Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mastercook

PRALKI MASTERCOOK-PROSZE O OPINIE

Polecane posty

Gość mastercook

witam, czy ktos ma pralke tej firmu?jak sie sprawuje, warto kupic taka pralke, ładowana od góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupiłabym pralki ładowanej od góry, wydaje mi się, ze są niewygodne, wole wąską, ale ładowaną od przodu... gabaryty podobne, a przynajmniej widze pranie i nie wysilam sie przy ładowaniu i zawsze mogę coś na niej postawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
mastercook to po polsku "mistrzgotowanie". Piekarniki są niezłe, ale co do pralek nie byłabym tak entuzjastycznie nastawiona. Spróbuj poszukać opinii, popytaj sprzedawców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappapapap
jest ok, mam taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 po 3
mam ale ładowaną od frontu 6kg i sprawuje się wyśmienicie dużo lepiej niż ariston którego używałam wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pralke,ale normalną,ładowaną od przodu mastercooka.Służy wiernie od lat coś ponad 10 i jeszcze mnie nie zawiodła.Z zewnątrz wygląda jak nowa,zero rdzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedrowiecbozz
Ja bym tak się Boschem nie zachwyacął. W płycie indukcyjnej spaliło mi się jedno z palenisk a w pralce padł programator i drugi tydzień nikt nie jest w stanie tego naprawić. Naprawdę teraz kupuje pralkę za 800-900zł. Piorą tak samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Master ładowany od góry.Radzę się zastanowić.Moja po pięciu latach pracy (max 4 x miesiąc) padła elektronika.lokalny reperator nie podjął się naprawy z braku dostępności części.Servis owszem zawitał wycenił naprawę na ponad 50% wartości nowej pralki.Biorąc za 15- minutową wizytę prawie 90 pln.Nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam pralki, nie dopiera, zrwnatrz po 3 latach odpada farba, rdza na wierzchu, juz raz byla w serwisie, a wczoraj zalala mi pol domu, woda wyciekla spod pralki odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o nie pralki. Nie polecam. Nie chodzi o to, że ładowane od góry. To bez znaczenia. Widok na ciągle obracające się pranie to nie jest coś co mnie podnieca. Nie muszę widzieć. Ale Mastercooki są po prostu nietrwałe. Zresztą firma splajtowała, a to coś znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×