Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wystawiajac

tabletki odchudzajace

Polecane posty

Gość wystawiajac

witam czy znacie jakies tabletki na odchudzanie w Anglii. Slyszalam o ONE WEEK miala ktoras takie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietrim! To rewelacja. Sama stosowalam ponad rok temu. Bierze sie 4 tabletki dziennie. W czasie glownego posilku. Np. 2 tabletki w czasie lunchu i 2 podczas kolacji. Zanika po nich apetyt, przestajesz myslec o jedzeniu, mobilizuje to bardzo. Do kupienia w kazdym Boots. Kosztuja jakies £10 za opakowanie. W opakowaniu jest 60 tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajadajaca problemy
Hej. Nie moge znalezdz tych tabletek.Moze mozna je kupic gdzies indziej?A moze zna ktos cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te tabsyyyyyyyyy
u ule schudlas na tych tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meridia ale tylko na receptę, skuteczne sprawdziłam to na sobie9-25 kg w dół w ciagu roku), ale jak przestaniesz brać to musisz się pilnować przez jakis czas nie wolno od razu jeść tyle ile mogło by się zmieścić, zawsze trzeba powiedzieć dość, po ich odstawieniu waga + 2 -2kg ale wszystko pod kontrolą, jem co chcę ale w miejszych ilościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te tabsyyyyyyyyy
a przy meridzie alkochol w odstawke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietrim sa teraz w boots.com
po 6.49 f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja meridie bralam
2 m-ce i przybylo mi 2 kg pieniadze wyrzucone w bloto, bardziej mi odpowiada ocet jablkowy -6 w 3 m-ce pilam 1 lyzeczke na szkl wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chicagowianka123
a ten dietrim tylko w netowym bootsie jest po 6.50?? bo w normalnym sklepie widzialam po 13.50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apapapaaparr
ruszcie dupy na silwonie albo pobiegac poruszac sie nie siedza zrje,dupy rosna to sie chce na wygodnego chudnac siedzac dalej na dupie i zrac gowno co nic nie daje buhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie masz
Meridie wycofali z obiegu wiec gdzie ja kupias?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfd-------------
z juesej pewnie przez neta ,ale to lewe strony i niewiadomo czy lek jest oryginalny.,pozatym meride widzialam w aptece!!!!!!!!!!!! na gornej polce kolo pani farmaceutki i sie zdziwilam lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej kupywać sprawdzone i bezpieczne tabletki z naturalnym składem który jest dostępny na stronie producenta. stosowałam kiedyś różne wynalazki które nic mi nie dały . teraz stosuje slimcea i jestem zadowolona a jeszcze miesiąc kuracji przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego lepiej zakupić polski produkt. jak koleżanka wyżej bardzo chwale sobie slimcea. daje rezultaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaliście może ten artykuł> ? chudzianka.pl/po-czym-rozpoznac-skuteczne-tabletki-na-odchudzanie/ jest bardzo przydatny, jeżeli ktoś szuka dobrych tabletek na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupie jestescie trujac sie tabletkami. Zniszcza wam tylko watrobe i inne organy. Odchudzic to sie trzeba z glowa, jesc zdrowo i sie ruszac czesto a nie obzerac sie chipsami lezac na kanapie. Dajecie sie niezle wkrecac reklamom firm produkujacych te tabletki. Tylko wam organizm rozwala i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeść zdrowo :D hahahha taaaa powiedz jeszcze co dzisiaj jest zdrowe ? COOOO !? nawet powietrze jest skażone woda deszcz a co dopiero to co kupujemy w sklepach ! właśnie od tego chemicznego żarcia ludzie obecnie tyją na potęgę ! nie mogą schudnąć jakieś z duuupy celulity czego wcześniej żadna z naszych babć ani mam nie znała ! ani nie słyszała ! karmią nas syfem najgorszym wszędzie antybiotyki hormony w mięsie chemia w warzywach ! chuuuj nie czasy ! syf kapitalistyczny ! gófffno nie życie jest obecnie ! pod każdym względem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeść zdrowo, osoba pisząca to miala na pewno na myśli unikanie gazowanych napojow a picie wody i herbaty np zielonej i pu er. nie jedzenie fast foodow, gotowych produktów ze sklepowej zamrażarki ani zadnych chipsow itp, tylko przyrządzanie samemu obiadow w domu i np. pieczenie mięsa zamiast smażenia itp itd :O ale żeby schudnać, trzeba się też ruszać !!!!!! a babki myślą, że jak wożą tyłki autem/autobusem, w domu kanapa i film ale połkną tabletkę, to schudną ... taaaa.... Ja dużo chodzę. auta nie mam z wyboru. do pracy idę 20 minut. biegam 2x tygodniowo (czasem tylko raz) po 45 minut. skaczę ze skakanką 2-3x tygodniowo. chodzę na zumbę 2x tygodniowo po 50 minut. cwiczę czasem z filmikami z sieci. tak, mam dziecko, pracuję na cały etat (4 dni po 8 godzin). . i jakos daję radę ruszać się. i jestem szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cały czas będę za afrykańskim mango, więcej informacji jest w tym artykule chudzianka.pl/afrykanskie-mango-czy-faktycznie-odchudza/ przyśpieszyły mój metabolizm, już po miesiącu stosowania 3 kg poszły w zapomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruszcie d**e na silownie to schudniecie anie jakies bzdety tabletki ochudzajace!! naprawde wierzycie ze bedzirecie siedziec nic nie robic a sadlo ktore wychodowalyscie samo znikne..tak o!!!!!!!!! durne baby :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście też jestem zdania że ważne jest się prawidłowo odżywiać, uprawiać jakiś sport ale niektórym tak jak mi same te dwie rzeczy nie wystarczają i szukają do tego jeszcze jakiegos wspomagacza, ja jako taki wybrałam slimcea i bardzo dobrze trafiłam i jestem zadowolona z efektów jakie dały mi te tabletki w połączeniu z dietą i ruchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze swojej strony podobnie jak część użytkowniczek polecam tabletki Slimcea. Dla mnie okazały się najskuteczniejszym rozwiązaniem. W krótkim czasie spowodowały u mnie hamowanie łaknienia, wprowadziąłm więc dietę i waga zaczeła diametralnie spadać. Przewróciłam mój jadłospis do góry nogami. Dzisiaj jestem jeszcze w trakcie odchudzania ale już jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkalinka
No najpierw to trzeba ćwiczyć dopiero myśleć o talbetkach Ja zaczełam je brać nazywaly się iq green ale tylko dlatego, aby zmiejszyć łaknienie dzięki czemu mniej jadłam i co najwazniejsze nie podjadałam w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leclerka
paulinka a jak ze składem? co mają w sobie? iq green są bezpieczne? Jakie masz odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkalinka
wiesz co ja je biorę bo są sprawdzone, przez kilka moich koleżanek no i wiem, że są w pełni naturalne zawierają kawę zieloną cga itd więc możesz czuć się bezpieczna przynajmniej ja to tak odczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suplementy diety są skuteczne jesli mamy tą diete :) jak to zrozumiecie to osiągniecie szczupła sylwetkę. Wystarczy odpowiedni dobór suplementu. Ja stosuje slimcea. Dla mnie jest najodpowiedniejszy i chudne w oczach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno najlepszy na odchudzanie jest McDonalds. Należy znaleźć najbliższy w okolicy, a następnie codziennie obiec go dookoła 700 razy. Ponoć chudnie się wówczas w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze tabletki na odchudzanie są w USA na rynku w EU niedozwolone :) Skuteczne na 100% jak ktoś ma znajomych poprosić aby załatwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×