Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość czambałama

sauna na podczerwień

Polecane posty

Gość gość
Sauna na podczerwień to naprawdę ekstra rozwiązanie, jest ona bardzo prozdrowotna. Warto sobie taką saune zafundować w swoim domu . Tutaj jest cały artykuł http://kndesign.pl/dezynfekcja-podlog-i-scian-medycznych/ poruszający ten temat. Dodatkowo jeżeli ktoś ma problem z krążeniem krwi to takie sauny są często polecane przez lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Ja wybrałam najmniejszy model sauny na podczerwień z haakala.pl Jak dla mnie jest wystarczająca, świetna. Daje bardzo fajne efekty. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest wielu producentów saun i wiele ich rodzai. Tych na podczerwień to akurat fanką nie jestem, chyba wolę bardziej tradycyjne modele. Chodź siostra ma tą na podczerwień i chwali. Każdy lubi co innego 🙂 Obie zamawiałyśmy wraz z montażem z infraline i szczerze mogę polecić tych speców. Potrafią człowiekowi dobrze doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek

Też mam saunę od infraline i faktycznie są w porządku. Najważniejsze, żeby sauna spełniała swoją funkcję, a z tym nie ma problemu. Moja jest bardzo solidna. No widać od razu, że to taka sauna, która posłuży przez długie lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikux

Ja polecam sauny tej marki: http://www.infraline.pl/katalog,1,sauny-infrared.html, mam u siebie model DUO, nie mam żadnych zastrzeżeń. Wprost przeciwnie – mam o tej marce dobrą opinię, a obsługa oferowana przez producenta Infraline trzyma poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sauna na podczerwień to super rozwiązanie dla tych, co nie lubią wysokich temperatur lub mają choroby serca. Polecam każdemu spróbować, bo to świetny sposób na poprawę zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×