Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dominotoja

O co mu chodzi?

Polecane posty

Gość dominotoja

Więc tak. Poznałam faceta na forum fotograficznym. Rozmawialiśmy ze sobą długo (maile), nie widzieliśmy nawet jak wyglądamy. On wysłał mi zdjęcie jako pierwszy. Później ja podałąm mu numer swojego telefonu. Dzwonił codziennie, potrafiliśmy rozmawiać kilka godzin. Codzienne mówił mi dzień dobry i dobranoc. umówiliśmy się dziś wieczorem na spacer, ale to było uzależnione od tego czy wyzdrowieje. Dzwonił do mnie wczoraj i powedział, że nasze spotkanie jest uzależnione od tego czy będzie czuł sie dobrze. Dziś rano zadzwonł by powiedzieć mi dzień dobry i...że nie możemy sie dzisiaj spotkać. Powiedziałam, że rozumiem i życzę mu powrotu do zdrowia. Nie dzwonił aż do teraz. Ja nie odebrałam. O co mu chodzi? Myślę, że zrobił to z premedytacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominotoja
moze mu chodzilo o to, ze mam taki nos czerwony i jezyk bialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominotoja
Skoro mnie olał to po co do mnie wydzwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominotoja
chciałam go tylko poznac i może jesli by sie zgodził to wyćwiczyć rózgą wiklinową po gołym tyłku, myslicie, ze tego może nie lubić? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominotoja
:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominotoja
hahahahah...rózga by mu się na pewno spodobała. Pytam poważnie. Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominotoja
No tak, ale po co ta cała szopka? Po co by tracil tyle czasu? Po co by teraz wydzwaniał? Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominotoja
a najbardziej mnie zdenerwowoało to, ze juz sie przygotowałam, umyłam sie, chociaz robie to tylko w pierwszy piatek miesiaca kiedy ide do spowiedzi, oraz założyłam najlepszą spódnicę o figlarnym kroju worka na zboze do kostek i sweterek wlasnorecznie wydziergany ze starych włóczek po babci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominotoja
kiepskie podszywy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominotoja
kiepskie podszywy :O nie ładnie jest sie ze mnie smiac, mozna z kazdego innego i wtedy jest ok, ale ze mnie to nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominotoja
pliss, pomozcie.Stoje przy telefonie caly czas, przestepuje z nogi na noge a tu nic.Glucho pusto.Mam obolale gardlo, jezyk opuchniety z choroby a ten nic.Nie dzwoni, chyba, ze w parapet.Lece ucho przylozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle sie czuję i nie chce wychodzić na ziąb, żeby się doprawić, trudne? przemyśl to, i nie odbieranie telefonu i robienie "fochów" jest dobre dla dziecka, nie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominotoja
ale jędza ze mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominotoja
jedza i skapiradlo.Nawet na mydle i wodzie oszczedzam.Moze cos poczul nosem?No nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominotoja
:-) :-) Nie olał mnie wcale ale to wcale :) Ale musiałam go trochę potrzymać w niepewności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×