Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwia83475403

Test ciązowy-jedna kreska mocna, druga ledwo widoczna

Polecane posty

Gość mama92
Raz poronilam nie planowane miesiac temu cos bylo a nagle dostalam @ tym razem miesiac pozniej dzien po @ zrobilam test wyszla 1 krecha gruba a 2 prawie niewidoczna ale jest nie mam zadnych objawow tzn w brzuchu na dole mnie czasem kuje podczas wysilku i piersi. Czy to moze byc ciąza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziś robilam test i jedna krska bardzo ladna a drugą widac pod światłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, robiłam dziś test ciążowy i druga kreska wyszła ledwo widoczna ale coś jest jej widać. Za dwa dni powinnam dostać miesiączkę pobolewaja mnie piersi i czasem brzuch tak jak na okres. Czy to ciąża???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia 25
robiłam test i wyszła mi kteska mocno czerwona a druga delikatnie rózowa zakres kreski był..... czy to jednak może być ciąza . zmęzem staramy sie od półtora roku i nic ,, nie chce robić sobie nadzieij ,,,wię prosze o porade ,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bardzo możliwe że to ciąża .idź na bete żeby potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. 26.06 powinnam miec okres nie mam robilam test nawet dwa razi byl dwie kreski ciemna i jasna bylam u ginekolog stwierdzila ze za czesniej jest aby mowic ze jestem w ciazy ze moze byc to inny powod dzisiaj zrobilam trzeci test i wyszło to samo tylko ze ta druga kreska robi sie juz ciemniejsza niz poprzednio czyzbym była w ciąży???? Heppi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doroti2909
Dziewczynki zrobiłam test... Jedna kreska jest rozowa a druga cieniutka i slaba.... To ciąża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doroti2909
Prosze pomóżcie w odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkruszyna1989
Też tak mam czekam bo juro zrobie drugi raz.Prawdopodobnie to wczesna ciąza.moja kreska jest blada ale widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 30
Witam ja rowniez mam taka sytuacje okres spoznia mi sie 6 dni wiec zrobilam test z samego rana I wyszla jedna kreska bardzo widoczna a druga bardzo jasna(pojawila sie odrazu) dla pewnosci na drugi dzien zrobilam ponownie test z samego rana I wynik jest taki sam czy to znaczy ze jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy można pisać że nawet jeśli kreska jest jasna to wynik pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy 92
mam pytanie jedna ciemna druga jasna z tych odpowiedzi już wiem ze to ciąża tak myślę żeby zrobić sobie badanie krwi ale czy to kosztuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
Dnia 17.01.2010 o 23:07, Gość małakasia88 napisał:

jesteś w ciazy gratuluje!

0czesc kochałam sis chłopakiem tamtym tygodniu dni plodnie i dziś zrobiłam test ciążowy i wyszło mi jedna mocna kreska a druga słaba wyszła chvialam się dowiedzieć czy mogę być w ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość lili

Robiłam dwa testy w odstępach paru dni i oba wyszły tak że jedna kreska gruba a druga słaba, różnica między mini była jedynie w czulosci, jeden miał 10 a drugi 25, dodam że były robione przed @, dziś miałam dostać i nie dostałam.

Dodam że staram się o dzidzie z mężem od roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×