Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem czego chce

poznałam porządnego faceta...

Polecane posty

" a ja mam inne zdanie uwazam ze Polki sa najpiekniejsze na swiecie a ja jestem dumny z tego ze jestem Polakiem" nigdzie nie byłeś i gówno widziałeś a powtarzasz to, co mama kazała ci powtarzać :) wyjedź sobie do czech czy do Rosji to zobaczysz jakie przeciętne są polki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka234
oooo ... strasznie Jarek urosłeś, od kiedy kładziesz te płytki w Austrii ... Prawdziwy z Ciebie światowiec ... Wszystko widziałeś i w ogóle .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoje widzialem a ty sobie siedz tam w u pepiczkow czy u ruskich i obciagaj im paly do bolu..powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czego chce
"jak kazda tepa dzida po zawodowce szukasz nieokrzesanego prostaka w dresie i 15-letnim BMW, ktory bluzga co 3 slowa i potrafi ci przywalic z lewego liscia, kiedy pozwolisz sobie na zbyt wiele i bardzo dobrze, bo tylko na takiego zaslugujesz" przeciez nie zwiaze sie z nim tylko dla tego ze jest dobry.. ok, chcialabym miec takiego faceta, ale potrzebna jest chemia. on mnie w ogóle nie pociaga, nie potrafie sobie wyobrazic zadnej intymnej czynnosci z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka234
Cieszymy się, że akurat poznałeś tą ładną Czeszkę, bo na ulicach to tam biednawie z urodą ... Nie wspomnę o Pepikach ... to koszmar ... :D Z modą też są na bakier tak ogólnie ... To co u nas już nie modne w Czechach idzie jak woda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Cieszymy się, że akurat poznałeś tą ładną Czeszkę, bo na ulicach to tam biednawie z urodą ... Nie wspomnę o Pepikach ... to koszmar ... Z modą też są na bakier tak ogólnie ... To co u nas już nie modne w Czechach idzie jak woda ..." buahahahah, polska tłusta szmata poczuła się osobiście dotknięta porównaniem polek do czeszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sraj sie pedale bo jestem pewien ze ciebie rzna tam za granica w dupke a ta czeszka to w rzeczywistosci jest malym grubym pepiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet z toba juz nie bede dyskutowal bo jestes zenujacy i nie bede znizal sie do twojego poziomu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka234
Widzę, że głównie odpowiadasz tym, którym łatwiej odpowiedzieć ... Wierzę, że w Polsce zadawałeś się tylko z dnem ... Nawet tutaj reagujesz tylko na głupsze zaczepki ... Rozumiem, że real Cię przeraża ... więc tylko pogratulować Ci tej Pani ... Pewnie dopóki nie wie co mówisz, to jest zainteresowana ... może też ma problem ze wzrokiem ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka234
Ależ skąd ... Ja nawet z wyglądu nie przypominam Polki .. Naprawdę gdzieś wyczytałeś, że jestem gruba? Albo mam jakieś kompleksy w porównaniu z Czeszkami? Szukasz tylko głupich prowokacji ... Masz rację samo dno ... Idę sobie, bo nudzisz strasznie ... nic się nie rozwijasz ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsds
i to jest wlasnie to.. zakochujemy sie w dupkach odrzucamy porzadnych facetow. Przynajmniej ja tak mam. Ale serce nie sluga ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czego chce
dzięki za zasmiecanie.. nie dowiem sie chyba co mam zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy opowiadacie, co jak co, ale masz piekne oczy Jarku... mmmm... Autorko, oczywiście, że powinnaś kontynuować. Umów się z nim gdzies w plenerze, lub np. na łyżwy? Może się okaże, że to jest właśnie to. Skoro przypisałaś mu tyle pozytywnych cech, to chyba jednak coś ci się w nim podoba... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czego chce
up...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
hehe, jak ja poznałam mojego męża to myślałam dokładnie tak jak ty :) ale dałam mu szansę i nie żałuję :) i co z tego że nie jest najprzystojniejszy na świecie? za to kocha mnie do szaleństwa i ja jego też, a w łóżku jest świetny, mniam aż mi się zachciało jak pomyślałam sobie o nim a tu trzeba siedzieć w pracy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamecha powiedzmy sobie wprost jestes nieudacznikiem typowym flustratem, który nie potrafił sobie poradzić w Polsce i zeby nie zdechnąć z głodu pojechałeś się kurwić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×