Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewka0510

matki polki łączmy sie

Polecane posty

Gość jak dla mnie..........
justysia skad znasz takie slowa? niunia? :O sposob wyrazania swiadczy o tobie, o twojej niedojrzalosci emocjonalnej i psychicznej zal mi tego twojego dziecka bo jego matka sama powinna byc pod kontrola kogos doroslego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrtyhr
ona nawet potrzebuje aby do niej sie justysia zwracali, taki z niej dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie..........
justysia bycie matka to nie klotnie na kafeterii :D i koniecznosc udowadniania swojej racji :D bycie matka to zajmowanie sie dzieckiem i jego rozwojem ups...ale moze nie zrozumialas o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie jestem matką polką i 24 na dobę nie wpatruję się w dzieci mam czas na wszystko :) i z nikim się tutaj nie kłócę tylko przynakmniej mam rozrywkę i świetny z niektórych lasek ubaw :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie..........
justysia :D nadal nie rozumiesz :D trudno zycze dlaszej rozrywki w sumie faktycznie nie wazne czy zajmujesz sie dzieckiem czy nie - i tak i tak nie skorzysta z tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana wszystko rozumiem ale to Ty nie wiesz wogle o czym ja mówię i czego dotyczy ten temat... miłego zgrzędzenia :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhahaha
o ja pierdole ale wy laski jestescie tempe jak dla mnie........ ciebie chyba zal w dupie sciska ze dziecka nie masz. jedziesz po ludziach za to ze maja wlasne zdanie. dam sobie obie rece uciac ze taka justysia choc ma dziecinny nick umie sie lepiej dzieckiem zajac niz ty swoja dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahaha
justysiu czytalam twoje wypowiedzi rowniez na innym topiku i wybacz, ale musze potwierdzic-jestes niedojrzala emocjonalnie osoba. zal mi twoich dzieci. meza nie, bo z tego co wywnioskowalam to tez jest jeszcze gowniarzem bawiacym sie w tatusia. I nie kloc sie, bo jak kilka osob mowi ci, ze jestes pijana, to widocznie tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok może i podpisałam się dziecinnie jak dla Was ale jeżeli mając 24 lata jestem dzieckiem to co mają powiedziec te co mają 17/18 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhahaha
zaczerniam sie bo jakas mala suka podszywa sie pod nick ktos ja objechal wiec musi teraz podszyc pode mnie bo jej wstyd ze taka tepa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhahaha
smarkule ktore przeczytaly 2 arykuly w bravo chca zablysnac. ja pierdole pomaranczowe dziewczynki idzcie do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahaha
nie podszwam sie po ciebie. wystarczy spojrzec. ciemnogrod :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Justysia widzę dalej prowadzisz niepotrzebna dyskusje a wszystkowiedzącymi. widzę niektórzy maja naprawdę z sobą problemy dlatego tez wyżywają się na innych którzy maja SWOJE spokojne życie. do pomarańczowych rewolucji - żyjcie swoim życiem i dajcie innym żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie..........
hahahahahhahaha :D "tempa" a co to znaczy? :P slownik w dlon a potem dopiero pisz o moja dupe sie nie martw - zgrabniutka jest mimo posiadania dzieci :P takiej zabawy jak na kafe to nie uswiadczy sie na zadnym portalu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ewka co tam u Ciebie? już zaprzestałam bo szkoda cyferek na klawiaturze na takich nieumiejętnych babinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba literek
na klawiature :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
u mnie ok :) jakoś ten tydzień strasznie szybko mi przeleciał. a jak u ciebie? jak samopoczucie? na koleżanki faktycznie nie warto zwracać uwagi. to jest jak z psem nie zwracasz uwagi to po chwili odejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wporządku samopoczucie też w miarę oki,mąż wykańcza mieszkanie,w następnym tygodniu kupujemy mebelki i się wprowadzamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty nawet cyfr od liter
nie odróżniasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widzę na klawiaturze literki i cyferki a Ty tylko literki o jej to nawet nie wiesz ile masz lat pewnie :)))))))))))))))00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjfhjfhg
Ty chyba naprawdę mocno głupia... Piszesz że ci pisac cyferek szkoda, czy tak pisze zdrowo logicznie mysląca osoba? Normlany cżłoiwiek napisałby że mu szkoda liter. Jesteś uposledzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty napisalas cymbale
ze ci cyfr szkoda pisac na dyskucje TŁUMOKU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erter
te 23 przy twoim nicku to iloraz inteligencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty chyba za duzo po tym sniegu
biegalas i za duzo razy w leb sie walnelas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prubuje sie dostosowac
do tego ilorazu inteligencji jak ktos slusznie zwrocil uwage :D obawiam sie ze inaczej nie pojmiesz o co chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×