Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kielczanka

Ich dwoch i ja jedna

Polecane posty

Gość Kielczanka

Od kilku lat nie mialam orgazmu z moim mezem. Bylo to przykre nie tylko dla mnie ale i dla niego. Dlatego, moj maz, zaproponowal aby zaprosic do wspolnego pozycia kogos trzeciego, kto moglby mi dac przyjemnosc przezycia orgazmu. Z poczatku nie moglam sobie jakos tego wyobrazic, nie mowiac juz by zaakceptowac taki uklad. Jednak z czasem kiedy jego namowy nie ustawaly uleglam tej propozycji i podczas przyjecia u mojego szefa z pracy powiedzialem mezowi ze jesli juz to niech nie szuka nikogo bo chcialabym sprobowac z moim szefem. Gdy po przyjeciu goscie rozeszli sie do domow zostalismy jeszcze z mezem. Jako ze moj szef jest samotny pomoglismy mu w sprzataniu. Moj maz jest zanjomy szefa wiec bylo to spontaniczne. Jedynie od czasu do czasu maz podchodzil do mnie i po cichu namawial mnie bym wziela sie za szefa.... gdy juz wszystko bylo posprzatane szef zaprosil jeszcze na jednego drinka. Wtedy maz zaczal mnie troche piescic. Zwrocilam uwage ze mojemu szefowi sie to spodobalo dlatego wzielam jego reke i polozylm na mojej piersi dajac tym do zrozumienia aby przylaczyl sie do wspolnej zabawy. Wygladalo ze on tylko na to czekal. Nie bede opisywac co sie potem stalo. Wspomne ze swietnie zesmy sie bawili, maz 2 razy mial wytrysk a ja trzy razy przezylam dawno zapomniany orgazm. Bardzo nam sie to spodobalo dlatego nastepnego dnia maz zaproponowal aby spotkac sie ponownie. Tak zaczal sie nasz zwiazek ktory caly czas trwa, dajac nam wiele przyjemnosci. Bardzo prosze o odpowiedz czy ktos z was zyje w takim trojkacie i co robic aby trwal on jak najdluzej ? To co opisalem jest przezyciem autentycznym dlatego prosze o powazne rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaaaaaaaa
i wtedy sie obudzilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielczanka
szef też miał orgazm, skonczył w moim męzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej czy puzniej to sie rozwali , albo faceci zaczna miedzy soba walczyc albo ty zakochasz sie tylko w jednym z nich i tez klapa, dla mnie jestes pusta dziwka, lepiej było isc z tym do sexuologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×