Ja mam 17 lat jeszcze.. Dopiero przeżyłam swój pierwszy raz w tym roku i nie wyobrażam sobie tego za bardzo. W zakłopotanie mnie wprawia np. sytuacja, kiedy pieszczę jego brzuch, schodzę niżej i niżej i... I mam opory, bo loda mu nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliwkawęgierka83
ojjj młodziutka jesteś, bardzo. Nie zmuszaj się, bo nic nie wyjdzie. Ja robiłam swojemu pierwszemu (miałam 19lat)- dosyć wcześnie bo po jakimś m-cu współżycia. Potem długo, długo nikomu. Nie kochałam - nie mogłam jakoś. Do obecnego też z początku nie mogłam się przekonać ( prawdą jest , że ten pierwszy zostaje nam w pamięci i jest jakby takim wzorem ) ale w końcu się udało. powtarzam jeszcze raz - nie zmuszaj się , bo 'on tego chce' albo 'wszyscy to robią'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololololololololololool
Doicz - uważam dokładnie tak jak ty :) To musi być ochydne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwinie mam w puszcze
Ja miałam 20 lat , po roku związku i było fajnie,ale partner musi być zaufany i nie zmuszac do niczego. W twoim wieku też nie mogłam sie przełamac i bardzo sie ciesze ,ze poczekałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony bardzo jestem
musisz sie przyzwyczaic,ogladnij go sobie w swietle dziennym,wrecz zaprzyjaznij :P wtedy inaczej na to spojrzysz..... mozecie tez zaczac od poz. 69 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxd
on mi nigdy nie robi minetki bo mnie to nie kreci powiedzialam mu o tym, za to ja jemu czesto :) i kazdy jest zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru nawet tego robić bo tak, bo on chce, bo wszyscy tak robia... Nie mogłabym. A jak mu powiem, to zrozumie. Wiem to. Może w zamian tego użyć ręki? :P Jakaś gra wstępna musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxd
masz wyobraznie to dzialaj :D mozesz sie ocierac o penisa :) to mezczyzni tez lubia, reka owszem - ale to u nich akurat codziennosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez myslałam podobnie jak Ty i powiem Ci,ze jak w koncu sie przemogłam i zrobiłam mojemu chłopakowi ,to zwymiotowałam prosto na jego jajka :P Masakra,odrzucało mie tak ze koniec i powiedziałam ze juz nigdy :D Bylismy ze sobą długo,wiec nie skrępowało nas to,ale jakos tak jemu bym już nie zrobiła hehe.Natomiast ostatnio miałam partnera seksualnego i straszną przyjemnosc sprawiało mi robienie mu loda,mimo iz robiłam to drugi raz w zyciu,to powiedział mi ze zrobiłam to zajebiscie i ze chciałby zeby to sie powtórzyło hehe.Seks z nim to straszna przyjemnosc,ale niestety co dobre szybko sie konczy :P Także nie zmuszaj sie do niczego,to samo przyjdzie,zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dalibyście mi jakieś pomysły? Wiem, że go strasznie podniecam i że samo pieszczenie szyi ustami sprawia mu ogromną przyjemność. Dreszcze go przechodzą po ciele... Mogą to być nawet szalone pomysły...:) Mam temperament i podołam... Ale wiadmo, że muszę się trochę z tym wszystkim os

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnych pomysłów? :( a może napiszcie jak wy urozmaicacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbereźnick30
Moja uwielbia jak pieszczę jej gardło główką jak aksamitnie się wśliżguje i jak rozpłaszczają się jej moje jajka na jej brodzie, jak wypełniam jej buzię że aż jej się łezki w oku kręcą (z braku tchu) no i potem ten wytrysk gorący czesem prosto do przełyku a czasem do otwartej buzi na język. zależy czy chce czuć smak czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... No i oczywiście chodzi mi o to, żeby jego podniecić.. Jemu sprawić tą przyjemność...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliwkawęgierka83
:P z tym jego podnieceniem to raczej problemu być nie powinno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×