Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beacik26

chcę mieć dzidziusia, zaczynamy starania

Polecane posty

mam 20 lat i z misiem dopiero myslimy o slubie, ale slub tu nie jest problemem ;p moja mamuska chodzi i ciagle mowi ze ona na babcie za mloda jest ona ma 9 letnia core wiec mam sie nie spieszyc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 3 października po ślubie (razem już jakieś 7-8 lat :D). Czekamy na pierwszego dzidziusia :). Ja idę na mecz :). Za to mój mąż absulotnie nie jest kibicem hehe. Trzymam za wszystkie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syfffffffffffffffffffffff
może jeszcze napiszcie z jaką częstotliwością oddajecie stolce dokładnie o jakiej porze dnia co do godziny itd, albo jak się drzecie podczas orgazmu może wam będzie łatwiej na FORUM PUBLICZNYM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny zaczynamy kolejny dzień :) My po ślubie 7 miesiecy Beacik co z tym testem skusiałas sie?? Majeczka mnie wczoraqj tez jajnik boleł dopisujcie sie do tabelki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane Jak ja sie wczoraj wystrachalam i teraz juz nie wiem czy bedzie dzidzius czy nie, siedzialam sobie z miskiem i nagle tak mnie podbrzusze zaczelo kuc ze az zdebialam, tylko ze to dosc dziwne klucie bylo bo to nie czulam by jajniki bo po boku nic nie kulo tylko centralnie na srodku kilka cm pod pepkiem ;/ bolalo z dobre 10 min i minelo ;/ nie wiem co to moglo znaczym, mam nadzieje ze nie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja podobnie jak oOomadalenaoOo nie mam jeszcze ślubu ale bierzemy w tym roku ale to w niczym nie przeszkadza ja również uważam że ślub to nie problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Wami dziewczyny Mnie tez tak nieraz kłuje myśle ze to nic groźnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja totalna z was
takie topiki budzą co najmniej nie smak i brak estetyki .... widać nie dociera do was, że każdy może tu wejść i po przeczytaniu aż go odrzuci .... ale skoro wy to uważacie za "dojrzałość" emocjonalną to współczucia... aha i nie ruszą mnie teksty typu "wypad, stąd" a na pewno napiszecie tak o ile nie gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak wchodzi tutaj i zaczutyje się w naszych wypowiedziach :). Dobre. Czytaj sobie czytaj, czytaj :). Mało nas obchodzi co o tym myślisz :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie ma co sie przejmowac takimi osobami niech sobie pisza co chca pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :-) już jestem, jakoś nie mogłam się dzisiaj tutaj zalogować. Do beznadziei- możesz sobie pisać, co chcesz, ale równie dobrze możesz sobie założyć własny temat z tytułem: osoba nieżyczliwa, wyśmiewna itd... Zapewne sam/sama jesteś 15-latkiem/ą bo tak się zachowujesz, w każdym razie powodzenia w dalszym rozwoju intelektualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:) czy nie uważacie że to dziwne że innym przeszkadza że ze sobą piszemy mimo tego że się nie znamy, ważne że nam to zupełnie odpowiada prawda:) Mamy swoje wspólne tematy i to się liczy:) dziewczynki jak wam mija dzionek? Kochane u mnie wszelkie bóle minęły, wczoraj jeszcze troszke je czułam ale dziś zupełnie już nic. Agaz ja miałm takie kłucie 19.01. Lola jak w tym roku masz ślub w planach to pewnie nie ma problemu:) Madaleno no ciekawe co to był za "ból":) Beacik jak tam z teścikiem? Czekasz do jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiście głupia wariatka zrobiłam test wczoraj, i co? i d...a.... jedna krecha jak byk.... buuuuuuuuu, pocieszam się, że może to za wcześnie i dlatego nic nie wykazało, ale i tak nie robię już sobie nadziei. Brzuch boli jak na @, więc pewnie przylezie wrednisko. No ale mam nadzieję, że Wy tutaj zaszalejecie i będziemy miały troszkę radości w lutym. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka mnie dzis juz tez nic nie kluje wiec juz chyba jestesmy po owulacji i terraz musimy sie uzbroic w cierpliwosc Cyba bede sobie mierzyc tem. podobno jak przez 18 dni po owulacji nie spadnie to nie trzeba testu robic bo dzidzius jest w brzuszku:)fajnie by było nie?? Beacik trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tabelka, żeby było na bierząco: NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL majnona...............22.........22.01.........22.01.... ........ .5 Beacik26..............26........ 23.01......... 23.01............3 Jessica_27............27.........25.01.............?.... ............2 oOomadalenaoOo....20.........31.01..........31.01....... .....1 Majeczka87..........23.........03.02..........04.02..... .......4 agaz26................26.........05.02..........05.02... ........ 4 FeBe...................27.........14.02..........14.02.. ........ ..4 lola.....................21......... ? ............. ? ..............5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka masz rację :). Często dzielenie się pomaga, a to że się nie znamy ma dodatkowy plus w postaci tego, że można więcej z siebie "wyrzucić". No, bo kto nas lepiej zrozumie niż osoby, które mają podobną sytuację? :) Madalena mi też niedobrze, a raczej mdławo od poniedziałku. Ale jestem pewna, że to autosugestia :D. Za bardzo wsłuchuję się w mowę mojego ciała. Tak w sumie to wolę się mile zaskoczyć, niż rozczaować. Mam w sumie takie pytanie do Was. 4 -5 dni po ostatniej miesiączce (25.12) bolał mnie brzuch jak na @ (w sumie dość mocne skurcze), a wieczorem zauważyłam że miałam plamienie. Nie poszłam z tym do lekarza. Myślicie, że to może być coś poważnego? Będę wdzięczna za podpowiedzi, bo w sumie mnie to trochę zastanawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessica, bardzo chciałabym Ci pomóc, ale niestety nie umiem znaleźć odp. na Twoje pytanie. Może to być sygnał, że rozpoczęła się u Ciebie owulacja, ale może to być całkiem coś innego. Jeśli bardzo Cię to niepokoi, to warto pofatygować się do lekarza, on rozwieje wszystkie wątpliwości i będziesz spokojniesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacik zamierzam się wybrać po @, ale póki co to zastanawiam się nad tym o co chodziło. 4 dni to nie za wcześnie na owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie zacytuję
"Zapewne sam/sama jesteś 15-latkiem/ą bo tak się zachowujesz, w każdym razie powodzenia w dalszym rozwoju intelektualnym" Czy dla ciebie każda osoba wypowiadająca się w sposób negatywny o tym waszym topiku jest od razu 15 letnim smarkiem? Ja jestem matką dwójki dzieciaków i nigdy nie przyszłoby mi do głowy żalić się komuś obcemu na forum o niemocy zajścia w ciążę. Na szczęście są jeszcze normalne osoby co takie rzeczy zostawiają dla swojej rodziny, męża itd a nie trąbią o tym na lewo i prawo. Współczucia potrzebujecie? nie dziwcie się, że wzbudzacie kontrowersje. Pokażcie to swoim rodzinkom czy także pochwalą te wasze wyczynki i wypiski, zapewne nawet wasz mąż nie ma pojęcia o tym. Ja popieram osoby, które w mniej lub bardziej otwarty sposób uważały co myślą o tych waszych TOPICZKACH O STARANKACH :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie zacytuję
pisały co myślą * poprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywnioskować można
że skoro nie możecie zajść w ciąże to nie dane wam jest posiadanie dziecka i to są pierwsze oznaki, że dziecko tylko męczyłoby się z taką mamuśką. Zapewne kiedyś jakieś X lat temu żarłyście garściami tabletki anty byleby w ciążę nie zajść a teraz są tego skutki....Seksicie się jak opętane, bo myślicie, że to coś pomoże hehehe , do lekarza a nie na forum z tym !!! :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie co wy się tak uczepiliście tego topiku! Czy tylko on jeden jest o takim temacie???? bo według mnie o staraczkach jest około 50, w ciagu dnia powstaje kilka nowych. Dziewczyny zaczęły pisać, piszą i będą pisać o swoich intymnych sprawach, im to nie przeszkadza i chcą się sobie zwierzać z takich rzeczy to co wy macie do tego! Poprostu nie zaglądajcie tu i nie czytajcie jak was to nie dotyczy, proste nie? A właśnie w sumie po co tu zaglądacie ? żeby tylko włazić na czyjeś topiki i je oczerniać!!??? A myslicie że jak wyrazicie swoje opinie to to sprawi że ktoś przestanie pisać bo poczuje się urażony! Śmiech na sali:):):) Dziewczyny piszcie i nie zwracajcie uwagi na takiego typu opinie:) pozdrawiam was gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×