Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

awila

wiecie kto podkłada głos w tej reklamie z kostka czekolady

Polecane posty

Ty jednak dokładnie jesteś jak Don Kichot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś tak zaślepiony miłością, że w innym topiku składasz życzenia z okazji urodzin, które miały miejsce trzy lata temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ma nauczke, bo siedzi jak modek i kazdy nowo założony temat przechodzi przez jego cenzure :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoło mi:D Pani pracującej w biurze współpracownik powiedział, że jej włosy ładnie pachną. Ta natychmiast idzie na skargę do szefa, że jest molestowana seksualnie. - Dlaczego?! - pyta szef. - On powiedział, że moje włosy ładnie pachną. - Nie pomyślała pani, że to komplement? - Normalnie bym tak pomyślała, ale on jest karłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że życia tu nie ma . coraz rzadziej tu zaglądam bo i tak tu nikt nie siedzi a te tematy ludzie takie zakładają że żal mi ściska poniektóre części ciała.. Jutro wyjeżdżam do Cetniewa na obóz żużlowy ogólno rozwojowy razem z ekipą ze szkółki i zawodnikami mojego klubu.. powinnam już spać bo muszę wstać o 2 w nocy, ale pożegnam się z wami. nie będzie mnie 2 tyg. sezon za pasem, za trzy tygodnie pierwsze treningi na stadionie :D:D .. wczoraj odśnieżali stadion, oczywiście wbiłam i rozmawiałam z trenerem no i stwierdził ze za trzy tygodnie, na pierwsze sparingi będzie można zacząć trenować :D już nie mogę sie doczekać.. mam dość tego crossa w śniegu po kolana :P . nadchodzący miesiąc będzie bardzo napięty i ciężki dla mnie więc odzwyczaję sie od Kafe.. Jednym słowem żegnam was ;) chciałam pogadać rano ale widzę że nikt tutaj nie zaglądnął. mimo wszystko miło było was poznać 🌼juz raczej nie będziemy miały przyjemności pogadać. 🖐️🖐️🖐️ dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Aguś🖐️ ;) Właśnie zajrzałam w nasz spokojny topik i widzę, ze jeszcze dycha ostatnim tchem.. tak..to smutne ,że tak po kolei ktos odchodzi, bo ja tez w połowie marca wyjeżdżam do Szkocji...nie było to pewne , ale teraz juz jest... amp .. nie znam sie na żużlu..wiem jak to wygląda, bo widziałam...ale nic poza tym...te okreslenia , nazwy itp. Mimo wszystko trzymaj sie wesoło i siedz dumnie na swoim stalowym rumaku :D, ..Mam nadzieję, ze znów sie za jakiś czas spotkamy..:classic_cool:Trzymaj sie, ale wracaj jak będziesz mogła..pa 🖐️🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qghjkl
wasz topik byl najlepszy i co ja teraz bede czytac😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracująca 90
Nieeee nie nie nie nie .. nie rozchodźcie się! zgadajie sie jakoś na jakiś dzień.. takie spotkanie po czasie :P . . pogadacie jeszcze.. polubiłam was, zawsze was czyytałam :( a tu już z 3 osoby odeszły :( .. eh .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeli jesteś ?🖐️ zawsze z samego rana się witałas, a teraz gdzie jesteś ? Kur... a zaczął Tuleja... Pomarańczki a co tu jest takiego ciekawego do czytania ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedź na pytanie
nie wiem ale czekolada jest jami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan posterunkowy
z "Rodziny Zastępczej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×