Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yg8t88

Pytanie będzie o spermę i karmienie więc nie dla wszystkich.

Polecane posty

Gość zgodzę się z
poprzedniczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam jestem otwarta
biore z połykiem i dziecko bym karmiła-nawet mogłoby spac z nami w łozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i patrzec na te
wasze zjadanie spermy,bleee biedne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie wypowiemmmm
jesli maz zdradza was dlatego ze nie chcecie polknac spermy to wspolczuje , ja jestem z mezem przedewszytkim zwiazana emocjonalnie , kochamy sie szanujemy mamy dzieci , i dlatego jestesmy razem a to ze dobrze jest nam i w lozku to tylko dopenia nasz zwiazek , i rozumiem ze gdyby kobieta byla zaniedbana , nie interesowala sie mezem to on moze szukac pocieszenia gdzie indziej ale nie jesli ma atrakcyjna zadbana kochajaca zone i szczesliwa rodzine nie sadze zeby chial to wszystko zaryzykowac dla nocy z inna ;) no chyba ze to taki typ ze ma wszystko a i tak zdradza , ale tutaj mozesz pic sperme litrami a i tak nie pomoze;) wracajac do pytania nie sadze zeby moglo to zaszkodzic dziecku ale jesli sie martwisz , to nie polykaj na okres karmienia bo po co psuc przyjemnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasnieczekananikogo
cofanie sie na czas i przerywanie erekcji prowadzi do nerwicy, jeśli wasz mąż nic wam nie mówi to nie znaczy ze nie chce a nie mówi bo nie ma odwagi. swoja droga jakby facet myślał w ten sposób to nie zrobiłby wam minety bo to tez ble. ile przyjemności byście traciły tak samo czuje sie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geberalnie jako mezczyzna jakbym mial wybrac miedzy laska ktora polyka a taka ktora nie polyka to oczywisie wybralbym ta co polyka. Wniosek te ktore sa sexualnie zacofane beda zawsze drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Jesli ktos sie wypowiada,to dlaczego zaraz sa prowokatorzy,bo jestes oblesna,albo cos tam innego. jesli sam tego nie robie,albo sama nie znosi tego czy to,to po co wtącac swoje widzimisie na takim powaznym blogu.radzilbym sie powstrzymac od tego,jesli cos dla ciebie nie miłe to sie wstrzymaj.Bo to swiadczy również o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porzygałam się... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×