Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

awila

wiecie kto podkłada głos w tej reklamie z kostka czekolady

Polecane posty

tu LEja i żeli 🖐️ 👄 tu Lej> chyba musisz troche zmienic stopke coby była adekwatna do mojego nicka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuleja...biedaczek ...ja też byłam chora , ale juz po wszystkim 🖐️ Ty też wyzdrowiejesz... a co do mięśnia piwnego...to trzeba sobie troche zapracować... podobno czasem wystarczy pół roku...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze troche i znów Pani Cenzor mu kaze ukrócić stopkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Tuleja ? ;) nie jesteś sam w nieszczęściu . .Oj Wy biedactwa😭 najlepiej by Was razem położyć, ale mnie byłoby szkoda 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeli, no a nie znasz??:P jestem w stopie tu Leji i początek nicka został taki sam :D anou...k...shka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anoushka > zagmatwany ten Twój nick teraz ...taki trudny do zapamietania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeli, to ja:) opisywałam juz czemu zmieniłam to wam skopiuje:D 16:04 [zgłoś do usunięcia] *anoushka* musiałam bo przy tamtym był moj mail [ktory zna moj szef] a on se kuknał w historiie i znalazł stronki na kafe i skumał ze tu przesiaduje zamiast intensywnie pracować....powiedział ze jak sie dowie która to [na szczescie nie pracuje sama] to poleci po premii bo co to za obijanie sie, wiec kazałam usunąć moderom tamtego nicka i wszystkie wpisy wiec juz nic szef nie znajdzie..hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa bede usuwać historie za każdym razem bo niezła strata to by była jak by mi premie gwizdli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu leja jestes marna
podroba blokersa. podobne teksty i kolekcjnowanie zdjec :o dziewczyny, nie jarajcie sie gowniarzem przesiadujacym na babskim forum :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×