Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

awila

wiecie kto podkłada głos w tej reklamie z kostka czekolady

Polecane posty

słaba masz pamięć, ja Twoje pamietam. Szymus to mówisz, ze wziąles sie za naukę...masz u mnie plus :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa rzadko bo dużo nauki teraz ;) .. niedługo czekają mnie testy więc musze się uczyć a dodając jeszcze ćwiczenia wychodze na zero z czasem więc zaglądam tutaj tylko "sporadycznie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo nikt tutaj nie zagląda/albo wszyscy roboią tak jak ja.. tzn wchodzicie, patrzycie .. "ee nikt nic nie napisał" i wychodzicie :PP .. heheh .. Gdzie nasza ktopodkładagłosowa rodzinka Kafe??!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no tak...ja pisałam wczoraj dokładnie o tej godz co Ty dziś :D, fakt...jakos sie ostatnio mijamy :( nie wiem co z Żeli, bo krótko dzis byłam na kafe, a Tuleja to gdzies sie mi "przewnął"...zreszta on teraz obraca sie w szerszym gronie kafetariuszek ;)... A ja to dzis miałam cięzki i smutasny dzień, aż na końcu aż sie popłakałam... Do JUTRA ...Może sie w końcu zgadamy w kilka :) pa;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mi się fajnie napisało...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ja przez ostatnie dni za często tu nie byłam. Dziś już trochę jestem. Klikam po innych topikach :) Ale też tak gdzieś do 13tej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W różnych dziwnych miejscach :) O Karolinkę nie pytam. To nie była randka, ale następne spotkanie będzie właśnie w takim charakterze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jak najlepszym :D Nadal uważam Cię za bardzo fajnego chłopaka :D Mimo że potrafisz być nieprzyjemny :( Trzymam kciuki, żeby wszystko się powiodło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×