Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fioletowy widelec

przesłuchują Chlebowskiego

Polecane posty

Gość tam uj a łoj a łoj a juści
i to jest Gość! a tępe polaczkowe goje sie wkurzają bo POlitycy ich do "cudu" gospodarczego nie dopuścili choć obiecywali. nakraść nie dali samoluby to teraz ujadają na PO nawet Ci , którzy głosowali w nadzieji , że i oni będą należec do "cudu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paki z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jakie teksty. komisja: Panie Chlebowski, Pan tutaj owija w bawelnę, a niestety będzie Pan musiał odpowiedzieć na pytania szczegółowe. Chlebowski: Nie będę musiał. Zrobię to z ogromną przyjemnością. no nie, chyba nie dotrwam do końca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie chyba skłonności
masochistyczne, że to oglądacie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio z Kempą było dobre - Pani w końcu powie jakie ma Pani wykształcenie. - Nie powiem. - Niech Pani powie. - Nie powiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam uj a łoj a łoj a juści
tępe polaczki nie czują jak się za sparawą Polityków w chuj ładują. a co do nich [ POlityków] to nie zapominać goje zatłuszczone świniną , że oni walczyli byście polaczki zdesperowani nie latali i krzyczeli : szynki nie ma! gdzie jest szynka! i wygrali. teraz w brud szynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, ja chyba zdechnę :) Przecież to sama przyjemność oglądac :) Na obronie mgr nie bede się tłumaczyć że nic nie umiem, bo oglądałam program przyrodniczy :) Fajnie Chlebowski wspominał: "Ironicznie naśmiewano się z człowieka, że wyciera twarz zroszoną potem, a ja naprawdę jestem niewinny!!" Juz ja pamiętam, jak ta twarz była "zroszona" :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×