Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beacik26

chcę mieć dzidziusia, zaczynamy starania

Polecane posty

ja z salatek to najbardziej lubie takie "rozlozyste" na duzym talerzu, z zielonej salaty, pomidorkow, swiezych ogorkow, sosu jogurtowo-czosnkowego z dodatkiem pieczonych kawalkow kurczaka albo wedzonego lososia. Ananasowo-porowe tez lubie, zwlaszcza z dodatkiem malutkich kostek zoltego sera. A tak w ogole to ostatnio mam taki apetyt, ze wszystko chetnie jem ;) A teraz siedze sama w domu, bo maz poszedl na trening. Mam troche roboty papierkowej i chyba sie zabiore za to, zeby nie myslec o niebieskich migdalach (wiecie o jakich migdalach mowie :P). A! dzisiaj bylam u mojej fryzjerki i oczywiscie nie obylo sie bez podpytywania o to, kiedy zmajstrujemy jakiegos slicznego bobasa. Myslalam ze pekne patrzac na swoje odbicie w lustrze i na moj sztuczny usmiech. Odpowiedzialam cos bez sensu, juz sama nie pamietam co ale wiecej juz nie zagadywala. Musze sobie pocwiczyc przed lustrem takie sytuacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piękne:D sałata lodowa, ogórek świeży, pomidor, trochę cebuli, sos knorr do salatek-grecki lub francuski-> sałatka wyśmienita:D Febe jutro napiszę Ci przepis na to ciasto:D ja też będę robić :D padam na twarz.. ps: jak nie masz objawów na nic to może..?:D ale było by ekstra!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samosiaGosia nie podjudzaj mnie bo wywolasz staraczkowego potwora ;) Lepiej daj mi przepis na ciasto- pychote, moze akurat znajde jutro skladniki i zrobie sobie mala przyjemnosc :D Dobra, wracam do pracy ale co jakis czas bede zagladac czy ktos przypadkiem sobie o nas nie przypomnial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! My cały czas działamy i staramy się, ale nie wiem co z tego wyjdzie. W tym cyklu z racji tego że zmieniała mi się pora wstawania do pracy o godzinę wcześniej moje temperatury są jakieś dziwne. Wydaje jak narazie to chyba na owulację się nie zanosi. Boję się że przesunie się na weekend i wtedy może być kicha, bo jedziemy do mojego brata pod Warszawę. Trochę trudno byłoby kochać się w pokoju obok nich do tego na skrzypiącej kanapie dla gości. Hehehe. Poza tym mój M chyba miałby problemy ze sprawnością bo u mojego brata przy okazji takich imprez wypija się mooorze wódki. ehhh Co do sałatki to ja najbardzie lubię sałatkę warstwową z kurczakiem smażonym, kapustą czerwoną ze słoika z majonezam kieleckim oraz innymi dodatkami pycha!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto przepis na ciasto: Składniki: * CIASTO * 1/2 kg mąki * 1/2 szklanki cukru * 2 łyżeczki sody * 1 jajko * 1 opakowanie sztucznego miodu lub 3 - 4 łyżki prawdziwego * 4 łyżki kwaśnej śmietany * MASA * 1 litr mleka * 4 łyżki kaszy manny * 4 łyżki cukru pudru * 1 kostka masła Przepis na ciasto: Miód rozpuścić, a następnie ostudzić. W tym czasie utrzeć jajko z cukrem. Mąkę wymieszać z sodą, dodać utarte jajko z cukrem, ostudzony miód i śmietanę. Wyrobić. Ciasto podzielić na 3 części. Blachę wysmarować tłuszczem - nie posypywać lub wyłożyć papierem do pieczenia. Piec około 15 - 20 minut w temperaturze 175 stopni C każdy placek oddzielnie, aż do zarumienienia. Przepis na masę: Zagotować mleko i dodać kaszę mannę. Gotować jeszcze od 15 do 20 minut na małym ogniu, aby nie przypalić. Pod koniec gotowania dodać cukier puder. Ostudzić. W tym czasie utrzeć kostkę masła i dodawać po 1 łyżce mannę i dalej ucierać. Przełożyć każdy placek. Wierzch można przystroić posypką dekoracyjną kakaowo - waniliową. życzę smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ciasto super tylko skad ja wezme tutaj kwasna smietane i kasze manne :( Moze w przyszlym tygodniu uda mi sie skoczyc do innego miasta i tam sie zaopatrzyc. A na razie obejde sie smakiem. Haga, nie mart sie bo przeciez weekend trwa tylko 2 dni, moze uda wam sie trafic "okolo" owulki ;) Dzisiaj zaczely mnie bardzo lekko pobolewac piersi. No i juz wiemy, ze @ jest na horyzoncie. I to akurat przylezie w weekend, jak mamy zaplanowany wyjazd w gory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny ale was fantazja ponosi od razu slinka mi cieknie,a Ja tak na luzie znowu w przyszlym miesiacu sie troszke przylozymy do roboty bo w tym to nie myslalam o niczym nie zmuszalam sie do sexu bo mam dmi plodne tylko kiedy mielismy ochote,a co do tej salatki warstwowej z kurczakiem HAGA to moglabys napisac cos wiecej?jak i co dokladnie tam idzie?bo kiedys gdzies juz jadlam i byla pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{czesc] :D jak się macie laseczki? Dzionek piękny, tylko szkoda że tak strasznie zimno. Gosia ty tu nie podawaj przepisów bo mnie to kusi żeby upiec, a tak bardzo bym chciała zrzucić parę kg na wiosnę......Ehhhhhh :) FeBe czekam z niecierpliwością na twoje testowanko. Wiesz, brak objawów to dobry objaw. Właściwie to skoro jesteśmy na etapie jedzenia to wbiłabym jajeczniczkę z szynką i grzybkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka1
Witam dziewczynki .. u mnie nic ehhh @ wlasnie sie pokazała wiec 😭 mam juz dosc tego wszystkiego odpuszczam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretka, to akurat sobie odpusc na najblizsze 5-6 dni a potem znowu do roboty! ;) Nic sie nie przejmuj kochana, jesli masz wszystkie wyniki w porzadku to przeciez za ktoryms razem zaskoczy! Teraz podobno coraz dluzej sie czeka na dziecko. To pewnie przez szybkie tempo zycia i stres :/ Teraz odpoczywaj, zrelaksuj sie i glowka do gory! Sciskam mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! Nie spac! Pisac! Ja od dzisiaj moge sie juz spodziewac @ Jak pisalam wczesniej, nie ma u mnie zadnych "anomalii" wiec najprawdopodobniej bede miala towarzystwo, jak nie dzis to jutro :P A jak u was dziewczyny? Jakies przeczucia? Objawy? Wklejam tabelke, zeby bylo jasne kto w nanblizszych dniach czeka na "orzeczenie" ;) NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL morelka22............24........18.02............16.02... ..........8 Talia_D................22........18.02...............?.. .............12 margaretka1.........35.........10.03..........12.03..... ........10 xellkaa.................29........13.03...........14.03. .............10 FeBe...................27.........13.03...........14.03. ..............5 Szarlotka80...........29........15.03...........16.03... ............3 Prystelka.............29.........07.02................?. ...............4 anitia..................28.........27.03...........27.03 ..............3 haga...................28.........26.03...........26.03. ..............2 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Beacik26..............26........ PRZERWA...........PRZERWA......5 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzie rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... Majeczka87..........23..........?..............?........ ........... aaninimowaja........?............?.............?........ ................. samosiaGosia.........27..........6....................... .. ?październik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :D mała aktualizacja :D NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL morelka22............24........18.02............16.02... ..........8 Talia_D................22........18.02...............?.. .............12 margaretka1.........35.........10.03..........12.03..... ........10 xellkaa.................29........13.03...........14.03. .............10 FeBe...................27.........13.03...........14.03. ..............5 Szarlotka80...........29........15.03...........16.03... ............3 Prystelka.............29.........07.02................?. ...............4 anitia..................28.........27.03...........27.03 ..............3 haga...................28.........26.03...........26.03. ..............2 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Beacik26..............26........ PRZERWA...........PRZERWA......5 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzie rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... Majeczka87..........23..........?..............?........ ........... aaninimowaja........?............?.............?........ ................. samosiaGosia.........27..........7....................... .. ?październik? poza tym siedzę w pracy i się nuuuuuudzę, więc czytam sobie e-booka "Przed świtem" bo co innego pozostaje, ale tylko ta książka z cyklu tak wciąga.. z resztą same ocenicie jeśli się zdecydujecie na czytanie. 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę mieć dzidziusia. Staram się już o niego 1,5 roku i nic. Właśnie zbliża się owulka. Także cierpliwie czekam :) Przyłączę się do waszych pogaduszek jeśli można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Samosia ja przeczytałam wszystkie 4 części Zmierzchu i powiem szczerze, że najchętniej przeczytałabym jeszcze raz. Wg mnie wspaniała książka. Czytałam z zapartym tchem. Naprawdę gorąco polecam tym, którzy lubią czytać ksiażki z tego gatunku :) Margaretka, bardzo mi przykro że się nie udało :( Wiem jak się teraz czujesz..... Ale nie odpuszczaj, proszę. @ szybko się skończy u znów zaświeci słońce z nadzieją na następny cykl. Zresztą, idzie wiosna to na pewno się uda :) FeBe nadal 3mam kciukaski za ciebie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska29
Ja juz od jakichs 4 miesiecy staram sie mezem o dzidziusia. zdaje sobie sprawe z tego, ze to juz troche czasu, ale uwazam tez, ze nie ma sie czym martwic;) A jak wam idzie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 25
Witam Kobitki!my z mezem zaczynamy starania w maju (zgodnie z tabela w necie na dziewczynke) hehe troche glupie bo i tak nie wierze w to ale nadzieja zawsze jest..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie nowe dziewczyny :) Michacha, naucz nas troche tej cierpliwosci. Bo jak widzisz u nas z nia krucho ;) miska29, podsunelas mi pomysl, zeby potraktowac statystycznie nasze topikowe starania. Grupowo idzie nam chyba calkiem niezle ;) Justyna 25 - ja nie wierze w tabelki i wrozby przepowiadajace plec dziecka. Moim zdaniem jak chcecie maluszka to zacznijcie sie starac juz teraz. Natura nie lubi jak sie chce ja przechytrzyc ;) A tak w ogole to wpisujcie sie do naszej tabelki i zostancie z nami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec ja spadam na sam dol... NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL Talia_D................22........18.02...............?.. .............12 margaretka1.........35.........10.03..........12.03..... ........10 xellkaa.................29........13.03...........14.03. .............10 FeBe...................27.........13.03...........14.03. ..............5 Szarlotka80...........29........15.03...........16.03... ............3 Prystelka.............29.........07.02................?. ...............4 anitia..................28.........27.03...........27.03 ..............3 haga...................28.........26.03...........26.03. ..............2 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Beacik26..............26........ PRZERWA...........PRZERWA......5 morelka22.............24.........PRZERWA..........PRZERWA......9 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzie rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... Majeczka87..........23..........?..............?........ ........... aaninimowaja........?............?.............?........ ................. samosiaGosia.........27..........7....................... .. ?październik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka, jak to przerwa? oj dziewczyny, jak tak dalej pojdzie to zostane tu sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 25
FeBe ja tez nie wierze ale chec urodzenia dziewczynki do pary jest tak wielka ze glupoty przychodza do glowek...hi hi P.S. mojej siostrze sie udalo za czwartym razem miec dziewczynke, no i 4 dzieci sie sprawdzila zgodnie z tab. hehe Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FEBE ale to tylko tak ten miesiac juz w sumie minąl za pare dni @ przyjedzie i to na pewno bo wogule sie nie staralismy,troszke sie wyluzowalam,odstresowalam i po@ znowu zaczniemy,ale strasznie dobrze taka przerwa robi zwlaszcza psychicznie odpoczęlam i oczywiscie nie myslalam o dzidzi ani o dniach plodnych tylko luzik,ale juz mam teraz troszke inne myslenie nic na sile tylko probowac i probowac a jak nic nie wyjdzie to dalej probowac:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jak miło Was tu widzieć w tak licznym gronie!!!! Heh Ostatnio doszłam do wniosku, że wiele osób ma zapał do topiku tylko na początku, a potem to bardzo rzadko zaglądają... Jak myślicie? Ja jeszcze siedzę w pracy do 18.00 niestety Czas mi w ogóle nie ucieka.... Zapodajcie jakiś temat, bo zasnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mi odbija skoro pisze sama ze sobą hihi Właśnie, przypomniałam sobie, że muszę znaleźć jakiś dobry przepis na sernik, bo mam ser a boję się że zestarzeje(data przydatności do piątku przyszłego tygodnia), więc jutro piekę. Zapraszam wszystkie :D na pewno dla każdej wystarczy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic dzieweczki, będę w takim razie zmykać, miło się gadało :) spokojnego weekendu. Może jednak ktoś zaszaleje i się odezwie papapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migadłowamalina
mam pytanie okres miałam 24 trwał 6 dni. 10,11,12kocham się bez zabezpieczenia ale mąż we mnie nie kończy jednak ta wydzielina spływa po wargach czy jest możliwość zajścia w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej trudno powiedziec, nic nam nie piszesz ile normalnie trwa twoj cykl. Ale jesli mniej wiecj masz regularne powiedzmy 28-29dniowe to 10 11 12 wypadalyby twoje dni plodne wiec wszystko sie moze zdarzyc. Ale z drugiej strony nawet jesli sie kochalas w dni plodne to masz tylko 25% zajscia w ciaze. Wiec jak widzisz jest szansa ze zajdziesz ale niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xellkaa
Hej Beacik - jestem jestem zagladam i patrze jak tam inne marcowe dziewczynki... narazie @ nie ma ale nie chce zapeszac dzis moj 28 dzien i nie wiem czy jutro rano testowac - pewnie zrobie test, bedzie negatywny i dolinka na weekend a do tego @ przyjdzie, wiec wole nie zapeszac i poczekac.... ale pierwszy razm mam cos takiego ze swedza i bola mnie piersi - raz tak mialam jak bralam duphaston z progesteronem... hmmmm moze to jakis znak? no ale cos czekajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×