Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna porzeczka*

Przeszczep włosów

Polecane posty

Hej dziewczyny :) mam pytanie jak to jest z tym przeszczepem włosów czy mogą mieć przeszczep tylko osoby łysiejące czy każdy kto chce np jak ktoś ma cieniutkie włosy i chce mieć więcej ? Bardzo mnie to ciekawi bo sama bym chciała (gdyby była taka możliwość) przeszczepić sobie włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widoczna aaa
Coś o tym słyszałam ale nie wiem czy można sobie tak zageszczac zadkie wlosy:( szkoda że nikt się nie wypowie :( chętnie też bym sie dowiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz takie wątpliwości najlepiej będzie jak umówisz się na wizytę do chirurga plastyka, który przedstawi Ci jak wygląda sam zabieg przeszczepu, w jakich sytuacjach możesz go wykonać, jakie są przeciwskazania. Wiem, że specjalizuje się w tym np. dr Osuch z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez się tym własnie interesuje. Pare lat temu slyszałam ze to robia ale w ameryce :) jak jest w polsce nie wiem, ciekawi mnie gdzie to mozna zrobic i jaka jest cena :) ja mam straszliwie cienkie włosy i zniszczone farbowaniem suszeniem, prostowaniem.. chcialabym sobie przeszczepić jakies gęste włoski :) moze ktoś kto sie zna sie wypowie to sie dowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia

Ja robiłam przeszczep włosów metoda FUE, zabieg bardzo bezpieczy i nie pozostawia blizn. Włosy mi odrastają nowe zdrowe i silne. Moge polecić bardzo dobrego lekarza u którego robiłam taki przeszczep dr Tomasz Mierzwiński przyjmuje w klinice Bona Dea w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×