Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...szukająca pracy

Pytanie na rozmowie kwal. - ile chciałaby Pani zarabiać

Polecane posty

Gość ...szukająca pracy

Jaka jest najlepsza odpowiedź na takie pytanie? Studia wyższe, brak doświadczenia w zawodzie. Wcześniej jak byłam na rozmowach (nie było podane wynagrodzenie w ogłoszeniu) to mówiłam tyle co naprawdę chcę zarabiać tzn granicę poniżej której nie podejmę się pracy. Idę znów na rozmowę, zależy mi na tej pracy. W ogłoszeniu w rubryce zawód/doświadczenie jest wpisany tylko zawód, nie ma nic na temat doświadczenia, natomiast wymagane wykształcenie "średnie zawodowe" ja mam wyższe w tej samej dziedzinie. Podana jest minimalna kwota wynagrodzenia brutto od-do. W takiej sytuacji jaką powinnam podać, żeby nie wyszło, że wymagam za dużo, lub że się nie cenię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile chcesz zarabiac
a jakie widelki oni podali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchomor765
ppowiedz , że tyle co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...szukająca pracy
Podali 2-4 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...szukająca pracy
A jeśli chodzi o to ile bym chciała zarabiać, no to chyba jasne, że im więcej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...szukająca pracy
Podnoszę, może dziś ktoś coś konkretnego poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rezerwista3
podaj swoje minimalne wymagania + coś więcej. Im mniej podasz tym łatwiej dostaniesz pracę ale potem niewiele z niej bedziesz mieć. Dodatkowo dochodzą ewentualne podwyżki a raczej ich brak. Można powiedzeić że od tego ile powiesz na początku zależy w większości wypadków ile będziesz zarabiać w tej firmie przez kilka lat. Chyba ze to stanowisko związane ze sprzedażą albo można sie wykazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rezerwista3
aha - zapomnij o tym że się nie cenisz. W tym przypadku nie ma to najmniejszego znadczenia. Takie coś może być w przypadku osób z doświadczeniem i starszych. A i to nie zawsze. Pracodawcy lubią oszczędzać na pracownikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...moim zdaniem
Oki, i w tym konkretnym przypadku, który opisałam. Podane 2-4 tyś. Jeśli powiem, że chcę ok 2,5 tyś na rękę wydaje Wam się zbyt wygórowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rezerwista3
Wygórowane to to nie jest ale na pewno tyle nie dostaniesz. Co prawda nie wiem co to za firma i w jakiej miejscowości. Obstawiam że zaproponują 1200-1500 na łapę jak to porządna firma a jak badziewna to z 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rezerwista3
pomyśl że tam jest średnie zawodowe w wymaganiach - zlecą się wszyscy studiujący zaocznie albo inni podobni i jak myślisz ile będą chcieli? A wymagania spełniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...moim zdaniem
No właśnie sama nie wiem co robić. Tyle nie dostanę, ale jeśli od razu zacznę od najmniejszej stawki dopiero negocjacje, to też dobrze na tym nie wyjdę. Jest to duża firma ( w swojej branży - inżynieria medyczna). Zobaczę jak będzie przebiegać rozmowa. Dzięki za sugestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...moim zdaniem
przepraszam za nick, wypowiadam się jak widać pod różnymi ...moim zdaniem = ... szukająca pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×