Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Gość koralka3
no bo to zależy od organizmu. niestety ale nie ma reguły...ja przechodziłam to średnio cieżko, do przeżycia ale nie był to super czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulciaaa
pewnie ! każdy ma swój próg bólu, dużo zalezy od nas samych, ale moim zdaniem jak jest dobrze przeprowadzony zabieg też to jakoś wpływa na nasz stan "po".. dlatego cieszę się że trafiłam na tą a nie inną klinikę i Lekarza. w każdym razie, troche bólu i po krzyku, trzeba gonić swoje marzenia, piersi są boskieee 5 stycznia minie u mnie 2 miesiące !! już się przyzwyczailam i ich nie oddam hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulcia no to gratki. Jak świętowałaś swoją dwumiesięcznicę? :) Jasne że warto wybrać dobrego lekarza z polecenia. W końcu operacja ma być bezpieczna i efekt ma być dobry wizualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulciaa
haha dokładnie dziewczyny !! staników już mam pare nowych :D kiedys nie lubialam ich kupować... wiadomo, a teraz bym non stop jakis nowy kupowała :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia101dm
13200zl od konsultacji do zabiegu kilka miesiecy ale ja taki termin wybralam. od zabiegu minelo 11 tygodni i mozna juz powiedziec ze jest normalnie. teraz walcze z bliznami. Nie jest tak kolorowo. Pierwsze 3 dni bardzo ciezkie, pozniej tygodnie troche lepiej ale problemem jest np.umycie wlosow. z kazdym dniem lepiej. Ciezko ze spaniem,6 tyg prawie na siedzaco. Noce najciezsze. Pierwsz to nawet sama na bok nie moglam sie przewrocic. Ale polecam .Jesli oczywiscie ma sie problem. Jak cos to pisz na madzia101dm@wp.pl odpowiem na jakoes pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to fajnie że już po:) pewnie masz jeszcze ograniczone ruchy ale zobaczysz ze z każdym dniem będzie lepiej:) smaruj blizny, natłuszczaj skórę - będzie git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulciaa
ja niecałe 13tys w Klinice dr Sierocińskiego w Katowicach niedlugo u mnie bedzie 3 miesiac, wszystko jest jak należy, piersi fajnie się układają, pewnie u każdego inaczej to czasowo wygląda, ale w każdym razie zapomnialam juz o zabiegu i żyje normalnie;) w tym tyg miałam kontrole w klinice i Pan Dr powiedział że jest wszystko okey;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13tyś wymiana implantów u dr.Janiny w Miechowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mniej więcej tyle samo wszędzie kosztują...myślę ze cenowo operacje nie sa bardzo zróżnicowane. Zresztą warto wybierać lekarza a nie cenę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda, ceny najczęściej są zbliżone, bo konkurencyjna walka, wiadomo :) więc patrzeć uwaznie na to jakiego lekarza sie wybiera!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulciaa dobrze czytać, ze wszystko się układa :) swoją drogą - cena ceną - nie zawsze wyższa to lepszy lekarz, ale i nie z podejrzliwością trzeba patrzeć na giga mega okazje prawie-że-za-darmo. Wiem, bo ja sama przy innej okazji prawie się naciełam tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulciaaa
nie no, na cene nie ma co patrzec.. ważne aby Klinika była sprawdzona ja dr Sierocińskiego wybierałam właśnie z polecenie, bałabym sie iść tak "w ciemno"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto iść także na konsultację żeby się samemu przekonać jaki lekarz jest na prawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się kieruje opiniami, nie tylko tymi z neta, bo tutaj to nie zawsze wiadomo, czy wszystkie są wiarygodnie, ale mam sporo koleżanek, które korzystają z medycyny estetycznej i na tej podstawie często wybieram lekarza. wiadomo, ze to ze "Basi" zrobil ladny biust nie znaczy, ze nam tez na sto procent zrobi to tak samo super, no ale zawsze to wieksza szansa, niz isc w ciemno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulciaaa
pewnie zawsze lepiej sprawdzic i wybadac;) jak u Was dziewczyny z bliznami ? 5.11.2015r. dr M. Sierocinski Katowice, Arion 240cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak patrzyłam w stolicy to nawet dochodzi i do 10tys. Ale to zalezy gdzie, a coś własnie sama polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, wiadomo, że w większych miastach ceny będą spore, ale z drugiej strony jeśli chodzi o biust to moim zdaniem nie warto na tym oszczędzać. w końcu to operacja, a nie zabieg u kosmetyczki, no i zawsze jest ryzyko, że coś pójdzie nie tak (i nie chodzi już o sam wygląd, ale o zdrowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się w100%! jeśli już na taki zabieg ktoś się decyduje, to trzeba liczyć się z wydatkami -oszczędzając na każdym kroku można sobie tylko zrobić krzywdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo że nie nalezy oszczędzać bo ot może w tym przypadku źle się skończyć. natomiast warto z rozsądkiem do tego podchodzić, nie szastać ale zwracać uwagę za co płacimy i ile płacimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taaak, ale dziwią mnie osoby, które starają się oszczedzić za wszelką cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszt jest zalezny od wielu czynnikow, poczawszy od lekarza po typ powiekszania piersi. Sama wybieram się niedlugo bo za tydzień do doktora Knakiewicza na konsultacje i dowiem się jak kształtują się koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robiłam takiego zabiegu, bo rozglądam się za odwrotnym zabiegiem. Znalazłam na http://art-med.com.pl/pl/zabiegi/piersi/powikszenie/ , że robią tam zarówno powiększenie piersi , jak i można zredukować ich wielkość. Dokładny cennik też tam jest. Tak to jest w tym świecie, ludzie są tacy różni. :D Jak się ma za duży biust, to chciałoby się mieć mniejszy. A jak za mały, to marzy się o większym. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę to niestety kosztuje... Ale co tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koralka3 Czy ty naprawde nie masz nic innego do roboty tylko siedzenie na forach od 2009roku i reklamwoanie tej starej sparciałej wywł...ki żukowskiej??? Po twojej stopce widać że jesteś tutaj prawie 7lat. Nie wiem kto uwierzy w te twoje brednie. Tobie chyba placa za to albo jesteś z otoczenia tej znachorki która więcej spiep..rzy niż widzi! Niebawem wkleje moją dokumentacje medyczna to sie wszyscy przekonają jakim podłym partaczem jest zukowska!! Napisz sobie na czole tą stopke że miałaś operacje tu i tu i chodź tak ulicami, albo rozdaj ulotki sąsiadom, a nie chowasz sie za komputerem przy sali operacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia10dm
nie pamietam dokladnie ... ale po 3 tyg jeszcze bylo ciezko pokroic np marchewke...ogolnie dlugo odczuwalam dyskomfort...3 miesiace napewno...zawsze czuc bylo te napinajace sie miesnie na implancie...teraz juz minelo 5 miesiecy a jak napne miesnie klatki to implanty sie rozsuwaja..normalne to jest raczej ...ale nie spodziewalam sie ze bedzie tak bardzo czuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaNina
Eolka, najczęsciej po 1 - 3mcy to się układa wszystko ale też zależy...są dziewczyny, które po 2óch tygodniach normalnie już funkcjonowały, ale to raczej nie norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia10dm
Ja 5 miesiecy po ale do konca normalnie jeszcze nie jest... cwicze troszke i np pompki czy podciaganie do tej pory sprawiaja mi klopot, czuje dyskomfort przy napinaniu miesni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×