Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewka0510

matki polki łączmy sie

Polecane posty

Gość No cóz patrząc na błędy przez
Was popełniane to żadna z Was na tytuł matki-Polki w pierwotnym znaczeniu nie zasługuje :O Cóż możecie przekazać dzieciom skoro u Was tak podstawowa umiejętność jak znajomość języka ojczystego mocno kuleje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wyłazi prawdziwa natura
dobrych, spokojnych i idealnych mamusiek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czego udzielasz ise w temac
ie o matkach polkach? i po co sie do matek polek przylaczylas? :D wy same nie wiecie gdzie jestescie i kim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewo wykompalas jusz ciecko
? jeżcze mu kolacjem zrup :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lfowerfgw
gratuluje czytania ze zrozumieniem temat brzmi - matki polki łączmy się więc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczka analfabetka :) ja nie matka polka tylko normalna osoba w odróżnieniu do Ciebie bo Ty z deka pokręcona :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiuuy
trafiły debilki na debilke ;) nawet nie wiedza w jakim temacie piszą ;) a choć wiecie jak się nazywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lfowerfgw
żebyś się zapytała matko polko a potem żebyś miałą powód aby okładaćsię batem przy codziennej wieczornej modlitwie uprzedzajacej małżeński obowiązek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a doczytałąś co napisała autorka debilko ?? łączmy się te które zostały nazwane matki polki właśnie przez debilki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Justysia widzę ze w temacie pieluch tetrowych tez cie ukamienowali podobnie jak mnie w temacie cesarek tylko i wyłącznie za swoje zdanie i poglądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lfowerfgw
debilko to sobie wlasne dziecko nazwij bo mniemam że rozumek bo mamusi odziedziczyło\choć miejmy andzieję że po tatusiu aczkolwie bóg jedyny wie gdzie on jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddzielaj słowa a nie wszystko piszesz w jednym ciągu debilko :) 5 miesięcznemu dziecku już przydałoby się podac jakieś urozmaicenie,ja próbowałam już teraz dac deserek jabłuszko i kaszkę bananową od 4 miesiąca ale nie chce zabardzo jeśc,mleko z butelki niestety też nie chce pic,chciałąm dac mu na noc al nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje wszystkowiedzącej lfowerfgw intelektu. może i ja popełniam błędy ortograficzne jak każdy, ale nie wypowiadam się na jakiś temat po przeczytaniu TYLKO i wyłącznie tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lfowerfgw
acoczytaniewyrazowrazemprzewyszatwojekompetencjeintelektualne? juzcinapisalamdebiltotwojbekart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lfowerfgw
ewuniu ty sie nie udzielaj bo sie zdenerwujesz i kiedys ci cc bedzie potrzbne i moze akurat trafisz na zlego ginekologa co podzieli twoje zdanie i bedzie po tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś pierwszy raz podałam malej jabłko jeść jadła ale jej brzuszek jeszcze nie za bardzo umie to strawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioiio
dziekowac, ja nie matka polka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zrob jak ptaki
przezuj jabluszko, a potem wyzygaj do dzioba dzieciaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lfowerfgw
z wlasnego doswiadczenia wiesz komu brakuje jakiejs klepki? wspolczuje... ktorej nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to tez jest zabawne jakaś taka nawiedzona myśli ze inteligentna a w głowie całkowita próżnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×