Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nympho....

Czy zostac KOCHANKĄ????

Polecane posty

Po co zaraz, wrzaski i krzyki na innych. każdy tu pisze co uważa. Ja byłam zdradzaną żoną. Uwazałam wtedy, że nigdy nie zrobie takiego świństwa innej kobiecie. No cóż. Życie weryfikuje nasze poglądy. I nie chcę żeby ktoś mi tutaj naubliżał... są różne powody zdrad i nie my mamy to oceniać. Autorce topiku radzę zastanowic się dokładnie czego oczekuje od życia... Sama ma podjąć decyzje. Ja - niczego nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nympho....
Jesli nie masz nic madrego do napisania to nie pisz..... a wracajac do tematu to dziekuje za wasze opinie i pomoc. Tylko ja nadal nie wiem czego chce i co zrobic z tym gównem..... a pozatyn jesli M nie bedzie spotykac sie ze mna to znajdzie sobie inna dupe i tak robiac krzywde swojej zonie.. wiec ja w sumie nic nie trace a moge jedynie zyskac ....chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerabiałam to i odradzam
zaangażujesz się i dopiero będzie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nympho....
Ale mnie tak do niego ciagnie...... NAsze spotkanie juz za 4 dni.... on jest nAPRAWDE WYJATKOWYM FACETEM, PRZYSTOJNYM, CZULYM... pozadam go fizycznie... moze spotkam sie z nim ten jeden raz a pozniej damy sobie spokuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA POWIEM TAK JAK JUZ PISALAM BYLAM TA TRZECIA I BYLO MI DOBRZE JESLI CHCESZ ZARYZYKUJ NAPEWNO BEDZIE DUZO ŁEZ ALE MOZE CHOC PRZEZ CHWILE BEDZIESZ SZCZESLIWA?JAK TO MOWIŁA MOJA ŚP.BABCIA WOLE BYC SZCZESLIWA PRZEZ ROK NIZ ZYC BEZ MIŁOSCI PRZEZ CAŁE ZYCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nympho....
dzieki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia77
Przezylam to zostalam potwornie oszukana i zostawiona samej sobie.Daj sobie spokoj i to nie jest czcze gadanie. Na poczatku jest fajnie,milo i przyjemnie a potem kop w d....e i spadaj malenka a to boli.Przemysl to bo czasem honor i wlasne ja jest wazniejsze niz srodki materialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oujbo9ub9ou
Nympho....ty juz jestes zakochana napisał na gg,a serce wali Ci jak młot....mi nie wali serce jak młot jak mi nie zależy i nie wchodza w grę emocje....Będziesz płakać...Ja własnie rycze drugi tydzień i co i gówno...żona wygrała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×