Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
aazakłopotanaaa

jak sprawić by uczucie znów się pojawiło?

Polecane posty

hej. jestem w zwiazku od 2ch tygodni. bardzo zalezało mi na tym chlopaku ale on mnie olał a potem jednak nam wyszło, i było cudownie, wprawdzie wydaje mi sie ze on szybciej sie zaczal zakochiwac ale to było mile i czulam ze ja tez troszke moze wolniej ale sie zakochuje. niestety wyjechalismy na wspolny weekend, mielismy sami pokoj, oczywiscie do niczego nie doszlo ale.. moze troszke, chodzi o to ze od polowy nocy mialam go juz dosc, dosc tego ze mnie przytulał, ze byl kolo mnie, nie chciałam tego.. (choc jeszcze pare godz temu strasznie go pragnelam) no i jak sie obudzilismy wgl nie mialam ochoty go całowac.. i tak przez caly dzien.. jak wieczorem wrocilismy to rozmawialismy dlugo i uznalismy ze wszytko stalo sie za szybko i byla po miedzy nami za duza bliskosc. tylko ze ja czuje sie jakby uczucie wygaslo.. chciałabym poczuci sie znowu tak jak 2dni temu ale czuje tez odraze do niego, a zarazem silna wiez z poprzednich tygodni... i kłoce sie sama ze soba. tak strasznie chciałabym zapomiec o tamtej nocy i zakochiwac sie w nim dalej.. tylko ze ja nie czuje jester chceci widzenia go, przytulania, całowania... :( uznalismy ze zrobimy sobie przerwe,, tzn on nie bedzie nic pisal, nie bedziemy sie spotykac, rozmawiac, i zobaczymy czy ja zatesknie.. on wie wszysto.. wiec to zalezy tylko odemnie.. a ja tak bardzo chce by uczucie sie znow pojawilo! co ja mam zrobic.....? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×