Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niejedna przeszkoda zyciowa

Czy warto trzymac sie takiej pracy?

Polecane posty

Gość niejedna przeszkoda zyciowa

Witam, praca biurowa, przynajmniej z zalozenia miala taka byc, bo w miedzyczasie okazalo sie, ze czesciowo zrobila sie w terenie, bieganie po urzedach, zalatwianie miliona spraw, jezdzenie nawet do innego miasta, potem powrot do pracy i praca biurowa (ale nie jest tak codziennie). Zarabiam niecale 1000zl, szefowa wrzeszczy niemilosiernie, o wszystko ma pretensje,to po czesci wynika z jej osobowosci, taka baba ciagle niezadowolona ze wszystkiego, niedlugo spojrze nie tam, gdzie trzeba i tez bedzie czynila mi uwagi, siedze tam ze scisnietym zoladkiem z nerwow co za chwile/jutro/pojutrze sie wydarzy, wracam do domu z bolem glowy.....czy warto tego sie trzymac? :( bo juz sama zaczynam sie zastanawiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niejedna przeszkoda zyciowa
no i co ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw znajdz sobie inna prace i szybko zrezyguj .szkoda Twojego zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taanya
nie warto. szukaj nowej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niejedna przeszkoda zyciowa
o tym samym mysle, jednak ze znalezienie pracy, to nie taka prosta sprawa :o gdyby tak bylo, juz dawno mnie tam nie ma .... no i tez powoli dochodze do wniosku, ze ta marna kasa nie jest warta moich nerwow.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam podobnie.........
praca w prywatnej szkole w sekretariacie. Byłam odpowiedzialna za wszystko, nawet reprezentowanie Dyrektorki w kuratorium!! Nie dałam długo rady!! Dzień w ktorym stamtąd odeszłam był wspaniały!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w takiej pracy pracowałam 3 miesiące. Było to ponad 3 lata temu, ale do dzisiaj mi słabo jak pomyślę. Zaczęłam się kłócić z szefową i kazała mi iść do domu. Poszłam i nie wróciłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niejedna przeszkoda zyciowa
a juz myslalam, ze to tylko ja tak paskudnie trafilam :o Ona potrafi tak wrzeszczec do sluchawki, ze trzymam 10cm od ucha lub osobiscie, to siedze na przeciwko niej jak czekajaca na wyrok, wymaga Bog wie czego a placi grosze, porazka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam podobnie.........
uciekaj stamtąd pracę znajdziesz, jak nie taka wymarzoną - to taką "przejściową" powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niejedna przeszkoda zyciowa
dziekuje dziewczyny, nawet nie wiecie ile dla mnie ta otucha znaczy... Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dostalam
Jakbym czytała o sobie. Dokładnie to samo. Tyle, że wmawiałam sobie, że to się zmieni że dam radę i ktoś mnie doceni. Wytrzymałam 1,5 roku. Omal nie zniszczyło mi to całego życia. Uciekaj, nie ma na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×