Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beacik26

chcę mieć dzidziusia, zaczynamy starania

Polecane posty

Niestety tego nie mozna tak stwierdzic..zrob test! Powodzenia!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żłobkowa
Mam pytanie do przyszłych mamusiek. Czy, gdybyście musiały oddać dziecko do żłobka i miałybyście do wyboru: żłobek z internetowym monitoringiem sal w których bawią sie Wasze pociechy i złobek bez monitoringu a cena za pobyt byłaby taka sama , który wybrałybyście ???? Bardzo mnie ciekawi Wasze zdanie . Dziekuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki mogę sie dołączyć??? tez staramy sie o dzidziusia tylko ja niestety mam PCOS i nie mam owulacji, biore clostibegyt i w tym miesiącu pojawił sie pęcherzyk ale nie wiadomo czy pękł.testuje w niedziele więc trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitia
Zlobkowa ja bym wolala zlobek z monitoringiem jesli to mozliwe a co do ciebie myszka trzymamy kciuki.Ten miesiac jest jakis szczesliwy na tym topiku wiec jest duza szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jak tam dziewczynki? no już na szczęście środa :) Widzę, że zaczynam poranny dyżur i mam nadzieję, że się ktoś też zjawi, żebym sama nie została. Witaj myszko, oczywiście, że się mozesz dołączyć. No to do niedzieli nie zostało dużo dni, więc trzymamy kciuki baaaaardzo mocno, żeby się udało!!! Dopisz się do tabelki, jest parę stron wcześniej. Ale się mi nic nie chce..... Znowu dzisiaj laba w pracy.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie piękności:D wczoraj zdałam egzamin na prawo jazdy:D dziś 26dc, piersi bolą, brzuch też trochę. przedwczoraj w nocy tak mi bolał jak na okres że byłam pewna że małpiszona zastanę rano a tu nic, plamienie lekkie tylko.po tym jednodniowym spadku tempki wzrosła mi i dziś mam 36,9. czytałam że plamienie i jednodniowy spadek tempki często się wiąże z zagnieżdżaniem zarodka w brzuszku. OBY tak było :D co do żłobka ja bym wybrała z monitoringiem-nie ma nic złego w tym by sprawdzić co robi nasze dziecko i jak jest traktowane, a kobiety opiekujące się nimi obchodzą się dziećmi delikatniej bo są "na wizji". przepraszam że sie nie odzywałam ale niestety mam pewne ograniczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Gosiu, no to serdecznie gratuluję zdania prawka :D !!!!!! Super, teraz będziesz śmigać autkiem i zostaniesz królową szos hehehe. No wszystko możliwe, ze dzidzi sobie miejsce robi w brzuszku, mam nadzieję, że tak właśnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jak tam mija wam poranek? SamosiaGosia to suuper ze Ci sie udało zdać to prawko gratuluje i trzymam kciuki za 2 kreseczki za Ciebie i wszystkie dziewczyny juz nie moge sie doczekac waszych testowan to takie miłe czytac ze kolejnej z nas sie udało Majeczka kiedy wybierasz sie do gina.? Beacik czasem raz a pozadnie wystarczy zyby zafasolkowac jestem dobrej mysli i ty tez badz napewno Ci sie uda w tym miesiacu juz mam dosc tej zimy :( pozdrawiam was goraco i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Witaj myszko dopisuj się do tabeleczki, nasze grono się powiększa super :) Wpadłam tylko na troszke Beacik nie mam tak dobrze w przcy jek Ty :( a chciałabym :) Agaz kurcze co do tego ginka to mam dylemat bo chce iść gdzieś tak za tydzień tylko niewiem czy iść prywatnie czy na NFZ i czy prowadzić ciąże prywatnnie czy nie ? A Ty kochana jak zamierzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamosiaGosia ja również przyłączam się i gratuluje zdania egzaminu na prawko wiem że to nie takie łatwe ale ci się udało super!!:) a teraz następne gratulacje będą z okazji ujrzenia 2 kreseczek aby jak najszybciej :) Trzymam kciuki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka ja to raczej prywatnie u mnie to niebardzo jest jakis dobry lekarz na NFZ wiec lepiej nie ryzykuje płace troche duzo ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też tak bardzoiej byłam przekonana na te prywatnie. Przed planowaniem chodziłam do mojej ginki juz przyzwyczaiłam się do niej i wydaje mi się w porządku, ale teraz raczej pójde prywatnie do faceta. Ty jutro idziesz na wizyte jak pamiętam :) Ciekawe czy założą już Ci karte ciążową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuuuu ja też chcę już iść do ginka, i też chcę mieć założoną kartę ciążową........ i też sobie chcę z Wami pogadac o mojej ciąży.. buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu No dobra, to tylko taka mała anegdotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ide do lekarza ale strasznie sie boje co powie ma b.dobre usg wiec mam nadzieje ze juz tam cos wypatrzy :) dzis zaczoł mi sie 5 tydzien Beacik juz niedługo bedziemy sobie plotkowac o naszych brzuszkach jestem pewna na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję kochane jesteście :D choć w sumie nie ma czego gratulować, w Rzeszowie zdaje co 4 osoba, a ja zdałam za 4 razem dopiero więc wstydzić się powinnam.. kurczę..nadal plamię. jest to śluz z domieszką krwi różowo-brązową barwę to ma, śluzu jest zdecydowanie więcej niż krwi ale martwi mnie to bo nie wiem co się dzieje choć chciałabym fasolinkę.. kupiłam dziś w tajemnicy przed moim M test i powstrzymuję się by poczekać jeszcze-> nie zrobić go. agaz w sobotę jadę do rodziców tata się ucieszył a aja jeszcze bardziej bo gdybym nie zdała to bym nie jechała.Taki cel miałam i jaki fajny efekt :D od kiedy się topik założyło to rośnie liczba ciężaróweczek systematycznie i oby tak pozostało do ostatniej osoby :P mam nadzieję że niedługo ujrzę te dwie krechy, a jeżeli ujrzę to już nie ważne ile się staraliśmy, ważne że się udało buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitia
Beacikja zawsze rano na nogach niestety od razu wychodze do pracy wiec nie mam mozliwosci wam rano odpisywac, samosiaGosia po pierwsze gratulue zdania na prawko, no i trzymam kciuki za dwie kreseczki, mam nadzieje ze i ty je niedlugo ujrzysz, a kiedy wlasciwie zamierzasza sie testowac? Mnie juz tez ta pogoda wykancza, niby tu gdzie mieszkam nie jest zimno i sniegu tez nie mamy, ale tak ponuro i szaro, w sobote bylo tak pieknie juz sie wiosne czulo a dzisiaj rano znowu trzeba bylo skrobac szybki w samochodzie, no coz. Dobra dziewczynki zmykam na razie, studenci w collegu czekaja, bede wieczorem to poczytam co tam u was nowego? A co z naszymi testowiczkami, kiedy pierwsze testy? Dopiero w walentynki? Buziaki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testować będę chyba jakoś po 15 lutego i mam nadzieję zobaczyć 2 a nie jedną. na marginesie to mi się śniło ostatnio że robiłam test i pozytywny wyszedł..szkoda że tylko sen.. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, halo co porabiacie? wrzucam tabelkę. Ciężarówki dopisywać się :) zaraz będę oglądać majkę. NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL majnona...............22.........22.01.........22.01.... ........ .5 oOomadalenaoOo....20.........31.01..........31.01....... .....1 lola.....................21......... 01.02 ............. ? ..............5 FeBe...................27.........14.02..........14.02.. ........ ..4 xellkaa.................28.........15.02.........14.02.. .. ........ .9 Beacik26..............26........ 20.02......... 21.02............. 4 haga...................28..........02.03.........02.03.. ............1 anitia..................28........01.03...........01.03. ............2 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzień rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... Majeczka87..........23..........?..............?........ ........... Talia_D................22..........?..............?..... ............... aaninimowaja........?............?.............?........ .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola, co tam u Ciebie? dalej choróbsko Cię męczy? mam nadzieję, że już lepiej. A jak z testowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola, co tam u Ciebie? dalej choróbsko Cię męczy? mam nadzieję, że już lepiej. A jak z testowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny juz mam stresa przed testowaniem :( Jeszcze 4 dni a ja juz wariuje. Myslalam ze w tym cyklu bede spokojniejsza ale gdzie tam! Nawet nie moge z nikim pogadac, bo juz ostatnio narobilam zamieszania bez przyczyny (zaalarmowalam meza, mame i przyjaciolke). Dlatego teraz siedze cicho i licze na cud. Ech... ciezkie to nasze zycie staraczkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samoGosia czemu nie widze Ciebie w tabelce? bedziemy testowac mniej wiecej w tym samym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz obejrzałam Majkę wypiłam herbatkę i lece do Was dziewczynki :) lola no właśnie jak tam samopoczucie ? a teścik myśle że już zakupiony ;) Agaz jutro szybciutko nas informuj jak tam po wizycie u ginka, będę czekac z niecierpliwością :) Napewno będzie widać malutką kropeczkę :) Trzymam kciuki i wierze że wszystko będzie dobrze :) FeBe wiem jakie to uczucie brrr ja je odwlekałam jak się dało, raz miałam już robić rano ale zaspałam i tak mi się przedłużyło :) Ale teraz wiem że lepiej robić później niż wcześniej. Zrobisz teścik i dołączysz do tabeleczki ciężarówek tak samo jak samosiaGosia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xellkaa
Hej Dziewczyny, dlugo mnie nie bylo wiec mam duzo do nadrobienia, ale wszystko przeczytalam Beacik26 - tak trzymac - spontanicznie i bez stresu - na pewno sie uda!!! Febe - tez bede testowac ok 14 / 15 ale korci mnie, zeby isc do apteki po test i zrobic jutro - co sadzicie bedzie to 28 d.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xellkaa
Nie wiem sama, ale raczej nie mam zadnych specjalnych objawow - troche mnie pobolewa dol brzucha, piersi mam troszke obolale - ale to normalne w 2 polowie i moze zwiastowac okres. Maz sie ze mnie smieje i mowi, ze mam kupic test i miec to z glowy. A wy kochane przyszle mamusie mialyscie jakies objawy, ze wiedzialyscie, ze to jest wlasnie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się wprowadzam :D poza tym byłam w tabelce ale jakoś się beze mnie skopiowało.. nic nie szkodzi już będę. :P NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL majnona...............22.........22.01.........22.01.... ........ .5 oOomadalenaoOo....20.........31.01..........31.01....... .....1 lola.....................21......... 01.02 ............. ? ..............5 FeBe...................27.........14.02..........14.02.. ........ ..4 xellkaa.................28.........15.02.........14.02.. .. ........ .9 Beacik26..............26........ 20.02......... 21.02............. 4 haga...................28..........02.03.........02.03.. ............1 anitia..................28........01.03...........01.03. ............2 samosiaGosia.........27........?.................15.02.............16.. Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzień rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... Majeczka87..........23..........?..............?........ ........... Talia_D................22..........?..............?..... ............... aaninimowaja........?............?.............?........ .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL majnona...............22.........22.01.........22.01.... ........ .5 oOomadalenaoOo....20.........31.01..........31.01....... .....1 lola.....................21......... 01.02 ............. ? ..............5 FeBe...................27.........14.02..........14.02.. ........ ..4 myszka2028..........22.........14.02..........14.02.............4 xellkaa.................28.........15.02.........14.02.. .. ........ .9 Beacik26..............26........ 20.02......... 21.02............. 4 haga...................28..........02.03.........02.03.. ............1 anitia..................28........01.03...........01.03. ............2 samosiaGosia.........27........?.................15.02.. ...........16.. Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzień rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... Majeczka87..........23..........?..............?........ ........... Talia_D................22..........?..............?..... ............... aaninimowaja........?............?.............?........ ................. no wpisałam sie :) FeBe widze ze mamy te same dane w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xellka, swietnie cie rozumiem, tez bym juz sobie nasikala na test ;) Korci mnie jak nie wiem, bo mam jeden w domu ale zmarnowalam juz chyba 5 w ostatnich 3 miesiacach dlatego tym razem sie wstrzymam. Ja w sumie tez nie mam zadnych specjalnych objawow - piersi mam wieksze i pobolewajace ale ostatnio tak mam przed okresem. Troche mnie ciagnie "na dole" (nie tak mocno jak 5 dni temu) i lekko pobolewa lewy jajnik. Juz sie naczytalam ze to wszystko wskazuje raczej na @ niz na dzidzie ale wiecje jak to jest... nadzieja zawsze umiera ostatnia ;) samoGosia, no wreszcie jestes zatabelkowana. Trzymam kciuki! myszka, faktycznie jestesmy w tej samej "fazie" staran :D Za ciebie tez mocno trzymam kciuki! Zreszta tak samo jak za cala reszte naszych kochanych babeczek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka, dzieki za cieple slowko :* Mam nadzieje, ze nie bede musiala zbyt dlugo czekac zeby do was dolaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×