Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

awila

wiecie kto podkłada głos w tej reklamie z kostka czekolady

Polecane posty

ej, Wesoły kostek, czy dolega Ci wyrostek?? czy to może problem z główką? nie pogardzimy kolejną wymówką.. przy mnie turbodymoman się chowa, więc spierdalaj mały do pierzynowa .. dzieci już powinny spać maleńtas :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoły Kostek
Hej Klarissa człon Ci zwisa! Kup uchwyty se do pyty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoły Kostek
Problem ty masz qrwa rym. Z takim wierszem to na krym. Wielki problem masz z swym joblem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoły Kostek
Umieściłem Twój posremat w żal.pl i masz tam gema!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takis cwany? przyjedź na ZBW pany. Z tekstami z epoki kamienia łupanego, nie przyjmą cię nawet do Kuby Wojewódzkiego. Masz odwagę zapraszam na real, ząbki z chodnika będziesz zbierał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostek jesteś zdrowo walnięty w dekiel, zamiast mózgu masz jajecznice skoro twierdzisz, że jestem facet. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoły Kostek
Problem czeka-pisze Kostek-chooj ci w pupke nie wyrostek. Zabolało? Bardzo dobrze. Ucz się rymów w majtkach bobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz problem nie spodziewałam sie ,ze jestes taka choleryczką, nikt nie zauwazył kiedy mi łeb z beretem wyparował :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wkurwiaj mnie snobie, mam dane zdanie o Tobie, znajde Cie nawet na końcu świata, chociaż bym miała szukać cztery lata, Tak Ci naklepie że się nie pozbierasz, zadnego wrażenia na mnie nie wywierasz w kompleksy wpadłeś? bardzoo mi przykro, ale nie patrz żeby mi znowu gul bryknął zadnego wrażenia na mnie nie wywierasz. i tak jesteś dla mnie taaaki malutki, napij się wódki i pierdol wszystkie smutki, takie teksty jakos nie palą w oczy, napisz coś co mnie zaskoczy jedyne w czym Cię nie pokonam to głupota z Twoja głupotą nie wygra nawet flota Idziesz na słówka? czekam na kolejne wypłodziny.. mam nadzieje że zdążysz, zanim skończę setne urodziny .... GLEBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoły Kostek
Gdzie jest tempo ? GDZIE przecinki? Problem jestes bardzo Cinki. Popros ładnie a nauczą może rymów cię dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- O matko.. boję się Ciebie tak to Ci nie powiem nawet w potrzebie :) ocharam twoją trumnę na Twoim pogrzebie nie lubie snobów więc powieem krótko: takie tandety nie będą nawet z rozwódką. szkoda mi Ciebie.. ee w sumie nie szkoda.. dziwię się że takiego szczura Twoi starzy chcą chować nie masz sie czego czepiać czepiasz się gramatyki? tak robią jedynie tępe tyki które nie wiedzą co wypłodzić i jak się odszczekać.. rusz się, nie mam zamiaru na następną odpowiedź tyle czasu czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoły Kostek
Problem. Leżysz. Bo twe rymy płyną z doopci a nie z dyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no ja tez was kocham :) tylko nie tego snbwa ze wsi któremu jak rymować się nawet nie śni a próbuje zabłysnąć w towarzystwie kłaniam się nisko podjąłeś wyzwanie.. takie gadanie do dupy kochanie :) nie mam zamiaru się dłużej z tobą ślinić - gaszę Cię zanim zaczniesz się w ogóle tlić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoły Kostek
Tajemnicza się wpiernicza chociaż nie wie po co picza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×