Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

awila

wiecie kto podkłada głos w tej reklamie z kostka czekolady

Polecane posty

Żeli.. jutro pogadamy, bo ja prawie że śpie, nawet mamproblemy z pisaniem i caps_lockiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć🖐️czy ktoś w końcu odpowie mi na zadane pytanie ?! :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu Leja to od Ciebie zalezy, ale chyba Ci sie znudził...kto by pomyslał, ze zrobi sie z pytania taka romantyczna telenowela ? :D Zeli, ja jak włacze Tvn to zaraz pojawia sie ta wrzeszczaca kostka z nadzieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeli... wszyscy po trosze... a nie zauwazyłas jak nam donosili na tuLeje, bo mysleli Bóg wie co między nami jest :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta pamietasz jak na TuLeje zakładali obrazliwe tematy ?.... jak myslisz dlaczego....u nas zawsze pełna kultura... zreszta tu i tak trudniej było im go znalezć, bo ten temat reklamie raczej nikogo nie przyciaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok....siedz juz na tamtym topiku zobaczymy czy dadza Ci spokój ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WIEM CO MI SIE DZIEJE ZE CO CHWILE WŁACZAM CAPS LOCK i pISZe WteN SPOsóB i musze czasem dwa razy pisać...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeja jak ja z wami dawno nie gadałam ❤️ :P nawet nie wiecie co ja odpierdzieliłam .. Gire złamałam na nartach_wczoraj .w sumie to nie na nartach, tylko na snowboardzie , ale to nie moja wina, bo kumpel na mnie wleciał, bo jego siora sie wypierdzieliła na niego.. i tak wyszło ze wszyscy wylądowali ma mnie, a konkretniej na mojej nodze.. gips na 4 tygodnie.. łaaaaaa.. moje cudne szczęście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amp miło Cię widziec🖐️ współczuję...biedactwo... już Cię daje w towarzycho ,bo ja niestety zmykam 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo Ty nie widziałeś jak oni na mnie wpadli.. Tym bardziej ze nie mogłam sie w żadnen sposób odsunać, bo byłam "przywiązana" do deski snowboardowej :P .. a po za tym upadli na nogę która już kiedyś była złamana, jak w trybunach wylądowałam pod czas treningu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×