Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

awila

wiecie kto podkłada głos w tej reklamie z kostka czekolady

Polecane posty

🖐️tu Leja.... mój wielbicielu :D 🖐️ Żeli 🌻 Wpadłam na chwile sie przywitać i pedzę do kumpeli, bo zwichmęła noge i muszę jej pomóc tzn zrobic zakupy, pocieszyć.... TUleja skarbeczku, nie zaniedbuj swojej miłości, może zaoferuj jej jakąs pomoc,a gwarantuję, że zyskasz duzo prrzez to.... pa do pózniej. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no j mi to już nie powiedzą siemka .. !! .. moje zdanie jest t akie, że trzeba wiedziec na czym się stoi. Ja zanim cokolwiek zaczę robić [i nie mówie tu o miłości] to upewniam się czu jest jakiś sens, po co chłopak ma się powiedzmy pół roku męczyć na randki zapraszać kupywać prezenty zaangażować zeby ona mu po połowie roku popwiediała "nie" .. na pewno będzie bardziej bolało niż teraz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witam Cię Amp 🖐️ 🌻 poczytam Was pózniej kochani :* :*** :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po za tym jaka w tym moja wina że ty do mnie kochanie pisałeś i "podziwiałeś" moje rymy.. mogłeś napisać "ale ścierwo aga" mnie by nie ruszyło a dame bys miał zadowoloną nie mój interes ze ona taka zazdrosna mimo ze nawet ja jej tłumaczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pan Pikuś jest gorszy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacczasz? na 5 minut? dopuki Dama nie wejdzie :P :P .. nick z tąd ze kiedyś jako pomarańczowa wpisałam sobie taki bo ktoś miał problem jak 5 letnie dziecko, ale ktoś sie zaczął pode mnie podszywać wiec sie zaogowałam.. i tak zostało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×