Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

Gość madzialleeenka
Szał ciałł, błagam, napisz coś o tym kwasie jadwiga 35%, na co to działa? sama go nakładasz, nie boisz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzialenka - kwas jest strzalem w 10! moje plecy są coraz ładniejsze i od zeszlego tygodnia nakladam go takze na twarz (ale na razie doslownie na sekundkę). z poczatku myslalam ze jest oszukany, bo nie czulam nic - zadnego pieczenia, mrowienia itp. ale efekty sa oszalamiające wiec nie mam juz wątpliwosci ;) zachowuje wszelkie srodki ostroznosci i nie boje sie ;) jestem po szkole kosmetycznej więc kwasy nie są dla mnie nowoscią. dziewczyny, strajkujecie czy co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie.. chyba sama ze soba :)
chyba kryzys gospodarczy, bo inaczej nie wiem co?? sen zimowy?? :D ja sie rozpedze i napisze o nowym perfumie, ktorego do tej pory nie znalam Dalissime Salvador Dali EdT zakupilam 15 ml oferta Rossmanna, bardzo przyjemny zapach na wybudzanie sie ze snu zimowego , slodki ale z takim orientalnym powiewem, hmm.. chyba do niego kiedys wroce, gdy sie skonczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myfendi
jeśli uwielbiacie mode to napewno spodoba wam się ten sklep z ekskluzywnymi włoskimi butami butami, ja się zakochałam:) Zobaczcie i dajcie znac co o tym sądzicie : http://www.perlusso.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekskluzywne marki można też podpatrzyć na www.mimomento.pl to niejaki klub zakupowy i ceny są naprawdę fajne po obniżkach no i można znaleźć inspiracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stała czytelniczka tego topiku
fajnie było poczytać dziewczyny, które się tu wypowiadały pewnie próba reanimacji na nic się nie zda, ale co mi szkodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stała czytelniczko, może gdybyś była aktywną uczestniczką a nie jedynie cichutką bywalczynią topiku, przyczyniłabys się do jego utrzymania? :) szkoda że upadł... dziewczyny się rozbiegły, ja też nie bywam już praktycznie na kafeterii. ale może... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się pochwalę moim ostatnim nabytkiem http://www.goheels.pl/pl/p/Botki-H068-Black-Suede/21 jestem zachwycona bo na nodze wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciu. Mają niższą platformę i obcas niż normalne botki tego typu więc mniejsze prawdopodobieństwo połamania nóg :P zastanawiam się jeszcze nad tymi http://www.goheels.pl/pl/p/Botki-RJ104-Blue/19 tylko nie wiem który kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylovo fajne botki ale musze obiektywnie powiedziec ze strasznie duzo ich teraz wszedzie i wkurza mnie to :P nie wiem czy sledziłaś ten watek wczesniej, ale wielokrotnie wspominalysmy z dziewczynami ze nie ruszają nas hasła typu 'klon' i nosimy to co lubimy i w czym dobrze wyglądamy, ale fakt faktem ze jak cos jest zbyt popularne to powrzednieje i nudzi sie... mjakmamba z kolei w Twoich kozakach z TS jestem skrajnie zakochana ;)))) cudne są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.i.t.c.h.
Dziewczyny co sądzicie o pepitce? Marzy mi się płaszcz na jesień w ten wzór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jest ich cala masa
jak najbardziej na czasie, a te kozaki dla chcacych sobie skrecic kark, ja po ich ubraniu mialabym 189 cm, niezle.. hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jest ich cala masa
jak najbardziej na czasie, a te kozaki dla chcacych sobie skrecic kark, ja po ich ubraniu mialabym 189 cm, niezle.. hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby
Wraca córka marnotrawna:) Dość długo mnie nie było. widzę że nie tylko ja zginęłam. Jedynka może skoro ja się pojawiłam wy także :) Ostatnio staram się nie kupować już nic więcej gdyż moje mieszkanie tonie w książkach i ciuchach. No dobra kogo chce oszukać chyba tylko siebie:P Z książek nigdy nie zrezygnuje a z ciuchów dobre mocne postanowienie złamałam kilka godzin temu. http://allegro.pl/nowa-miss-selfridge-klasa-braz-dekolt-pagony-i2669924277.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby
HFC -> Cudowny kolor, klasyczny fason, zaokrąglone noski, niezbyt wysoki obcas, skóra to wszystko mi się podoba. Gdyby nie był to h&m powiedziałabym świetny wybór. Niepokoi mnie materiał jakim obity jest obcas. Mam sandały z h&m wykonane dokładnie w taki sam sposób (przynajmniej ta wygląda na zdjęciach). Owszem wytrzymały. Mam je 2 (a może 3) lata a nie widać na obcasie zniszczeń, jednak sandałów nie nosi się gdy pada. Obawiam się jak wilgoć, jesienna plucha i zimowe mrozy wpłyną na to obicie. Mam wrażenie że pod wpływem wody rozmoknie i przestanie być wytrzymałe a później zacznie odchodzić. Nie widziałam ich na żywo więc może nie jest to tai sam materiał mimo iż wygląda tak samo. Ostatnio pokusiłam się na klasyczne czarne czółenka z h&m, gdy je mierzyłam w sklepie nie były zbyt wygodne. Mimo wszystko kupiłam je i jestem bardzo z nich zadowolona. Nie są to najwygodniejsze buty jakie mam ale też chodzenie w nich nie jest cierpieniem. To wyjątek od reguły bo z mojego doświadczenia buty z h&m nie rozbijają się. Jeśli mierzone są lekko nie wygodne podczas noszenia stają się koszmarnie nie wygodne. Osobiście nie kupiłabym butów z h&m za ta cenę. według mnie to stanowczo zbyt dużo za jakość jaką oferuje ta marka. Jeśli masz kilka par kozaków można by za ryzować, jednak jeśli mają być to podstawowe buty na jesień i zimę odradzałabym. Jeśli chcesz wydać około 400 zł polecam wybrać się do jakiego outletu lub skorzystać z allegro (kup teraz abyś mogła zwrócić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HFC
Dzięki za opinię, Nibys :) Nie mam jak przymierzyć tych butów, w "moim" H&M ich nie mają, ale sa dostępne online. Jednak chyba nie zaryzykuję, mam w czym chodzić, a ten zakup to by była kolejna fanaberia, tym bardziej, że zupełnie nie wiadomo jak byłoby z komfortem podobają mi sie jeszcze te w kolorze oliwkowy brąz (pierwsze z prawej) ale też mam dylemat, czy kupić KOLEJNE kozaki .... http://allegro.pl/krimen-klasa-elegancja-baldaccini-kozaki-39-macris-i2645965042.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby
W "moim" także ich nie ma. Zawsze można zamówić i zwrócić jednak ja zawsze nie mam do tego cierpliwości. Też tak masz? Gdy zamówię coś co nie pasuje, zazwyczaj zostaje w mojej szafie aż znajdzie się wśród znajomych ktoś kto przygarnie tą rzecz. Uważam że to nie fanaberia ale inwestycja która w kolejnych latach pozwoli ci zaoszczędzić. Nie koniecznie te i teraz, poczekaj aż w jakaś para będzie ci się bardzo podobać i uznasz że warto wydać na nią pieniądze (chyba że to ta para:)) Ja zazwyczaj kupuje każdej zimy 2 pary butów: kozaki i botki. Kilka lat temu wypracowałam sobie taką technikę, dzięki temu każdej zimy mam około 10 par butów. Wcześniej każdej zimy musiałam kupować co najmniej 2 pary kozaków. Wiesz jak jest, jeśli co dzień chodzisz w jednej parze to w starciu z wodą, śniegiem a co gorsza solą po 2 miesiącach każdy buty, nawet te bardzo dobrej jakości, nie wyglądają za dobrze. Jesienią kupowałam pierwsze a początkiem roku musiałam kupić drugie. Teraz mimo że mam teraz 5 par kozaków w bardzo dobrym stanie z pewnością kupie w tym roku jeszcze jedne. Inaczej wiem że za 2 lata znów musiałabym kupować 2 pary na jeden sezon, do tego szybko i "na już" bo przecież nie mam w czym chodzić. A tak spokojnie czekam na jakąś okazje (wyjątkowa ze mnie sknera nie lubię przepłacać tylko dla tego że jest to nowa kolekcja). Bardziej podoba mi się fason i kolor tych z h&m niż tych z allegro. Przeszycia wydają się mi bardziej klasyczne no i uwielbiam karmelowy i miodowy brąz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HFC
Słusznie mówisz, Nibys - jedna, czy nawet dwie pary butów na zime to zdecydowanie za mało. Potem na jakąś ekstra okazję wychodzić w podniszczonych? kto to widział? ;-) Bi i fakt, te z H&M wydają się takie bardziej uniwersalne, coś mi się wydaje, ze nawet nie mają zamka tylko są wkładane, to by była ciekawa odmiana w moich zimowych zasobach obuwniczych :) No nic, pozostaje mieć nadzieję, ze uda się je w końcu przymierzyć, bo z tym odsyłaniem to faktycznie cięzko się przełamać. a jeszcze a propos H&M - zadziwia mnie jak dobrze sobie radzą na rynku. Np. jak byłam na Manhattanie, to w żadnym innym sklepie nie widziałam tylu ludzi i ciągłego ruchu jak w obydwu H&Mach, które tam kilka razy odwiedziłam. Wszedzie wszyscy starają się pomagać klientom, a w H&M nikt z obsługi się tobą nie przejmuje i cie nie widzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby
HFC -> Dokładnie ubierasz super sukienkę, wystrzałowy makijaż wszystko dopracowane do perfekcji tylko buty eh... Kiedyś obiecywałam sobie że na co dzień będę nosić jedną parę a drugą, z wyższym obcasem która bardziej mi się podoba, zostawię na lepsze okazje. Jednak to nie działa. Rzeczywiście nie widać zamka. Jednak są tak ładnie wyprofilowane że wyglądają jakby miały ściśle przylegać do nogi. Coraz bardziej podobają mi się te buty:) W tym roku mam ochotę kupić miodowe klasyczne z delikatnej skóry przylegające do nogi. Z 2 strony potrzebuje czarnych bo w tym momencie mam tylko jedną czarną parę do tego najstarszą;/ Cóż musi wygrać albo rozsądek albo zauroczenie. Ja jestem dość dużą fanką h&m więc nie dziwie się dlaczego jest tak popularny. Czasem gdy szukam czegoś konkretnego denerwuje mnie trochę brak obsługi ale zazwyczaj wręcz przewinie to mi się podoba. Lubie to że mogę połazić po całym sklepie wybrać milion różnych rzeczy nie obserwowana czujnym okiem ekspedientki. Ja uważam ze h&m zawdzięcza sukces krótkim kolekcją (inne sklepy odwiedzę raz max 2 i już znam cała ofertę więc nie mam po co wracać a w h&m co chwile jest coś nowego), dość niskim ceną (20 zł za podkoszulek), bogatej ofercie (czego tam nie ma? od majtek po kapelusz:P) i własnie swobodzie klienta. właśnie zastanawiam się nad zakupem tej sukienki w h&m: http://www.hm.com/pl/product/04299?article=04299-A Śmiem twierdzić ze wyglądam w niej lepiej niż modelki. Do tej sukienki trzeba mieć pupę i biodra a nie taki płaski tyłek. Gdybym nie zobaczyła jej najpierw na manekinie chyba bym jej nie przymierzyła gdyż na nich wygląda nieszczególnie. Niestety jest wciągana i nie ma zamaka przez co nie przylega idealnie do sylwetki dlatego trochę się wącham. Z 2 strony za niewiele więcej mogę kupić tą sukienkę max mary na allegro. http://moda.allegro.pl/max-mara-sukienka-koralowa-na-plecach-koronka-34xs-i2703489098.html http://moda.allegro.pl/max-mara-sukienka-koralowa-na-plecach-koronka-36-s-i2703489109.html Tylko dochodzą wątpliwości co do oryginalności i nie jest to sukienka na zimę;/ Od 2 h próbuje znaleźć jakiś ciekawy i niepowtarzalny sweter. Mam ochotę na coś naprawdę dobrej jakości i bardzo dobry materiał. Coś maksymalnie z półki cenowej max mary. Niestety oglądam i nic ciekawego nie widzę w moim rozmiarze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby
HFC -> Dokładnie ubierasz super sukienkę, wystrzałowy makijaż wszystko dopracowane do perfekcji tylko buty eh... Kiedyś obiecywałam sobie że na co dzień będę nosić jedną parę a drugą, z wyższym obcasem która bardziej mi się podoba, zostawię na lepsze okazje. Jednak to nie działa. Rzeczywiście nie widać zamka. Jednak są tak ładnie wyprofilowane że wyglądają jakby miały ściśle przylegać do nogi. Coraz bardziej podobają mi się te buty:) W tym roku mam ochotę kupić miodowe klasyczne z delikatnej skóry przylegające do nogi. Z 2 strony potrzebuje czarnych bo w tym momencie mam tylko jedną czarną parę do tego najstarszą;/ Cóż musi wygrać albo rozsądek albo zauroczenie. Ja jestem dość dużą fanką h&m więc nie dziwie się dlaczego jest tak popularny. Czasem gdy szukam czegoś konkretnego denerwuje mnie trochę brak obsługi ale zazwyczaj wręcz przewinie to mi się podoba. Lubie to że mogę połazić po całym sklepie wybrać milion różnych rzeczy nie obserwowana czujnym okiem ekspedientki. Ja uważam ze h&m zawdzięcza sukces krótkim kolekcją (inne sklepy odwiedzę raz max 2 i już znam cała ofertę więc nie mam po co wracać a w h&m co chwile jest coś nowego), dość niskim ceną (20 zł za podkoszulek), bogatej ofercie (czego tam nie ma? od majtek po kapelusz:P) i własnie swobodzie klienta. właśnie zastanawiam się nad zakupem tej sukienki w h&m: http://www.hm.com/pl/product/04299?article=04299-A Śmiem twierdzić ze wyglądam w niej lepiej niż modelki. Do tej sukienki trzeba mieć pupę i biodra a nie taki płaski tyłek. Gdybym nie zobaczyła jej najpierw na manekinie chyba bym jej nie przymierzyła gdyż na nich wygląda nieszczególnie. Niestety jest wciągana i nie ma zamaka przez co nie przylega idealnie do sylwetki dlatego trochę się wącham. Z 2 strony za niewiele więcej mogę kupić tą sukienkę max mary na allegro. http://moda.allegro.pl/max-mara-sukienka-koralowa-na-plecach-koronka-34xs-i2703489098.html http://moda.allegro.pl/max-mara-sukienka-koralowa-na-plecach-koronka-36-s-i2703489109.html Tylko dochodzą wątpliwości co do oryginalności i nie jest to sukienka na zimę;/ Od 2 h próbuje znaleźć jakiś ciekawy i niepowtarzalny sweter. Mam ochotę na coś naprawdę dobrej jakości i bardzo dobry materiał. Coś maksymalnie z półki cenowej max mary. Niestety oglądam i nic ciekawego nie widzę w moim rozmiarze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie to podroba
bo pod marka pisze inna marka do tego chinska modelka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×