Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maomi...

**28.08.2010** Nasz Ślub - kto jeszcze??

Polecane posty

Gość maomi...

:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi...
Heej:) I jak tam przygotowania, co już macie, a co jeszcze do zalatwienia?? I po jakim czasie bycia razem ślub?:) Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my tez mamy 28.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej my tez na te date
:) w dniu slubu bedziemy ze soba rowne 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi...
Hej Dziewczyny! I jak Wasze przygotowania???? Co już macie, a czego nie? I jak tam stresik już jest?Czy jeszcze nie?Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej my tez na te date
My mamy juz sporo spraw zalatwionych :) oczywiscie sala, zespol, kamerzysta, fotograf i godzina w kosciele zaklepane :) mamy kupiona wodke, obraczki, wynajety samochod :) ponadto odbebnione nauki przedmalzenskie :) z drobnych rzeczy mamy juz zawieszki na alkohol i poduszeczke pod obraczki ;) :P i chyba tyle a Wy jak tam?? W przyszlym miesiacu robimy poradnie :? kupujemy zaproszenia ( jestesmy w trakcie ich wybierania :) ) i kupujemy winko :) aaa no i pora zaczac przymierzac jakies suknie slubne :) moj chce kupic tez juz garniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi...
Czesc:))) No to niezle! Macie jzu wiekszosc za soba!SUper, gratuluje My mamy: - sale - orkiestre - wódke - zaproszenia i kosciol w przyszlym tyg + nauki - suknia za jakis miesiac:) - Teraz caly czas przegladamy oferty fotografow i kamerzystów czyli jeszcze spora droga przed nami Ile płacicie za wynajem sali z wystrojem i calosciowym menu za 1, 2 dni?? A z jakiego woj. jestescie i duze wesele robicie??:)) My tak ok 130. DO napisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej my tez na te date
No ja tez zaczynam myslec juz o sukni :) a masz juz jakis wybrany model?? z fotografem i kamerzysta to raczej sie pospieszcie ;) Jestesmy z malopolskiego, wesele na ok 150-180 osob, za sale w zeszlym roku bylo 110 zlo od osoby za jeden dzien i za dwa dni 140 :D ale babka mowila ze do 2010 moze cena troszke wzrosnac. Tak czy tak cena powalajaca, za taka sale, mnostwo jedzenia, wystroj itp. :) nas interesuje jedynie alkohol i ciasta na wynos dla gosci :) oraz dwa kieliszki do potluczenia :) a Wy skad i ile placicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi...
Skasowalo mi sie wszystko co napisalam:( To jeszcze raz w skrocie;) :) My też Malopolska! Wy okolice Krk, czy Podhale? Wow!Cene macie extra! My mamy troszke wieksza 170 za dwa dni, w naszym interesie jest tort, ciasto dla gości i alkohol... Masz racje z tym fotografem musimy si espospieszyc. Zastanawimy sie jeszcze czy wziac odrazu videofoto w jednym , czy osobno ? Jaka wodke macie dl agosc?:) My sprawdzona na kilku weselach Wyborowa. Nie kazdy lubi;) no ale jak wiadomo wszystkim nei dogodzi... Jesli chodzi o sukienke to kurcze ostatnio ciagly brak czasu nei pozwala mi na pobuszowanie po sklepach:( ale nadrobie niedlugo:) Marzy mi sie taka delikatna, troche romantyczna sukienka z elementami koronkowymi;) ale nic upatrzonego jezscze nie mam. A Ty? A ile placicie za zespol za dwa dni? tak pytam o wwszystko, bo my tak troche na wariata zalatwiamy i nie orientuje sie zabardzo co i jak A stresik juz u Was jest??, Twoj narzeczony duzo Ci pomaga w zalatwianiach? I jak tam Wasz staż bycia razem?;))) Nasz dosc pokaznyy:D A stresik juz taki od czasu do czasu mnie lapie Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie ślub
w moje imieniny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gcfuicdrztj
Kolejna idiotka co zlapala frajera by zrealizować swoje babskie marzenia z bajeczek o ksiezniczkach i ksieciach. Co za zenada.... I co pierscionek zareczynowy z co najmniej 3 kafle byl ? Chodzilas po kolezankach i sie chwalilas ??? kretynka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej my tez na te date
maomi ...my mieszkamy miedzy Krakowem a Zakopanem :) hmmm ceny w sumie mamy podobne :) my mamy fotografa i kamerzyste z jednej firmy :) Wodka, ktorsa kupilismy to oczywiscie..Wyborowa :D Tez nie mam czasu na szukanie sukni ale musze wziazc sie w garsc :) ja mam juz upatrzona ale jeszcze jej nie przymierzalam ;) jest bardzo skromna i o to wlasnie chodzi !! :D My najprawdopodobniej bedziemy robic jeden dzien, chociaz rodzice chca dwa wiec jeszcze musimy to przemyslec ;) nasz zespol za jeden dzien bierze 2 700 a za dwa 4000 zl Jestesmy razem prawie 4,5 roku :) a w dniu slubu bedzie 5 lat :D a Wy? Narzeczony oczywiscie wraz ze mna uczestniczy w przygotowaniach :) w zeszlym tygodniu nie mowiac nic nikomu poszedl z kolega na obchod po salonach w celu znalezienia dla siebie garniaka hahha:D Stresik na razie mnie nie lapie ale jest juz cos w rodzaju takiej niepewnosci czy wszystko wypali tak jak chcemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gcfui osiol
Ja pierdole tyle kasy na takie gowno..... Przecierz mozna wziasc slub cywilny ale nieeee mentalnosc polaka to mentalnosc burka lub murzyna z Konga - Zastaw sie a postaw. Po jakiego H... taka impreza... rozumiem ze liczycie ze wam sie zwroci w kopertahc od gosci. Ot cala prawda o slubach i weselach w polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej my tez na te date
maomi a wy skad jestescie dokladniej?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile wyjdzie wam fotograf
i video? my mamy zespol za 3.200 (wesele i poprawiny) a foto/video 1900 zł (upust przez znajomości) jedzenie za osobe na 2 dni ok. 130 zł (160 zł dla tych z noclegiem), no i wiadomo:ciasto, tort, alkohol na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×