Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beacik26

chcę mieć dzidziusia, zaczynamy starania

Polecane posty

Najlepsze na mdlosci rano sa ciasteczka cynamonowe zjedzone wieczorem :) a ja dalej czekam na ta malpe, nie mam jej ale brzuch boli. Mogla by juz przyjsc bo mam dosc czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytałam artykuł"jak radzić sobie z mdłościami w czasie ciąży" i tam było napisane,że trzeba coś zjeść przed wstaniem z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przyszla, poprawiam tabelke :( NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL morelka22............24........18.02............16.02... ..........8 Talia_D................22........18.02...............?.. .............12 margaretka1.........35.........10.03..........12.03..... ........10 xellkaa.................29........13.03...........14.03..............10 FeBe...................27.........13.03...........14.03...............5 Szarlotka80...........29........15.03...........16.03...............3 Prystelka.............29.........07.02................?................4 anitia..................28.........27.03...........27.03 ..............3 haga...................28.........26.03...........26.03...............2 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA.......4 Beacik26..............26........ PRZERWA...........PRZERWA......5 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzień rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... Majeczka87..........23..........?..............?........ ........... aaninimowaja........?............?.............?........ ................. samosiaGosia.........27........?........................ ................. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dziewczynki tak czytam co piszecie i ja chyba mam szczęście bo mój M to świetny facet nigdy w życiu nie sprawił mi przykrości w ogóle świetnie się dogadujemy.nikt nie chce nam w to uwierzyć ,ale jeszcze nigdy w życiu się nie pokłóciliśmy i w sumie nawet ostrej wymiany zdań nie było. fajny jest i kochaniutki. anitia czemu te małpiszony muszą przychodzić ehhhh i dlatego odpuszczamy sobie starania a przynajmniej przestajemy o tym myśleć. pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!Co tam u was słychać???Widzę,że coś ostatnio nasz topik kuleje.Wszystkie takie zapracowane??Ja dziś leżę sobie w łóżeczku ponieważ znowu dopadła mnie grypa:(Chyba muszę iść do lekarza po jakąś szczepionkę uodparniającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola a ja w pracy dogorewam do 18.00, potem szybko obiad i kurs tańca o 19.30 ...wszystko tylko żeby nie myśleć o......:(:(:(....a ja miałam ostatnio jakieś plamienia w połowie prawie cyklu...dzisiaj jest 14 dc i jeszcze mam jakieś takie:(:(:(eeeeeeeee szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 może to fasolka się zagnieżdża:)i z tego powodu to plamienie.Ja nadal leżę sobie w łóżku.Mój misiu wrócił z pracy i opiekuje się mną:)Jest kochany.Ostatnio strasznie pusto tu jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki :) co tak tu wieje pustką???? Jak po weekendzie? ja dzisiaj w pracy do 18.00 więc mam czas z Wami poskrobać,ale chyba nikogo nie ma o tej porze...... Jedyne co mi poprawia humor to to, ze już marzec :D co raz bliżej wiosny i ciepłych dni. Mówiąc szczerze, to chyba mnie dopada wiosenne rozleniwienie,bo jakoś nie mogę sie ostatnio w sobie zebrać i działać jak należy :) Jednak nie przeszkadza mi to aż tak bardzo hehehehe. Za miesiąc święta, więc jak sobie pomyślę o myciu okien to już mam dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dawno mnie nie było Cos nasz topik kuleje Nasz Pani załozycielka tez ostatnio cos strajkuje:) U mnie masakra wczoraj dostałam jakis postrzał kolo łopatki i umieram byłam u lekarza ale nic nie moge stosowac w ciazy nawet masci i plastrów rozgrzewajacych mdli mnie dalej Majeczka u mnie juz koniec 7 tygodnia za badania nie płaciłam ciocia mi robi zawsze bo jest laborantką pozdrawiam wszystkie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaz26 współczuję ci bo wiem jak to bardzo boli, ponieważ też tak kiedyś miałam. Beacik26 ja jak sobie pomyślę o sprzątaniu przed świętami i pieczeniu placków to też mi się nie chcę.Chciał bym,żeby to zrobiło się samo:)No ale niestety tak się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola chyba reszta stareczek oddała się .......no....przyjemnościom:):) a co do moich plamień....to wątpie lola....:)to niemożliwe bo to 14 dc dzisiaj...:)więc owulacja jak już....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, przyszlam sie przywitac bo ostatnio rzadko tutaj zagladalam. Ale to chyba przez ten moj kryzys, jakos instynktownie trzymalam sie z daleka od tematow zwiazanych z ciaza. W tym miesiacu nawet staranka mi nie ida - przepuscilam najlepsze dni bo chyba zlapalam cos w rodzaju infekcji. Jutro mam umowiona wizyte u lekarza, zobaczymy co mi powie. W kazdym razie dzisiaj oficjalnie nadeszly wszystkie objawy owulacyjne i siedze smutna z napuchnietymy cycami, stanem podgoraczkowym i moimi smetnymi myslami ze nigdy mi sie nie uda :( Dobrze, ze nasze ciezaroweczki o nas nie zapominaja. Dziewczyny podeslijcie troche dobrej energii prooszeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FeBe nie zamartwiaj się tak!!Trzeba być dobrej myśli!!Wiem,że czasem tak jest,że traci się nadzieję.Wiec,że nie jesteś sama! Zawsze możesz z nami pogadać.A my wszystkie wesprzemy Cię i będziemy trzymać za Ciebie kciuki!!Więc głowa do góry !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka 1
witam was wszystkie serdecznie komp mi troche siada,dlatego sie tak nie udzielam ,ale czytam .. wiecie cos o ziołach a dokładnie o mieszance zioł k.s Sroki ?ponoc pomagaja takim jak my tutaj ..nie wiem ile w tym prawdy ,ale jutro ide je zakupic i bede je piła a co tam tonacy brzytwy sie chwyta ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, A ja nie wiem co sie dzieje. Z miesiaca na miesiac moj okres staje sie krotszy i krotszy, ostatnie dwa miesiace trwal tylko 2 dni, a teraz mam jakies dziwne plamienia, czasai cos tam leci, a czasami tak jakby krew ze sluzem, sama nie wiem co sie dzieje, dzis ide do lekarza zeby wyslal mnie do ginekologa. Niestety w UK nie moge sobie ot tak pojsc do gina bez skierowania. Dzwonilam do polskiej ginki tutaj ale ona jakas dziwna. Powiedziala mi ze to po moim zabiegu normalne i takie tam ale ja nie do konca wierze. Wiecie ona mi powiedziala ze nie ma znaczenia jakie jest endometrium a to przeciez nie prawda, bo nieraz dziewczyny maja wielki problem z utrzymaniem wlasnie dlatego ze ma za slabe to endometirum, no wiec ta lekarka jakas dziwna. Mam nadzieje ze moj GP da mi skierowanie, ale on jest fajny i powinien, a jak nie to pakuje sie i jade do polski na badanie do mojego starego gina, on byl fantastyczny. Z checia bym do niego zadzwonila teraz ale obecnie jest na urlopie no to nie bede mu przeszkadzac. Pozdrawiam dziewczyny i nie poddawajcie sie. Zwolnijcie troche, niech to nie siedzi ciagle w glowie i bedzie dobrze. Wiem ze to trudne bo mi czesto ciezko wywalic to z glowy ale razem damy rade i wszystkie zaciazymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) A u mnie chyba mam owulke czy cos bo boli mnie podbrzusze, ale to jakos juz od konca @ mam... piersi zaczely mnie bolec przdwczoraj, juz nie wiem co o tym mam myslec,staram sie nie myslec w ogole ale tak sie nie da bo jak czytam tu na forum to wwszystko to znow zaczynam... A jak tam u Was? Ja niedlugo do szkoly.. nie chce mi sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Dzisiaj juz mi jest znacznie lepiej. Naprawde wasza obecnosc pomaga czasem wygrzebac sie z dolka. anitia, wiesz ze ja ostatni okres mialam dokladnie taki jak twoje? Nawet sie troche przestraszylam, bo zawsze okres u mnie trwa 5-6 dni, a tym razem to byly 2 dni normalnego krwawienia a potem juz tylko sluz z brazowymi plamami. Po cztrech dniach bylo po wszystkim. Przelecialo mi przez mysl, ze to moglo byc poronienie. Zreszta dzisiaj ide do lekarza to od razu spytam o to. Tu gdzie teraz mieszkamy jeszcze nie bylam nigdy u ginekologa, zawsze zalatwialam wizyty kontrolne podcxas pobytow w Polsce. Zatem trzymajcie kciuki zeby nie okazal sie jakims gburem albo, co gorsza, niedoukiem. Pozdrawiam slonecznie cala ekipe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wiecie co je dzięki tej przerwie poczułam się lepiej , może było mi to potrzebne.Moje myśli nie krążą już wokół jednego.Wrzuciłam na luz i postanowiłam ,że jak już będę mogła zacząć starania to nie będę już tak "Wariować" jak do tej pory. Może wam też jest coś takiego potrzebne.Zróbcie sobie przerwę chociaż na jeden miesiąc i same zobaczycie różnice.Pozdrawiam pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Coś mi się wydaje ,że topik pomału traci zainteresowanie ponieważ coraz rzadziej ktoś tu zagląda.Jak tak dalej pójdzie to nasz topik ciężko będzie znaleźć.Piszcie szybciutko co tam u was słychać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola....nie damu mu paść:):):) U mnie 15 dc...staranek wczoraj nie było...ale były przedwczoraj:):)Dzisiaj następne:):)Jak mój M znowu padnie to go przykuje kajdankami do łóżka:):):)P)żartuje oczywiście:).....dzisiaj się troszkę odstresowałam...pojeździłam nowym autkiem:):)M się martwi że sie rozwalę w końcu.... Naprawdę dziewczyny nam do szczęścia tylko dzidzi brakuje....:(zawsze tak jest że człowiek ma kase, prace....wszystko się układa a to najważniejsze nawala:(:(:(:(ehhhhhh szkoda słów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szrlotka, masz racje... jak sie wydaje ze juz wszystko jest to brakuje tego najwazniejszego. Kurcze, fajnie mas ze prowadzenie samochodu cie relaksuje. Ja mam prawko od prawie 2 lat ale nie lubie jezdzic i unikam tego jak ognia. Nie wiem dlaczego ale panicznie sie boje siadac za kierownica. W ubieglym roku nawet miala postanowienie noworoczne, ze sie przelamie i zaczne w koncu jezdzic ale strach jest silniejszy. Dobra, zmykam do doktorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wiecie tylko ze ja nie mam normalnego okresu ze o 2 dni normalne a potem costam, moj caly okres w tym miesiacu to tylko plamienie , albo takie ze sluzem. No ale bylam u lekarza, no tylko ze nie u gina tylko GP no ale , od razu wyslal mnie na badania, wyniki za tydzien, jakies zlecil ktore zadko w ogole tu wykonuja, jak powiedziala pani w laboratorium. No i powiedzial ze zobaczymy co wyjdzie, i zebym przyszla w przyszlym miesiacu po okresie, jak bedzie dalej jakis taki ze bedzie mnie martwil, to wysle mnie do specjalisty i zrobia ' invetigation' jak on to powiedzial. No to czekam do nastepnego @ no i zobaczymy. No ale w miedzyczasie bedziemy sie starac oczywiscie. A topikowi nie damy sie skonczyc, wierze ze ciegle bedziemy tu jednak zagladac. Pozdrawiam dziewczyny. No i trzymam kciuki zeby sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! A mi włąsnie skończył się porządny powiedziałabym nawet że obfity okres. Ten poprzedni po tabletkach anty był włąsnie taki jak ty anitia opisałaś. Myślę sobie że może to dobrze że może dlatego nic nie wyszło bo organizm musiał sie sam oczyścić i wyregulować. Wczoraj kupiłam olej z wiesiołka na lepszy śluz. I zobaczymy jak nam wyjedzie tym razem. Poza tym zła jestem bo wczoraj stłukłam termometr i znowu muszę do apteki gonić. Pozdrawiam was gorąco! Życzę udanych staranek. Do dzieła!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Widzę, że pojawiło się parę nowych koleżanek, bardzo fajnie! Trzymam za wszystkie kciuki! Nie pisałam długo, bo generalnie źle się czułam i nie bardzo miałam siły na cokolwiek (do tego zawaliłam 3 egz i musialam się trochę pomęczyć). Ale od czasu do czasu czytałam co piszecie :). Dziewczyny gratuluję udanych efektów :). U mnie minął właśnie 8 tydzień i jak na razie czuję się mocno średnio - mdłości non stop, czasem wymioty.. Masakra! Ale nie narzekam, mogło być gorzej :). Termin mam na 9 października, a to z racji moich długich cyklów (pierwotnie miało to być 30 września). Mam nadzieję, że jak lepiej się poczuję to będę zaglądałą częściej :). Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jessica jak milo cie znowu widziec! :) Trzymaj sie i nie poddawaj tym okropnym mdlosciom, w koncu kiedys musza przejsc. Okazalo sie, ze nie dzieje sie u mnie nic groznego. Malo tego - lekarz dal zielone swiatlo na dzisiejszy wieczor bo podobno jestem tuz przed peknieciem pecherzyka. Wszystko gra i mam sie tylko uspokoic :P Dostalam tez skierowanie na podstawowe badania krwi i zalecenie lykania kwasu foliowego (ktory juz i tak lykam od ponad miesiaca). Dowiedzialam sie tez, ze jestem mlodziutka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! 5 tydzień 6 dzień ciąży :D tak się cieszę.. teraz problem mam bo mój lekarz przyjmuje w rzeszowie a dyżury ma w łańcucie w szpitalu.. i chyba będę go musiała zmienić na rzeszowskoszpitalnego.. wielkość 6,5mm i dostałam 2 zdjęcia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamosiaGosia jak sie ciesze!Gratuluje! Dbaj o siebie teraz i o malenstwo! oczywscie zagladaj do nas jak najczesciej i zdawaj relacje co i jak ;) Dzieczyny nasz topic cos ostatnio cos spada..:( mam nadzieje ze to z powodu braku czasu przez przytalanka :P Buzialeeeeeeeee::*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×