Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beacik26

chcę mieć dzidziusia, zaczynamy starania

Polecane posty

anitia, oczywiście że dam znać, ale jakoś tak czuję że już@ się zbliża...jak jutro rano nie będzie, to zrobie ten test, niech strace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze test moze sie mylic, jesli zrobic za wczesnie to moze nie wykryc poziomu hormonu i moze nie wykazac ciazy, w druga strone raczej sie nie myla, bo one wykrywaja hormon ktory sie wytwarza przy tworzeniu lozyska, a tylko w ciazy masz lozysko. Slyszalam ze jak masz cyste na jajniku czy cos w tym rodzaju to moze tez wyjsc test pozytywny ale to jest bardzo sporadyczne. Jesli wychodzi test pozytywny to jestes w ciazy, tylko jak juz wczsniej pisalam, zdarza sie ze jestes w ciazy a i tak ja poronisz razem z okresem i nawet nie zauwazysz roznicy ze bylas. Niestety to sie bardzo czesto zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mam dzisiaj dostac @ a test robilam przed wczoraj hm.. pewnie sie nie myla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli robilas test przedwczoraj a :@ masz miec dzis, to tylko znaczy tyle ze wykonalas test za wczesnie. Wiec poki malpa nie przyszla to jest ciagle nadzieja. Jak do jutra nie przyjdzie to mozesz powtorzyc test, juz jutro powinien ci wyjsc miarodajny wynik. Trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piękności! przepraszam że tak długo się nie odzywałam ale jestem u rodziców, a tu jest problem z netem, no i nadrabiam czas.. wydaje mi się że to 4-5 tydzień ale na 100% będę wiedzieć 2.03. z objawów to brak apetytu, wrażliwość na zapachy, zwłaszcza kawy i mięsa i spalin, ból sutków, i ten śluz..:( okropność. ale sama chciałam. oczywiście powiedziałam w domu o dziecku a o reakcji napiszę wam innym razem bo to nie laptop i sie nie mogę schować z nim..;) sporo mnie ominęło! jakieś 5 stron! obiecuję je przeczytać jak tylko znajdę chwilę:D stęskniłam się za wami:D buziaki słodziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Ale się rozpisałyście!!! Anitai dobrze pisze póki @ nie przyjdzie jest nadzieja. Czytałam na innym topiku że pewna dziewczyna nie maiała okresu przez 3 m-ce zrobiła test wyszedł negatywny poszła do gina po poradę i tabletki anty a tu doktorka powiedziała jej że jest w ciąży w 3 m-cu. Tak więc dziewczyny jak widzicie wszytko jest możliwe, testy mogą być wadliwe... Czeka na wasze wyniki dziewczyny!!! Na swój nie czekam bo mąż twierdzi że na pewno się udało hehehe Dzisiaj boli mnie trochę brzuch poczytała m że przy zagnieżdzaniu właśnie boli brzuch hehehe nie śmiejcie się ze mnie to tylko potwierdza słowa męża Właśnie słyszę tupot stóp dziecka sąsiadów z góry ehhh rozmarzyłam sie i czekam na tupot w moim mieszkaniu... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki.Dziewczynki Ja zmykam dobrej nocki Wam wszystkim zycze:)i glowy do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze Was nie nastawiajcie sie tak..ja juz bylam prawie pewna ze sie udalo (testy).. dzis pol dnia przeryczalam..nie chce zeby ktoras z Was tez tak miala!Nie zycze tego nikomu :( A nie wierze w to ze mam @ i ze moge byc w ciazy.. normalnie dostalam @..i jest jej sporo takze nawet nie bede sie juz ''pocieszac''ze moze jednak... Obiecalam sobie ze juz zadnych testow..zadnego mierzenia tempki, zednego liczenia i szukania objawow! NIC! poprostu spontan! Co ma byc to bedzie! Bo juz normalnie wariuje od tego wszystkiego.. mam dosc..Nic tylko czekanie od @ do owulki i pozniej znow do @! Testy...i tak ciagle! :( Tego Wam kochane zycze :) aby sie tak tym nie stresowac bo to tylko szkodzi.. takie jest moje zdanie. Buziaki dla Was babeczki! Bardzo sie ciesze ze Was mam i moge sie z wszystkiego wyzalic :) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Co tam u was słychać? Talia_D przykro mi,że ta wstrętna @ przyszła do ciebie!Ale dziewczyno nie ma co płakać anie się zamartwiać.Trzeba próbować dalej!Już to kiedyś mówiłam:Jak nie uda się w tym miesiącu to uda się w następnym!!!Głowa do góry!!Wszystkie trzymamy za Ciebie bardzo mocno kciuki!!!Prawda dziewczyny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem cie Talia bo w tamtym miesiacu mialam to samo i w tym mieisiacu obiecalam sobie ze bede po prostu czkac na @ i nie tlumaczyc sobie zadnych objawow ktore ewentualnie u siebie zaobserwuje. Tak wlasciewie to dzisiaj mam dzien dolowania sie i twierdzeia ze na pewno nie jestem w ciazy wiec jak nie jestem nie moge byc tym rozczarowana pod koniec cyklu jak ta malpa przyjdzie. A ty Beacik juz po tescie? Dawaj nam tu szybciutko znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,no i @ przyjechala:( masakra,ale sobie powiedzialam ze koniec z tym ile mozna,przestaje sie stresowac co bedzie to bedzie bo im sie czlowiek bardziej stara tym bardziej nic nie wychodzi,tylko nie wiem jak tu o tym nie myslec nie da sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziewczynki WIOSNA IDZIE:)na pewno kazdej humor sie poprawi wyluzujemy sie,wiosna nam juz musi sprzyjac i kazdej sie uda nie martwcie sie kobietki:)Ja sie zbieram do pracki wrr..buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już w pracy:):)Mężuś też do pracy...dzieciaka tylko zawiózł do rodziców:)...ja już w domu wolna o 14.00 ale on niestety 18.00:(:(:(i tak zawsze....nawet jutro do 14.00:(ale może przynajmniej później mnie gdzieś zabierze....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka22 masz rację z tą wiosną.U mnie pogoda super! świeci piękne słoneczko,śnieg znika w tępię błyskawicznym:)A mi poprawiał się humor:)Dziś do pracy nie idę bo mam wolne więc wybiorę się na spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki moje kochane Jak tam mija Wam dzionek ?? Mam nadzieje ze wkoncu nadejdzie ta nasza wiosna a z nia upragnione 2 kreseczki zycze tego wszystkim z całego serca Majeczka jak sie czujesz masz jakies mdłości ?? Beacik czekamy na wiesci pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, zrobiłam test, jedna krecha...... :( @ jeszcze nie ma, ale pewnie jutro albo pojutrze przylezie, czują ją po kościach..... ech.... no to staraczki, będę nadal z Wami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacik tak mi przykro!Tak bardzo bym chciała ,żeby nam wszystkim szybko udało się przenieść do dolnej tabelki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem...już w domciu...czekam z obiadem na mojego M.....tak sobie dzisiaj myślalam ze najchetniej zaszylabym sie gdzieś na końcu swiata i przespala jakies 30 nastepne lat......tak zeby obudzic sie w tym wieku gdzie juz nic nie mozna od zycia wymagac na nic ine czekac i w zasadzie nadziei na nic nie ma.....dołek...paskudny dołek ....na przemian ze śmiechem...to chyba depresja jakaś...skoro z minuty na minutę mi się nastrój zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacik, to ze jedna krecha to jeszcze nic nie znaczy, dopoki nie ma @ to mozesz miec nadzieje. Moze akurat test jeszcze nie pokazal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xellkaa
Talia i Beacik - jestem z Wami - nie martwcie sie - wiemy wszystkie jak to jest - perspektywa 2 kreseczek wydaje sie nieosiagalna! Ale one sie pojawia - zobaczycie!!! Problem - trzeba sie przestac starac, moj tato zawsze powtarzal, ze nie ma nic gorszego niz staranie sie na sile - we wszystkim, nie tylko w staraniach o dziecko! Buziaki - jestem z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ja wlasnie wrocilam z pracy,jakies tam zakupy zrobilam meza nie ma w domu jeszcze i tak sobie siedze z tym okropnym bulem brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki:) Dopiero wróciłam do domu po ostatnich egzaminach, kosztowały mnie mase stresu ale jestem happy:D bo już wszystko zaliczone uff jak dobrze. Beacik a czy czasem ten teścik nie zawcześnie był zrobiony hmm? Bo mi tak sie wydaje. Agaz ma racje póki nie masz @ to wszystko możliwe :) Kochana będzie dobrze, idzie wiosna a na wiosne wszystkie nasionka się zasiewają :D Morelko przykro mi że ta małpa przylazła:( Ale nie martw się tak jak napisałam dla Beacik IDZIE WIOSNA a z nią większe możliwości zafasolkowania :) Agaz u mnie zmora :( Z zapachami i ze smakiem wszystko u mnie na odwrót. Tak jak samosiaGosia nie mogę czuć a nawet patrzeć na wędline. Kawa też już zaczyna mnie drażnić i do tego jeszcze moje kochane słodycze. Zawsze wcinałam całymi garściami a teraz dosłownie zero :( Wszystko się poprzewracało. Niewiem co mam już jeść i na co mam ochote, oszaleć można... Mdłości też mam... A jak u Ciebie niunia po wizycie u ginka? Mam nadzieje że wszystko dobrze i dzidzia się rozwija :) A jak sampoczucie? Dziewczynki a co tam jeszcze u Was ? :) A staraczki które jeszcze nie testowały a już powinny gdzie dobre wieści? :) Pamiętajcie że za wszystkie trzymam mocno kciuki i życzę z całego serduszka ujrzenia 2 kreseczek :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka az Ci zazdroszcze,tak sie teraz rozmarzylam,ale nie ma co uda nam sie Wszystkim,ha i kto to mowi ta co sie juz jakis 9 miesiac stara:)przeciez to juz wieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xellkaa
ja sie juz 10 raz bede starac... ale mnie brzuch boli... jestem po @ i czuje jak mnie dol brzucha rwie... zeby tylko znowu jakis torbiel mi sie nie przyplatal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, ja sie jakos bardzo nie nastawiam, ale i tak nie moge sie doczekac testowania. Majeczka gratulacje z egaminow, a tak wlasciwie to co studiujesz? Agaz jak ty sobie radzisz? Wiesz ja tez jestem po poronieniu , serduszko nie bilo od jakiegos 8 tyg ale dowiedzialam sie otym w 11 i boje sie ze nawet jesli zajde to sie moze powtorzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babolki :P Beacik szkoda ze nie ujrzalas 2 kreseczek.. ale dokad @ nie ma... moze byc fasolka :) Dzieki dziewczyny ze tak mnie wpieracie :) tego mi trzeba! Juz sie jakos pozbieralam i bede walczyc dalej, ale oczywiscie bez zadnych wyliczen, testow itp... ;) mam nadzieje ze mi sie uda :P A jak tam u Was? jakis plany na weekend? Bo ja nie..zostaje w domu i leiuchuje ;) Cmokaski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×