Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawypd

2M + K, Panie jak sie odnajdowałyście po tym...

Polecane posty

Gość a jjaaaa
Uważam że taki trójkącik tylko z nieznajomymi , czyli bez udziału własnego faceta . Jakoś nie wyobrażam sobie w tym układzie własnego faceta No ale to tylko w sferze marzeń :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3magicno
ja mam dokladnie tak samo. tez z obcymi facetami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja se nie wyobrażam ani własnego ani obcych facetów w takim układzie,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssss
ja rozmawiałem na ten temat z moją dziewczyną i w sumie obojgu się to podoba, tylko są obawy czy to nie zrujnuje naszego pożycia, ona twierdzi że z jej strony nie mam co sie obawiac, ale i tak nie jest pewna co do tego czy takie rzeczy robić z stałym partnerem. Cały czas mam ochote zaproponować jej to wprost, ale jak taki facet sie prezentuje wtedy przed własną kobietą? Hej zaprośmy jakiegoś kolesia do łóżka żeby posuwał cie na zmiane ze mną bądź razem?! Wizualnie to starsznie podniecające jest i z tego co widze dużo facetów ma podobne obawy co tego trójkąta, czyli jak będa wyglądać w oczach własnej dziewczyny po tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3magicno
dziewczyna tez moze miec jazdy przeciez, np. co ty o niej pomyslisz, jesli robi to z dwoma tej samej nocy... tazke moze szczera rozmowa najpierw by sie przydala. zreszta co ja wiem , ja tylko sobie o tym marze intensywnie... sznase na przejscie z tym do reala mam znikome... a wam zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssss
3magicno a co bys pomyślała o swoim chłopaku w takiej sytuacji? Nwet nie pomyślałem ze i kobieta moze miec takie obawy, jeśli mnie kocha a tego drugiego traktuje jako "zabawke" do pieszczot i nie zapominała o chłopaku to raczej nic złego bym o niej nie pomyślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia20
Jestem zanteresowana, jesli sie znajdzie dwoch chetnych panow, to prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3magicno
Co ja bym pomyslala o moim chlopaku? Hmm to chyba zalezy jak byloby miedzy nami. Jesli byloby b. dobrze i czulabym sie bezpieczna z nim, to moze rozwazylabym propozcje trojkata. Ale to ja, a ja sama mam taka fantazje. A czy twoja dziewczyna ma, tego nie wiem. Czy masz jakies podejrzenia? moze poogladajcie jakies filmiki razem i podpytaj ja tak ogolnie co o tym mysli, czy ja to troche podnieca itp. ja sie nie zastanawialam nad tym tematem zbyt doglebnie, poniewaz z tym partnerem, z ktorym jestem nie wyobrazam sobie tego. Wiem ,ze on nie ma najmniejszej ochoty na trojkat, a ja nie bede go zdradzac, wiec pozostaja mi moje fanazje :))) i na razie jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssss
Obojga kręci to, ale nikt nie wyszedł z konkretną propozycją, bo jest strach czy aby te pare chwil seksualnych uniesień nie zniszczą związku. Ją to kręci bo której by nie kręciło pieszczenie przez dwóch facetów na raz? Nie oszukujmy się nie ma takiej. Sama mówiła że to fajne, ale w związku są obawy, ona ma głównie obawy co do mnie, jak ja bym na to zareagował po zajściu, zaś ja mam na odwrót. Błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toomek
decyzja o trójkącie podjęta. chce sprawić taki "prezent" dziewczynie. powody mam swoje. Pytanie do Pań: Jak wygląda wasz seks we dwójke po takim trójkącie? Jakie macie doznania? Nie brak wam wtedy tego 3? NIe chciałbym żeby to źle wpłyneło na odczucia partnerki podczas normalnego seksu we 2. Jak to potem jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanówcie się, niema informacji ani czołówki Że to temat dla dorosłych, każdy małolat możne się tu deprawować I MYŚLEĆ ZE TO JEGO RODZICE NP TYLE SA WARCI a kiedyś być degeneratem, to tak zwany postępowy rozkład polskiego społeczeństwa, to tylko polskojęzyczny bełkot deprawacji w stronę polaków , OBUDŹCIE SIĘ BŁAGAM NA BOGA !!!! dla nich jesteśmy gojami, niewolnikami i łatwo się nami steruje przez media.BÓG,HONOR I OJCZYZNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 38
Niezły film, jeżeli dwie osoby się na to godzą to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia 3 muszą się zgodzić...a swoją frogą to super "zabawa" i zawsze coś "innego" w łóżku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 38
Tak trzy osoby muszą się zgodzić, ale chodzilo mi tu o parę, małżeństwo by tu było zgodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 38
od fantazji do realizacji daleka droga, najczęściej kończy się na niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikol35
A ja podtrzymam ten ciekawy temat, wiele osób nie przyzna się do takich fantazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia84
Nie wiem jak to jest ale dużo par szuka mężczyzny lub kobiety do trójkąta, wiec nie mówcie że taki sex tylko z nieznajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikol35
par a nawet małżeństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.Zullus:)
i temat sie skończył a ciekawy:0 kilka pan sie wypowiedziało i sadze ze dość prawdziwie:) nie ma więcej z doświadczeniem w trójkątach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia84
Dwie kobiety i facet ok ale dwoch facetow i kobieta to juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikol35
bo nie ma odważnych do takich tematów o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikol35
ja wolę odwrotny schemat czyli dwóch facetów i kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasonczona
dla mnie takie zabawy sa z lekka obrzydliwe,ale co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia84
Nikol a z kim taki sex uprawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.Zullus:)
zależy co kto lubi...... i zależy od sytuacji czasem spontan trochę alko i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikol35
jak to z kim z mężem i kochankiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia84
Sex z dwoma faceta może i byłby ok ale do momentu podwójnej penetracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikol35
przecież nic na siłę jak ci to nie pasuje to tak nie ma i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia84
Bo zabawa z dwoma penisami to juz jest cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.Zullus:)
Nikol35:)a kochanek to Twój czy jego?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×