Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hajstra

Stomatolog dziecięcy Łódź

Polecane posty

Witajcie:) Proszę -dajcie namiary na sprawdzonego,dobrego stomatologa dzieciecego w łodzi. Chodzimy na NFZ ale masakra-mojemu dziecku (8lat)od razu wypada plomba za plombą:( Ja wiem,ze to mleczaki itd...ale bez przesady-kolorowe wypełnienia które miał robione prywatnie w innym miescie trzymaja sie świetnie a tu po tygodniu ajk nie zgorzel to wypada plomba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci tak,mój syn ma 8 lat i również jeste stałym pacjentem stomatologa.Moge polecić ci gabinet na narutowicza(róg Kilińskiego) lu w prywatnym mieszkaniu....Julita Klimczak Jaroszyńska.....w necie znajdziesz namiary.Teraz chodzę do niej i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackpot:)bardzo Ci dziękuje:) W sumie to juz mi wsio ryba -wolę zapłacić i niech przynajmniej to wypełnienie trochę "posiedzi": Mam wrazenie ,ze na kasę(jeżdże na Widzew,dwa przystanki za Realem)popelinę odwalają i tyle. Coz tego ,ze za darmo jak na paliwo przez to jeżdzenie w koło wydam wiecej:( A ta dentystka robi jakąś podkładke pod te zęby mleczne,zeby plomba sie trzymała?Twojemu Mikołajowi się trzymają?i powiedz-lakowałaś synowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma 3 plomby,wszystkie załozone idealnie.Lakowanie było tylko na szóstkach...........puki co jest ok.Tam na Narutowicza płaciłam ok 60 zł,u doktora Parzyszka....ale teraz jeżdze już tylko do Julity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrane ma pasty,tylko elmex plus żel elmex,i chodzimy na kontrole.Mój syn ma niestety zęby po mężu,ale ma za to próchnice nie widoczną..........więc oglądam mu bardzo dokłanie,jemu po prostu kruszy sie ząb i tylko tyle widać.Żadnych przebarwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość closemyeyes
oj jak się z dzieckiem idzie to dokładnie trzeba wybrać dentystę, żeby nasza pociecha nie nabawiła się traumy, lepiej poszukać dobrego dentysty, co ma podejście do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrylosik
no tak podejście do dzieci jest najważniejsze, jeśli chodzi o dentystów, a jak ktoś będzie szukał dentysty śmiało mogę polecić Bamed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleniaaaaaa
w Łodzi z dzieckiem pierwszy raz poszłam na Ossowskiego 2 do Mak-laser i byłam wielce zaskoczona obsługa. Wszystko ładnie elegancko i cena bardzo dobra. Jednak można spotkać lekarzy z darem do dzieci no i z nieograniczoną cierpliwością ... polecam. M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA PACJENTA
MEDARMED W INTERNECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też słyszałam dobre opinie o stomatologu dziecięcym z przybyszewskiego 12. Osobiście jesteśmy na etapie poszukiwań, ale chyba zdecydujemy się jednak na dr Krystynę Pietrzyk z Ortoprotex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda dr Pietrzyk z Ortoprotex jest super :) Moje dziecko już nie boi się wizyt u dentysty. Pani doktor ma świetne podejście do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosik28
Na królewskiej jest gabinet, nazywa się chyba właśnie stomatologia królewska mają dobre podejście do dzieci dentystka zawsze usmiechnieta i miła, dobrze przystosowany gabinet z kącikiem zabaw dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalną konsultację protetyczną przeszedłem w www.smiledent.com.pl Zapłaciłem tylko 50 złotych i doradzono mi kilka ciekawych rozwiązań. Skorzystałem ostatecznie z protezy szkieletowej, niezwykle wygodnej, dopasowanej idealnie pode mnie. Układ zębów został przywrócony prawidłowo. Nie wstydzę się absolutnie niczego. Gabinet funkcjonuje w centrum Łodzi. Porozmawiaj telefonicznie z obsługą. Nakierują cię na właściwe rozwiązanie. Cennik wszystkich usług przejrzysty na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi jest kilku dobrych dentystów, z którymi ja miałem styczność i mój synek także. Ale trzeba się naszukać. Nam udało się znaleźć dobry gabinet stomatologiczny dopiero za trzecim razem, ale jedna wizyta zadecydowała o tym, że zostaliśmy na stałe. Mowa tu o gabinecie stomatologicznym http://www.mddental.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dajcie spokój z tym NFZ :-/. Moja córka też miała w jego ramach leczenie i też problem z wypadającymi dwiema plombami. Sam stomatolog natomiast w ogóle nie miał podejścia do dzieci i był nieprzyjemny. Teraz z Łodzi jeździmy do Pabianic do gabinetu doktor Małgorzaty Raszewskiej www.stomatologiaraszewska.pl gdzie mała ma taką opiekę jaką powinna. Nie wiem ale powinni coś zrobić z tym leczeniem zębów w ramach NFZ bo naprawdę z tego widzę też po innych to aż krew zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam z synkiem do przychodni Księży Młyn. Z tym że on nigdy nie miał żadnej dziury w zębach to nie wiem jak robią plomby. Ale podejście do dzieci mają super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę z dzieckiem do stomatologa w www.apexcentrum.pl. Maja super podejście do dzieci. Mój syn jest zawiedziony kiedy nie trzeba borować bo chce kolorową plombę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moimi dzieci chodzę do stomatologa w Barczewie koło Olsztyna na Słowackiego 8 . Moje dzieci zawsze są zadowolone bo stomatolog ma do nich bardzo dobre podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przejechać się nieco na południe , a dokładnie do Bełchatowa, gdzie pod adresem ul. Nehrebeckiego 2 mieści się http://www.platinumdental.pl . Dokładnie tam zabieram mojego synka na specjalistyczne leczenie zachowawcze oraz profilaktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaGer
Leczę dwójkę swoich dzieci (4 i 7 lat) oraz siebie u Pani Doktor Aleksandry Franke w Aleksandrowie Łódzkim. Serdecznie polecam, jest to gabinet znajdujący się w bliskim sąsiedztwie szkoły zatem dużo pacjentów to własnie dzieciaki. Wiem, że Pani Aleksandra leczy też dzieci z zaburzeniami rozwoju. Ja osobiście polecam Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaję namiary na sprawdzonego, dobrego stomatologa dziecięcego w Łodzi dr Krystyna Pietrzyk, stomatologia zachowawcza, leczenie dzieci przyjmuje w gabinecie Ortoprotex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona z kliniki www.mddental.pl gdzie mają naprawdę genialne podejście do dzieci. Naprawdę nie sądziłam że mój syn kiedyś przestanie bać się dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Lenki

NFZ to przeklenstwo. Placimy podatki i nawet z dzieckiem do dentysty nie mozna isc. To jest skandal jakis. Ja chodze do pani Kati Mony z enel med i polecam z calego serca wszystkim matkom. Nie trzeba sie uzerac z paniami w recepcji bo sa mile, szybko przyjmuje kiedys nawet bylismy w bardzo podbramkowej sytuacji trzeba bylo natychmiast wyrwac zab i przyjela nas tego samego dnia . Do tego fajna w obyciu lekarka i widac ze zna sie na pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o stomatologów to polecam Neo Dentica na ul Szparagowej. Mają super podejście do dzieciaków ( dr Patrycja Steinberg). Leczą bezboleśnie. Wszystko spokojnie i przystępnie tłumaczą tak że leczenie jest bezstresowe i bezbolesne. Mój synek bardzo bał się wizyt u stomatologa ale od momentu kiedy trafiliśmy do Neo Dentica nie ma już z tym problemu. I przede wszystkim maja szeroki zakres usług stomatologicznych dla dorosłych i dla dzieci. No i są skuteczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×