Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beacik26

chcę mieć dzidziusia, zaczynamy starania

Polecane posty

Zobaczysz ze niedlugo sie wpiszesz do dolnej tebelki! na 100000% Milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka1
NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL majnona...............22.........22.01.........22.01.... ........ .5 oOomadalenaoOo....20.........31.01..........31.01....... .....1 lola.....................21......... 01.02 ............. ? ..............5 FeBe...................27.........14.02..........14.02.. ........ ..4 myszka2028..........22.........14.02..........14.02..... ........4 xellkaa.................29.........13.03.........14.03.. .. ........ .10 samosiaGosia.........27........?.................15.02.. ...........16.. Beacik26..............26........ 20.02......... 24.02............. 4 haga...................28..........02.03.........02.03.. ............1 anitia..................28........01.03...........01.03. ............2 margaretka1........35........10.03...........12.o3........ .....10 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzień rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... Majeczka87..........23..........?..............?........ ........... Talia_D................22..........?..............?..... ............... aaninimowaja........?............?.............?........ .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL majnona...............22.........22.01.........22.01.... ........ .5 oOomadalenaoOo....20.........31.01..........31.01....... .....1 lola.....................21......... 01.02 ............. ? ..............5 myszka2028..........22.........14.02..........14.02..... ........4 Beacik26..............26........ 20.02......... 24.02............. 4 haga...................28..........02.03.........02.03.. ...........1 anitia..................28........01.03...........01.03. ............2 xellkaa.................29........13.03.........14.03.. .. ........10 FeBe...................27.........13.03..........14.03.. ........ ..5 margaretka1.........35.........10.03..........12.03............10 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzień rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... Majeczka87..........23..........?..............?........ ........... Talia_D................22..........?..............?..... ............... aaninimowaja........?............?.............?........ ................. samosiaGosia.........27........?................... ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka1
NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL majnona...............22.........22.01.........22.01.... ........ .5 oOomadalenaoOo....20.........31.01..........31.01....... .....1 lola.....................21......... 01.02 ............. ? ..............5 FeBe...................27.........14.02..........14.02.. ........ ..4 myszka2028..........22.........14.02..........14.02..... ........4 xellkaa.................29.........13.03.........14.03.. .. ........ .10 samosiaGosia.........27........?.................15.02.. ...........16.. Beacik26..............26........ 20.02......... 24.02............. 4 haga...................28..........02.03.........02.03.. ............1 anitia..................28........01.03...........01.03. ............2 margaretka1........35........10.03...........12.o3...... .. .....10 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzień rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... Majeczka87..........23..........?..............?........ ........... Talia_D................22..........?..............?..... ............... aaninimowaja........?............?.............?........ .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka1
i znowu pomyłka w dacie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL majnona...............22.........22.01.........22.01.... ........ .5 oOomadalenaoOo....20.........31.01..........31.01....... .....1 lola.....................21......... 01.02 ............. ? ..............5 FeBe...................27.........14.02..........14.02.. ........ ..4 myszka2028..........22.........14.02..........14.02..... ........4 xellkaa.................29.........13.03.........14.03.. .. ........ .10 samosiaGosia.........27........?.................15.02.. ...........16.. Beacik26..............26........ 20.02......... 24.02............. 4 haga...................28..........02.03.........02.03.. ............1 anitia..................28........01.03...........01.03. ............2 margaretka1........35........10.03...........12.o3...... .. .....10 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzień rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... Majeczka87..........23..........?..............?........ ........... Talia_D................22..........?..............?..... ............... aaninimowaja........?............?.............?........ .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Male uaktualnienia ;) NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL majnona...............22.........22.01.........22.01.... ........ .5 oOomadalenaoOo....20.........31.01..........31.01....... .....1 lola.....................21......... 01.02 ............. ? ..............5 myszka2028..........22.........14.02..........14.02..... ........4 Beacik26..............26........ 20.02......... 24.02............. 4 haga...................28..........02.03.........02.03.. ...........1 anitia..................28........01.03...........01.03. ............2 xellkaa.................29........13.03.........14.03.. .. ........10 FeBe...................27.........13.03..........14.03.. ........ ..5 margaretka1.........35.........10.03..........12.03..... .......10 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzień rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... Majeczka87..........23..........?..............?........ ........... Talia_D................22..........?..............?..... ............... aaninimowaja........?............?.............?........ ................. samosiaGosia.........27........?................... .......... 20:36 [zgłoś do usunięcia] margaretka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!Weszłam na chwilkę na nasz topik i widzę,że dołączyły do nas nowe dziewczyny:) Witam was serdecznie! Jak tam mija wam wieczorek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lola a co z toba w koncu? Jak tam tesciki? co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka, margaretka - witajcie! :) morelka, jak masz problem z tabelka to napisz nam ile masz lat, ktory to cykl staran, kiedy masz nastepna miesiaczke i kiedy bedziesz robic najblizszy test. A my juz to sobie sprawnie wkleimy do tabeleczki ;) Slecze nad papierami do roboty. Slodkiego mi sie chce i ciagle cos podjadam, Wy tez tak macie podczas @? A co mi tam, w koncu jakies pocieszenie mi sie nalezy po tym nieudanym cyklu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacik, nie poddawac sie slabosciom! Przeczekac! Testu nie tykac! Dobrze bedzie ;) Ja juz pisalam wczesniej ze u mnie w tym miesiacu dupa. Przynajmniej na tescie zaoszczedzilam bo @ terminowo przylazla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FeBe nie przejmuj sie!Nie teraz to nastepnym razem! Napewno sie uda! Wkoncu tyle kciukow.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwarte idę do lekarza i się dowiem co jest.Nie nastawiam się na ciążę bo nie mam żadnych objawów.Mam tylko nadzieję,że to nic poważnego:(Nie robię już testu bo one nie dają 100% pewności-wychodzą jak chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talia, kochana jestes :* Wszystkie dziewuszki tu sa kochane i dlatego zasluguja na bonusowa druga kreche. A jakby to ode mnie zalezalo to bym wam wszystkim nawet trzecia zalatwila. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka 1
ja łykam wiesiołek i castagnus teraz bedzie 2 cykl,zobaczymy czy to cos pomoze oby bo czasu mało juz mi zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo po to przeciez tu jestesmy prawda?! Mamy sie wspierac.. Zobaczysz ze niedlugo z tabelki staraczek wszystkie dziewczyny przeniosa sie do ciezaroweczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretka, a czemu malo czasu? Nie mysl tak bo wtedy naprawde bedziesz sie stresowac i nici ze starania. A wiesiolek to chyba tez sobie kupie bo slyszalam ze pomaga na sluz plodny. Na razie jednak racze sie czekoladka, ktora czestuje wszystkie kolezanki :) Talia, ale by bylo jakbysmy niedugo wszystkie spadly na dol ;) Tylko ze wtedy na bank wszystkie staraczki przenioslyby sie do nas z innych topikow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no i mam nadzieje ze tak bedzie! Za co mocno trzymam kciuki! Wkoncu to szczesliwy topik! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza dolna tabelka się powiększa:)Za niedługo na pewno do nich dołączymy:)Może nawet szybciej niż nam się wydaje:) margaretka FeBe ma racje nie możesz tak myśleć!!!Nie przejmuj się tak!Jeżeli nawet nie uda się w tym miesiącu to uda się w następnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka 1
bo ja najstarsza jestem ,teraz to juz kazdy mc ucieka bezpowrotnie ,w jeszcze troche czasu macie a ja to oj oj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam ucieka. Ja mieszkam we Wloszech i tutaj kobiety w twoim wieku to jeszcze nawet nie snia o macierzynstwie. Zaczynaja sie zastanawiac nad zamazpojsciem dopiero ;) A jak dochodza do czterdziestki to swita im w glowie ze moze by tak dziecko sie przydalo :P Takze spokojna glowa margaretka. Bedzie dobrze, ten topik nam to gwarantuje. A jakby co to z reklamacjami do Beacika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretka 1 wcale nie masz mało czasu!Tylko sobie tak wmawiasz!Powiem Ci coś:Może to głupio będzie wyglądać ale mam 4 letnią siostrę.Moja mam urodziła ją w wieku 42 lat.Więc jak się okazuje na dziecko nigdy nie jest za późno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka1
JAK SIE TWOJEJ MAMIE TO UDAŁO ??????????🌻 ja od roku pilnie sie staram i nic zero efektów sama juz nie wiec co jest nie teges ,ale gin mówi ze w tym wieku to jest juz podgórke troche wiec cierpliwie czekam i w castagnusie pokładam kolejne nadzieje hmm zobaczymy ,Dziękuje Wam wszystkimza słowa otuchy ,piszczcie jak wy wspomagacie staranka ,jakies zioła moze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretka1 nie mam pojęcia:)Ale ciesze się,że ją mam:)Jest kochana:)Grunt to nie poddawać się i próbować!Jak widać wszystko jest możliwe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL majnona...............22.........22.01.........22.01.... ........ .5 oOomadalenaoOo....20.........31.01..........31.01....... .....1 lola.....................21......... 01.02 ............. ? ..............5 FeBe...................27.........14.02..........14.02.. ........ ..4 myszka2028..........22.........14.02..........14.02..... ........4 xellkaa.................29.........13.03.........14.03.. .. ........ .10 samosiaGosia.........27........?.................15.02.. ...........16.. Beacik26..............26........ 20.02......... 24.02............. 4 haga...................28..........02.03.........02.03.. ............1 anitia..................28........01.03...........01.03. ............2 margaretka1........35........11.02...........---........ .....10 morelka22............24........18.02............16.02...............8 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzień rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... Majeczka87..........23..........?..............?........ ........... Talia_D................22..........?..............?..... ............... aaninimowaja........?............?.............?........ .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no udalo sie,ja zmykam dziewczynki do pracy niestety ale wieczorkiem sie odezwe buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Witam gorąco nowe koleżanki :D Talia kochana serdecznie gratuluje :) ciesze sie calym serduchem, możesz byc pewna że to fasolka ja tez miałam bladą kreseczkę a dopiero kilka dni po spodziewanej @ pojawiła sie taka wyraźna :) widzicie kochane na każdą przyjdzie czas :) I nedługo tabeleczka staraczek zniknie, mówie wam :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie jednak jest nadzieja... Niską temperaturę miałam tylko w poniedziałek a teraz 2 dni podwyższona więc może to był błąd pomiaru jakiś i może jeszcze nic stracownego... Z drugiej strony może zbiera mi się na chorobę bo w biurze wszyscy kichają i smarkają....:/ Pozdrawiam nowe koleżanki i życzę powodzenia. Gratuluję Talia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Witam nowe kolezanki fajnie ze dołączyłyscie Beacik juz z niecierpliwoscia czekam na Twoje testowanie Talia D intensywnoscia kresek sie nie prejmuj wazne ze sie pojawiłą druga Majeczka kiedy idziesz do gina?? Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny pozdrawiam Was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×