Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewka0510

matki polki łączmy sie

Polecane posty

Gość BlankaNadiaBlanka
witam jestem mama Mateuszka i Klaudi mysle ze nadaje sie na wasz topik, tylko ze uzywam pampersy a tak to gotuje sama, piersia rowniez karmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to uwarzaj bo zaraz się dowiesz>>> skoro nie jesteś matką polką to po co weszłaś na ten topik ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do cesarki nie bede wiecej tempakom tlumaczyla co o niej mysle. blanka ile twoje dzieciaczki maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tylko zaznaczam
w takim razie tez podpadam po topik - karmiłam piersia b dlugo i rodziłam naturalnie, bo mam obrzydzenie do wszelkich sztucznych ulepszen ( jesli nie sa niezbedne) , poza tym - co moze najwazniejsze - staralam sie sensownie i madrze wychowac dzieci , nie zaniedbujac - ze tak powiem - rozwoju własnego. Z efektów jestem zadowolona, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 miesiace dopiero kurcze mam pytanie. czy wasze dzieciaki lubily lezec na brzuchu? a jak nie to co robilyscie by zaczely?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko zaznaczam
u mnie było jedno dziecko prędko po dtugim, wiec w sumie z małą przerwą prawie 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój ma 4 i pół miesiąca także nie wielka różnica,z 1 września :) Mój 3 latek je wszystko choc ostatnio to się popsuło,pije jeszcze mleko 3 razy dziennie,a tak je razem z nami,barzo lubi rosołek i innego rodzaju zupy,ziemniaczki z mięskiem też zje ale już nie tak jak zupy,a jeśli chodzi o kanapki to tylko z masełkiem żadko kiedy z mięskiem,jak kiełbaska to już tylko cienką gotowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbhdghdrghdr
wykompac - co to jest? jesteś analfabetką? skończyłaś chociaż zerówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×