Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

littlesensitive

PILNE osoby znające ul. Grota Roweckiego w Sosnowcu

Polecane posty

Gość sosnowiczanka ę ą
Wsiądź w 807 lub 40, wysiądź na Grota Roweckiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, to jest taki przystanek? Grota Roweckiego? to fajnie :) dziękuję! myślałam, że będzie może inna nazwa przystanku dla tej ulicy - czasem tak jest :P a jest ta ulica długa? chodzi mi o Instytut Języka Angielskiego :) Grota Roweckiego 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosnowiczanka ę ą
To nie wysiadaj na grota, tylko na następnym przystanku (40) lub na grota przy skrzyżowaniu z mireckiego (807) - tak najbliżej. Anglistykę znajdziesz, wielkie, szklane, brzydkie, nowe, przy samym brzegu ;) Każdy pokaże, w którą stronę (albo podążaj za solaro - króliczkami ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosnowiczanka ę ą
Nie, solarki chodzą na hiszpana, ale to ten sam budynek :D Nie ma za co, romanistyka się kłania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_z_sosnowca
wysiądz na przystanku Pogoń Grota Roweckiego albo Pogoń Orla. Nie wiem skad bliżej, chyba z Orlej. Budynek jest tak jakby na rogu Orlej i Grota, raczej latwo zauważalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod samym instytutem nie wysiadziesz. Jak autobus wjedzie z rozdzienskiego na wiadukt to wysiadz na drugim przystanku i dalej na piechote kilkaset metrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosnowiczanka ę ą
Hmmmm No dobrze się studiuje... Tylko nie wolno się zgubić, budynek koszmarny :O 807 jest pospieszny, nie zatrzymuje się na Orlej. Tak naprawdę beznadziejnie go usytuowali, zewsząd daleko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, szkoda, że nie ma tego wydziału w Katowicach :P taki mam dojazd koszmarny... aż z Chorzowa ... Batorego :O no ale cóż :) dziękuję jeszcze raz, idę dziewczyny dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×