Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Neutte

Jak zerwać z chlopakiem na którym mi zależy ?

Polecane posty

Gość Neutte

Sytuacja jest dziwna. Jestem z chłopakiem dwa miesiące. A spotykamy się od trzech tyle, ze wszystko zaczęło się psuć. Na początku on mówił mi jak bardzo mnie kocha, ale potem mówił ze nie wie co czuje. Na każde moje pytanie na temat naszego związku odpowiadał nie wiem. Mi bardzo na nim zależało i zależy ale nie widzę sensu ciagniecia tego dalej skoro on sam nie wie co czuje, nie chce się w nim zakochac a potem cierpieć . Ostatnio nie widzieliśmy się tydzień i teraz pojawia się okazja żeby się spotkać. Jeśli on stwierdzi ze nie mamy już szans i mu nie zależy to ja chce po prostu to z klasą zakończyć. Nie będę mówić ze wszystko będzie okej ze się ulozy, bo jeśli on nie będzie uważał ze to się są naprawić to ja nie będę o to walczyła. On jest cudownym chłopakiem te dwa właściwie trzy miesiące, a szczególnie na początku było świetnie. Zawsze bedzie tym pierwszym, ale nie dana mi długa miłość . Teraz proszę o radę jak to rozegrać , jak z nim zerwać. Nie boje się powiedzieć mu tego w twarz tylko jak to zrobić ? Zaprosić do siebie czy w jakieś neutralne miejsce i czy powinnam być lagodna czy zrobić to po prostu szorstko? Jeśli wiek ma znaczenie to powiem ze oboje mamy po 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×