Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

jeśli chodzi o Łódź to i Pisera jest dobry, i Dorota Żukowska i Zieliński - Tomasz i Andrzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do toyska 2015.02.10 Chyba coś Ci sie pomyliło bo Żukowska to jest najgorszy chirurg i nieudacznik ze wszystkich. Nawet te proste operacje to u niej porażka. Ona jest na wszystkich "CZARNYCH LISTACH CHIRURGÓW PLASTYCZNYCH". Więc nie pisz takich bzdur bo krzywde ludziom robisz takim nakręcaniem. Sam sie przekonałem jaka to podła osoba, bardzo mnie skrzywdziła operacją plastyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a czemu najgorsza? ja w sumie słyszałam całkiem ok opinie...ale tak jak toyska pisze ze ile ludzi tyle opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implanty anatomiczne Mentor 15 tysi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Łodzi polecam Pisere..! no a kowty za nowy biust to niestety ale wychodzi ze lekką rączką 10 tys jak nic ....a moze być i nawet więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Forum tu jeszcze żyje? Mam pytanko czy wy macie wkładki eurosilicony? Chce wybrac sie w sierpniu na operacje biustu ez wymiane wkladek i lekarz mi proponuje mentory lub eurosylicony.Chciałam eurosilicony ,cena bardziej kuszaca od mentora, no ale jak bylam juz nastawiona i ze tak to chce eurosylicony a jedna znajoma z innego forum stanowczo mi je odradzila!!!!:( Ponoc są bardzo ryzykowne atest maja tylko na europe i ponac pękają sa ryzykowne :( Podobno sporo powikłan jest przy nich ,nie maja spójnego w całosci woreczka tylko są jakos łączone i były przypadki ze po jakims czasie implant potrafi sie rozerwac i sylikon wypływa :(. Jak wy tam z swoimi eurosyliconami zyjecie i jak juz długo nimi się cieszycie ? Musze podjac decyzje teraz czy zaufac eurosyliconom czy dopłacać :( do mentora.Prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tippy
mmona szczerze mówiąc bardzo mnie dziwi co piszesz, bo ja z moich implantów jestem bardzo zadowolona to po pierwsze, a po drugie sama nie spotkałam się jeszcze ze złymi opiniami na ich temat. przed operacją dowiadywałam się o gwarancję, eurosilicone mają dożywotni program gwarancyjny GCA Comfort Guarantee, który pokrywa nie tylko przerwanie powłoki implantu, ale również kontrakturę kapsułkową trzeciego i czwartego stopnia. do tego wadliwy implant może być wymieniony na każdy inny w dowolnym rozmiarze, warunek jest taki, że operacja musi być przeprowadzona przez certyfikowanego chirurga. ja osobiście jeszcze nie słyszałam o jakimś problemie z eurosilikonkami, sama jestem z moich bardzo zadowolona :). jeśli szukasz wiecej informacji, wejdź na beautywpolsce, tam jest sporo o nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no ja też do moich implantów zastrzeżeń mieć nie mogę, eurosilicone to jedna z lepszych firm na rynku... sporo zależy od lekarza i to tu bym się najbardziej skupiła, by wybrać najlepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tippy i Toyska :) dziękuję za ocenę .Właśnie też nie mogę nic znaleźć negatywnych wypowiedzi ale znajoma z netu która powiększała piersi ,po operacji przebywała w pensjonacie gdzie dużo dziewczyn po operacji sobie tam zamieszkuję bo to jest w Czechach i przez okolo tyg tam się zatrzymują pod granicą Czeską by być pod okiem potem lekarza i nie oddalać się zbytnio od kliniki po wyjściu juz ze szpitala. No i kobitka która się tam nimi opiekuję polka ,opowiadała jej jakie były przypadki z tymi eurosylicone ,ze dziewczyny wracaly bo podobno implanty się rozrywały a nigdy zadna nie wracała z menorem :( i teraz zgłupialam bo nastawiłam się na eurosylicone a tu takie wieści :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinka1
Zgadzam się z toyską :) poszukaj może jeszcze opinii na różnych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
Niby tak, ale czasem tych naturalnych za wiele nie ma...Ja tam się cieszę, że powiększyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może warto się zastanowić i jednak przełamać strach:) generalnie warto pomyśleć tak że wiele kobitek przechodziło operację i nie żałują...a bać to chyba każda sie bała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ogólnie to chyba najpierw trzeba przejsc jakies badania, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia101dm
witam Ja zapisalam sie na zabieg 5 listopada. Dlugo szukalam po forach ale tak naprawde juz nie wiadomo ktore komentarze sa prawdziwe ktore nie. wybralam dr Pisere. Mam nadzieje ze dobrze. Boje sie troche ale tyle lat o tym marzylam ze chyba jest to dobra decyzja. koszt 13,5 tys. Czy ktoras z was powiekszala sobie u niego piersi? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a dlaczego boisz się ze będzie zły? bez przesady:) tak na prawdę ile dziewczyn tyle opinii:) najwazniejsze to jest Twoje odczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
ja myślę ze powinnaś sie kierować jak ty czujesz:) chyba lekarz ma całkiem ok opinie...nei wiem nie robiłam u niego:) ale głowa do góry! każda z nas miała chyba takie obawy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie tępe c**y. W mózg sobie ten sylikon wsadźcie to uzupełni puste miejsca po rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co ten hejt człowieku - sprawia Ci przyjemność obrażanie kogoś? madzia - jeśli dobrze poszukałaś to wszystko powinno być ok, nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulciaa
czeeeść ! ja natomiast ze swojej strony mogę polecić Pana dr Marcina Sierocińskiego z Kliniki z Katowic ! dokładnie mija mi dzisiaj 6 tydz jak miałam zabieg powiększenia piersi, wybrałam bardzo fajne implanty wypełnione hydrożelem firmy Arion wysoki Profil 240cc. piersi już się fajnie układaja, jutro ide na pierwszy trening wkoncu i zaczynam nosić normalne staniki hehe :) blizny prawie niewidoczne !! aha implanty okrągłe mam:) Pan dr był bardzo profesjonalny, zresztą nie tylko on bo cały personel kliniki bardzo o mnie dbał. Od pierwszego kontaktu z kliniką czułam się odpowiednio zaopiekowana. Pan Dr konsultował mnie bardzo indywidualnie, uwzględniajac wszystkie moje potrzeby i oczekiwania, odpowiednio mi doradzając, pouczając itd. Dodatkowo, chciałam aby zabieg odbył się dość szybko, co także klinika uwzględniła i pomimo ich napiętego kalendarza, udało się dość szybko spełnić moje marzenia jestem zdziwiona bo wszędzie na forach pisze się o strasznym bólu po zabiegu i braku możliwości poruszania się, a ja bez problemu wykonywalam wiele czynności... owszem pierwsze dwie noce nie były najprzyjemniejsze, ale dało się wszystko znieść, bez jakiegoś zbędnego faszerowania się toną leków. także polecam gorąco ! jakby ktoś miał jakieś wątpliwości to mogę odpowiedzieć na jakieś pytania bo wiem jak sama się czułam przed zabiegiem, choć klinike wybrałam bo słyszałam o niej wcześniej juz dobre opinie... tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo super ze jesteś po;) jak się czujesz? mam nadzieję ze wszystko ok i ze efekty Ci się podobają! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulciaa
marcela28 czuję się super ! ćwicze pracuje i wszystko robie jak wcześniej przed zabiegiem, efekt super, drugi raz zrobiłabym to samo i nie zastanawiala sie nad niczym, warto aby móc cieszyć się życiem jeśli ktoś ma jakies kompleksy ;) a ty przed czy po ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulciaa
aaa soryy widze teraz podpis, że już PO :) a jak u Ciebie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulciaa kurde, to miałaś szczęście ze tylko dwie noce poobolało! :) tez zawsze powtarzam, ze warto spełniać marzenia i nie bać się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie, nie ma co się przed operacją za bardzo bać! bo może być na prawdę wszystko udane! i prawie bezbolesne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, czesto strach ma wielkie oczy...ale nie ma co się stresować wcześniej. ja pamietam że bardzo się bałam a nie było tragedii jak później się okazało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą to ciekawe, że niektóre z nas tak przezywają mocno powróć do normalności, a niektóre muszą to mocno przeboleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×