Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

awila

wiecie kto podkłada głos w tej reklamie z kostka czekolady

Polecane posty

nie Żeli, ja tylko tak połebkach przeleciałam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuleja ...muszę ze smutkiem stwierdzić, ze jak tak dalej pójdzie to zostaniesz nie prawnikiem, ale...alkoholikiem :D Żeli z tego co widzę to kazdy organizm innaczej reaguje.. ta zupa nie jest dobra, ale da się zjeść ...ja dziś jestem 5-ty dzień na niej i nic mi sie nie dzieje...moze jak ktoś jest faktycznie otyły i dużo jadł, to mu ciężko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w ogóle..moze dlatego, ze ja ogólnie mało jem a na dodatek nie jadam kolacji...tak po 17 juz nic nie jem i wcale mnie nie ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech spróbuje może tą kapuściana na poczatek..oczyści organizm, a potem jakąś wybierzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech zrobi taka pikantniejszą to jest lepsza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego sie nie robi dla piękna :p..czytałas jak tam niektóre sie katuja dietami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam. Niezłe są :) A wiesz jak moja koleżanka się odchudzała? Miała być świadkową na ślubie i trzy mięchy przed podjęła "dietę" :D Jadła suchary i oprócz jednej kawy dziennie niczego nie piła. Co prawda trochę schudła, ale mówiłam jej, że będzie miała efekt jajca. Jak przytyła to rzuciła na mnie fochy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przynajmniej na weselu wyglądała pięknie...teraz pewnie patrzy w zdjęcia i wzdycha..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle jakas twarda sztuka z tej Twojej koleżanki...ja nie dałabym rady tak żyć...zresztą ja od zawsz jadam duzo owoców i warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ona jest twarda tylko okazjonalnie :) Nie widziałam jej już jakiś czas, ale niedługo wychodzi za mąż. Ciekawe co tym razem wymyśliła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslę, że znów katuje się w jakis tam sposób :D i znów zobaczysz piekną łanię... a swoja droga to myślę, że to jest genetyczne, bo znam dwie takie rodziny gdzie są sami otyli, choć nie mieszkają razem..nawet wnuki mają otyłe...a w jednej z tych rodzin mieszka osiemnastolatka, śliczna dziewczyna na buzi, ale jest baardzo gruba..ma chłopaka a on z kolei szczuplutki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu sie odbywa...spowiedz powszechna :D ???:D Żeli na pewno będziesz mieś śliczne małe Żelusie :) ;););););):;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×