Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orinko29

co na katar u miesiecznego dziecka?

Polecane posty

masc majerankowa pod nosek i nssivin soft 0,01 % a tak serio zalecam wizyte u pediatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pediatra jest niestety tylko w piatki i poniedziałki;-( takze dopiero jutro bede mogła pojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda morska do noska i odciagać. jak najczesciej kładź na brzuszku. kropla olbas oil na pieluszke tetrową i powieś koło łóżeczka na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zapomniał odciagac i woda morska nawilzac i inhalol dobry na jakas pieluszke i gdzxies zawies kolo głlwki by lepiej sie oddychało a tylko katar ? goraczka, kaszel apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też to przerabialismy. Mała miala 3 tyg jak dostala kataru... U nas sprawdził sie EUPHORBIUM - to taki aerozol do noska. Jest to lek homeopatyczny i może byc tak wcześnie stosowany. Fajnie sie dawkuje, rozpylasz do noska 3-4 razy na dobę. Jest na bazie ziół (np. szałwia) Nam polecila go pediara, kiedy juz wszystko inne zawiodlo. Córka mialą katar 3 tygodnie.... Jesli karmisz piersią to mogę polecic też picie zapazonego majeranku. Nasyp kilka lyzek 2-3 majeranku mielonego (bez problemu mozna kupic) zalej zagotowaną wodą , zaparz i pij 3 razy dziennie. Przedostaje sie do mleka matki i ma antybakteryjne dzialanie.... Też pomaga. Życzę szybkiego pozbycia sie katarku :) Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda morska odciągać jak najczęsciej euphorbium jak najczęściej układać na brzuszku dobrze wietrzyć mieszkanie, unikać wysokich temperatur w mieszkaniu, dobre nawilżenie, jak nie masz nawilżacza to rozwieś mokre pieluszki/ręczniki na kaloryferach. na noc powiesić mokre pieluszki na łóżeczku, będzie się lepiej oddychało maluszkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie polecili mi w aptece ten areozol euphorbium. wiecie moze po ilu dniach daje efekty? mała ma 37,5 wiec powinnam jej podac juz czopek? no a piersi tez nie bardzo chce ssac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mnie stresuje ten jej stan...moze powinnam zadzwonic do lekarki zeby przyjechała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak uważasz za stosowne. nie jestem przewrażliwioną matka ale jestem zdania lepiej dmuchać na zimne zanim zamieni się to w jakieś większe choróbsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja ci powiem tak ze
przeciez 37,5 to zadna tempertura :o U niemowlat jest inaczej niz u doroslych. Z byle czego podskakuje im temperatura i 37,5 to naprawde nic nadzwyczajnego. Nie wiem po co ci lekarz? Jesli te 37,5 bedzie utrzymywa sie ze 3 dni to to wtedy ewentualnie moze zadzwonic, ale tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co to moje pierwsze dziecko i nie wiem jak to jest;-( a wole dmuchac na zimne. wiec mowisz ze to nie jest nic takiego 37,5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel............
A jak podłapało dziecko katar? Od kogoś czy ze spaceru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki658
Są większe i mniejsze inhalatory. Ja używam Sanity Simple. To jest raczej aparat z tych drobniejszych i lżejszych, ale swoje potrafi. Można przy każdej terapii stosować, czy to przy zwykłym przeziębieniu, czy przy poważniejszych schorzeniach. U mnie to inhalujemy się raczej profilaktycznie, nie pamiętam, żeby ktokolwiek w domu miał kiedykolwiek jakieś zapalenie płuc czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessicaaaa
U nas sprawdził się spray do nosa z Babycap, bardzo dobrze oczyszcza nosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×