Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beacik26

chcę mieć dzidziusia, zaczynamy starania

Polecane posty

Gość xellkaa
kupilam test i nie zawaham sie go uzyc ;) zycze milej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia xellkaa!! Trzymam kciuki!! Daj znac co i jak ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Wpadam z samego ranka się przywitać i przypomnieć że trzymam za wszystkie kciuki jak zawsze bardzo mocno :);) Agaz pamiętaj o nas po wizycie u ginka :) pozdrawiam gorąco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć lasencje :) ja już też jestem zwarta i gotowa w pracy, i zaczynam dzień od kawki . Ja wczoraj też kupiłam test, ale uparłam się, że nie zrobię wcześniej aż @ przylezie, bo już ich dośćzmarnowałam. No chyba że nie będzie jej 4 dni, to wtedy, więc chyba muszę zmienić dzień testowania w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL majnona...............22.........22.01.........22.01.... ........ .5 oOomadalenaoOo....20.........31.01..........31.01....... .....1 lola.....................21......... 01.02 ............. ? ..............5 FeBe...................27.........14.02..........14.02.. ........ ..4 myszka2028..........22.........14.02..........14.02..... ........4 xellkaa.................28.........15.02.........14.02.. .. ........ .9 samosiaGosia.........27........?.................15.02.. ...........16.. Beacik26..............26........ 20.02......... 24.02............. 4 haga...................28..........02.03.........02.03.. ............1 anitia..................28........01.03...........01.03. ............2 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzień rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... Majeczka87..........23..........?..............?........ ........... Talia_D................22..........?..............?..... ............... aaninimowaja........?............?.............?........ .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Ja czuję się już lepiej ,ale muszę posiedzieć jeszcze parę dni w domu żebym całkiem wyzdrowiała.Testu jeszcze nie kupiłam bo nie miałam jak:) :Postaram się to zrobić jak najszybciej!Nadal nie ma żadnych objawów ani na @ ani na ciążę. Witam nowe staraczki:)!!!!fajnie że nasze grono się powiększa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola cieszę się ,że już lepiej. Normalnie aż ciarki mi po plecach przeszły :) przecież już 11.02 a Ty miałaś mieć niby @ 01.02, więc wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują na.......... ;D ale by było fajnie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja zaraz zaloze buty i sie sama przejde po ten test dla ciebie :P u mnie snieg sypie jak oszalaly ale na szczescie dzisiaj pracuje w domku. Tylko po poludniu musze wyskoczyc na chwile do lekarza rodzinnego po skierowania na badania. Mam nadzieje, ze przestanie do tego czasu sypac :( milego dzionka krolewny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xellkaa
hej no niestety test negatywny - albo za wczesnie, albo jutro przyjdzie @ no trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xellkaa głowa do góry :) no pewnie że jeszcze za wcześnie testowanko miało być 14 a dziś dopiero 11 :) Mogło być tak że zagnieżdżenie troszke było później i ci nie da tak szybko pozytywnego wyniku ;) Daj na cierpliwość i zrób za kilka dni teścik i wtedy będzie wynik wiarygodny bo ten jak dla mnie nie jest wcale. Ja zrobiłam po dacie @ i miałam bladziutką kreseczkę. Także nie martw się jak małpisko nie przylezie to napewno będą 2 kreseczki :) Trzymam kciuki :) Agaz jak tam po wizycie :) Bo juz nie mogę się doczekać wieści :) Aj lola trzyma widze na przetrzymanie i to taaaaakie duuuuuże, teścior wyjdzie napewno pozytywny bo małpeczki nie ma ;) Również trzymam kciuki:) No jeszcze godzinka i ogladamy Majkę :) buzialki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyyyy xellka spokojnie, jeszcze dość wcześnie na test, więc nic straconego. Ale, co ja sie tu będę wymądrzać, też zawsze 3,4 dni wcześniej testy robiłam, więc my wszystkie jesteśmy po jednych pieniądzach :) Wieczorkiem jadę do brata i kupiłam winko, więc sobie z bratówką chlupniemy :D Co w ogóle porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to majnona i magdalena się nie odzywają..... ciekawe co u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacik a to dziś zakrapiany wieczorek mmm :) Ja męcze się nad notatkami do egzaminów a że musze szukać w necie informacji to przy okazyjce zaglądam co u naszych dziewczynek, ale widze że coś nie chcą się odzywać :( No racje nasze laseczki zapomniały o nas i Jessika nie daje znaku życia, ale się porobiło opuszczaja nas jak nic :( Ja czekam na Majkę Beacik Ty pewnie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitia
Hej dziewczyny ja sama nie wiem co sie dzieje niby mam miec teraz dni plodne, no ale jakos tak sluzu nie bardzo na te dni, czyli nie bede miala owulki w tym miesiacu? No nie. Zaraz zrobie chyba test owulacyjny bo zglupieje. T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki jak tam Wam dzionek mija Ja tez ogladam Majke U lekarza wszystko dobrze dostałam nawet zdjecie:) dał mi skierowanie na badania takie podstawowe za 2 tygadnie mam przyjsc z wynikami i załozyc karte ciazy xellka jeszcze nic nie jest przesadzone mozliwe ze na test jeszcze za wczesnie nieraz dopiero w dniu spodziewanej miesiaczki wychodza i to takie prawie nie widoczne SamosiaGosia co tam u Ciebie suuper ze jedziesz do rodziców odstresujesz sie troszke maz zatęskni pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaz to super że u ginka wszystko dobrze :) I dostałaś nawet zdjęcie jejku, ja też chce :) A powiedział Ci który to tydzień? bo my chyba tak samo miałyśmy @ prawda ? ja miałam 06.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! A my próbujemy z mężem... codziennie.. hehehe mąż mówi że co ma być to będzie i nie martwi się tym, że może plemniki mogą być słabe Anitia u mnie też śluzu nie ma ?? ale za to sutki mnie bolą jak na owulacje do tego temperatura lekko podwyższona więc chyba ten dzień się zbliża Agaz gratuluję i zazdroszczę ... ciekawe jakie to uczucie wiedzieć, że w brzuchu rośnie nowe życie.... Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej właśnie, jak to jest mieć w sobie życie? jakie to uczucie? agaz- cieszę się bardzo że jadę, w końcu pobędę trochę z siostrami itd bez M który zawsze odliczał mi czas i stał jak kat nad dobrą duszą..poza tym nie obyło się bez ograniczeń..zwłaszcza finansowych(100zl na 2 tyg) i z tego ma mi zostać na bilet..facet jest śmieszny ale mam swoje ukryte dochody ;) ja nadal mam podwyższoną tempkę, małpiszona nie widać, piersi bolą, test kupiony i mam nadzieję że wytrzyma jeszcze tych kilka dni.. już się nie mogę doczekać wyjazdu! co prawda 11 godzin drogi pociągiem ale sama, bez marudzenia, rozkazywania itd. zauważyłam u mojego M coś dziwnego..zaczął mówić o dziecku, jakby ono już było w brzuchu moim.nic mu nie mówiłam przysięgam a z testami się kryję jak tylko mogę :D odezwę się jutro bo mi M zajmie znowu komputer jak co wieczór.. trzymajcie się ciepło! baaaaaaaaaaaardzo się cieszę że jesteście w ciąży, wierzę że z pozostałymi nami również pójdzie tak łatwo. buziaki piękności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitia
Hej dziewczyny. Haga my jeszcze nie probujemy zostawilam to na jutro , blizsej owulki, bo zrobilam test i pojawila sie druga kreseczka, ale jeszcze slaba, no wiec jednak owulka sie zbliza. No wiec zaczynamy od jutra i nie dam mu wytchnienia przez najblizsze pare dni. Sutki tez mnie bola, no ale one to mnie zawsze ostatnio bola, raz na owulke raz na okres, no wiec to nie dobry wyznacznik w moim przypadku :) zwlaszcza ze ostatnio ciagle jeden jajnik mnie bolal, a zwykle boli mnie tylko w dniu owulacji, no wiec balam sie ze cos sie dzieje nie tak. No ale w kazdym badz razie juz jestem spokojniejsza, teraz tylko czeka nas probowanko. Dobra zmykam upiec ciasteczka dla mezusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xelcia nie martw się jak nie tym to następnym razem, chociaż ten topik ma takie szczęście, że raczej za wcześnie zrobiłaś teścik ;) będzie dobrze mówię Ci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki..widzę ze nie tylko ja mam manie robienia testu o wiele za wcześnie :) mnie dzisiaj pobolewa brzuszek a sutki to mam tak wrażliwe ze nawet nie mogę się wytrzeć ręcznikiem po kąpieli.trzymajcie kciuki dziewuszki. no i ja oczywiście trzymam za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka ja tez miałam 6.01 o tydzien nie spytałam ale chyba 5 Dziewczyny uczucie jest suuuper ale ja i tak dalej sie martwie czy wszystko bedzie dobrze i chyba dopóki nie poczuje dzidzi w sobie bede sie denerwować to jest silniejsze odemnie tak bardzo sie boje nie wiem jak bym przezyła jakby sie to powtórzyło. ale w sumie to nie jest temat o zamartwianiu sie tylko o szczesciu i nadzieji wiec juz koncze moje wywody :) SamosiaGosi jedz do rodziców i baw sie zycze miłego pobytu i z niecierpliwoscia czekam na wynik testu Kobitki trzymam kciuki za Was mówie wam ze wszystko bedzie dobrze trzeba wierzyc i róbcie testy owulacyjne mi za pierwszym razem z testami sie udało dobrej i stosunkowo udanej nocy dla dzisiejszych staraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xellkaa
Dolinka - widze, ze cos na ksztalt @ mi sie zaczyna :((( ech... moze w koncu dotrze do mnie cos, co ktos kiedys na podobnym forum napisal = ze trzeba sobie odpuscic, a wtedy sie uda... szkoda, ze to nie takie latwie... A taka Majka z serialu - o prosze psrtryk i zaszla w ciaze :) taka wenezuelska fabuła, tylko nie w Caracas a w Krakowie... bajka... bo same dobrze wiemy, jak trudno jest zajsc... dobranic - ja i @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitia
Witajcie dziewczynki, wpadlam sie tylko przywitac i juz sie zegnam, bede po pracy. Nie wiem czy na dlugo bo wieczor nalezy do mezusia. W koncu zaczynamy starania w tym miesiacu, trzymajcie kciuki dziewczyny. Xellka nie przejmuj sie bedzie dobrze to forum nie zniknie dopoty dopoki kazda z nas nie zmieni tabelki, wiec jestesmy ztoba. Samosia milego wypoczynku i nie przejmuj sie M byc moze jak wrocisz bedziesz miala do przekazania radosna wiadomosc o drugiej kreseczce. Trzymam kciuki. Myszka bedzie dorze, trzymamy kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xellka glowka do gory! Tak jak anitia mowi, bedziemy walczyc do konca! Ja tez mam juz niezbyt dobre przeczucia, wszystko wskazuje na zblizajaca sie @ :( Dzisiaj w nocy to mi sie nawet snilo ze juz dostalam. A po przebudzeniu zaczelam sie nad tym wszystkim zastanawiac... Dlaczego wlasciwie tak strasznie przezywamy to ze @ przychodzi? Ja mam chyba stracha, ze okaze sie ze nigdy nie bedziemy miec dzieci. Nie chodzi o to, ze nie w tym roku ale ze nigdy. Mam dodatkowe schizy bo pracuje w adopcjach i prawei codziennie rozmawiam z parami, ktorym nie udalo sie zostac rodzicami pomimo wielu lat prob. Jak sie czlowiek naczyta i naslucha to potem sila rzeczy bierze to do siebie. Ale nic, nasze kochane zafasolkowane daja nam nadzieje! :) wczoraj byl tlustyczwartek ale tu gdzie mieszkam nie bylo paczkow ani faworkow :( za to maz poznym wieczorem upiekl ciasto (!!!) wiec dzisiaj mam slodki piatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Co tam u was słychać! xellkaa nie przejmuj się jeżeli nie uda się teraz to uda się w następnym cyklu! Głowa do góry! FeBe życzę ci z całego serduszka żeby ci się udało i żeby @ nie przyszła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo, wpadłam się przywitać 🖐️ ale fajnie, ze już piątek :D A w ogóle to w niedzielę walentynki, a ja nie mam pojęcia co chłopu kupić....ehhhh pustka w głowie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacik ja również mam ten sam problem...!Ja mam o tyle ciężej , że mój misio miał niedawno urodzinki.A wy dziewczyny jakie macie pomysły?Może coś nam doradzicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla mojego nic nie mam. Skrycie liczylam na to, ze dam mu przewiazany czerwona kokarda test z dwiema kreskami ;) ale chyba sie przeliczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×