Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

awila

wiecie kto podkłada głos w tej reklamie z kostka czekolady

Polecane posty

To dobrze :D Ja mam złe doświadczenia i trochę generalizuję :P Ale mam nadzieję, że z Ciebie jest porządny chłopak. Już po szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I widzisz, szczęście w nieszczęściu. Ona skręciła nogę, Ty możesz się wykazać. Skoro rozmawia z Tobą i zerka na Ciebie :D to może ona jest takim samym przypadkiem jak Ty. Chciałaby, ale się boi. Ale raczej Ty powinieneś zrobić pierwszy krok. Wiesz, może ona widzi, że Ty coś masz do niej. A to gadanie z innymi to tylko po to, żeby Cię zachęcić. Cokolwiek postanowisz nie mów na wstępie, że się w niej bujasz. Nie ma chłopaka, to w końcu zaproś ją gdzieś. Albo na razie zaproponuj, że odprowadzisz do domu. Działaj, bo ktoś Cię uprzedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kombinuj. Ja jako nieśmiała nastolatka właśnie takich kolegów sobie dobierałam. Później to samo było z moimi miłościami. I tak mi zostało do dziś. Lubię nieśmiałych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunieczka18
http://puzz.waw.pl/?p=nqZpVXK22PM1 Zapraszam do super gry gdzie mozna wygrać kilka złotych, nie jest to duża suma, ale zawsze się przyda. Ja już wygrałam i pieniązki dostałam do domu, nie musiałam nigdzie wychodzić. Naprawde warto. Polecam!!! Zagraj , spróbuj a sam/a sie przekonasz jakie to łatwe i proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×