Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

hehe niby tak jak sie na cos nakrecimy to czasem cena nie gra roli :) o ile jest to cena na miare naszych mozliwosci finansowych :) jeszcze nie odpielam metek z szortow :P niby mam w glwie stylizacje, nawet je zmierzylam i wyszlo fajnie :) tylko kawalek szmaty i 100 zl... no dobra chyba je zostawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaw, zostaw szorty lejdi - czuje że nie pożałujesz :) w ogóle napisz koniecznie jak tam dalej idzie z bio oilem? jakos nie moze mi to wyjsc z głowy że dostalas jakiejś makabry :O nawet teraz zaczęłam omyłkowo wpisywać Twój nik zamiast mojego :P ja odnalazłam chyba złoty środek na swoj problem - papierosy :(:(:( niestety byłam kupe lat palaczką (wiem, wiem to straszne) i w zeszłym tygodniu postanowilam pierwszy i ostatni raz definitywnie z tym skończyc. jutro minie tydzien jak nie pale i jest to chyba pierwszy tydzien od niepamiętnych czasow kiedy nic nowego mi nie wyskakuje. po prostu stare blizny bledną z pomocą bio oila a nowego nic sie nie dzieje. nie chce zapeszac ale chyba zaczynam zdrowiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
z papierosami moja znajoma ma to samo, gdy zaczyna palic zaczynaj sie jej klopoty z cera, bledne kolo.. rzucic nie potrafi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bliscy sugerowali mi kilkakrotnie że moje kłopoty ze skórą to wina palenia. ani w mojej rodzinie ani u mnie jako dziecka czy nastolatki nie było takich problemow, a wszelkie niespodzianki zaczely pojawiac sie jakies 2-3 lata temu niemal znikąd :O z początku myślałam ze to alergia na nowalijki ale dosc szybko sezon na świeże warzywa sie skonczyl a moje badziewie zostało :O w każdym razie podjęłam szybką, męską decyzje i mam nadzieję ze wytrwam :D jest wiele plusów niekopcenia tego badziewia ale polepszający stan mojej skóry zdecydowanie mnie podbudowuje i pomaga wytrwać w dobrym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe za duzo o mnie myslisz szal cial :P:P no coz slabo to idzie, nie zauwazylam zadnej poprawy, dzis kolejny wysyp, ale mysle ze to z pwodu slonca, duchoty a w konsekwencji potu, wszystko sie dzis do mnie lepiolo :/ ja sobie "popalalam" ale od 3 miesiecy nie zapalilam ani raz :) jestem z siebie dumna :D szorty- chyba zostawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
powroze tobie z tarota: ee tammm... jutro bedziesz z nimi smigala spowrotem, bo lato zaraz sie skonczy,a po drodze zobaczysz inna rzecz, na ktore owe 99 zl mozesz przeznaczyc.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde... nie wygląda to dobrze, mi zostaly juz same jakies tam plamki i przebarwienia - nie jest ich duzo ale wkurzają mnie, wybiorę się wiec chyba dzisiaj na solarium zeby ostatecznie je "zrównac". poki co potraktowałam je korektorem :O ale sie wrobiłam przez katosu kusicielke... wczoraj z nudow zaczelam sobie przeglądac jej starsze filmiki i trafiłam na recenzje pudru matującego skin food. dziewczyny rozpisywaly sie w komentarzach jaki to on nie najgenialniejszy, jaki to wynalazek itd a katosu podala bezposredniego linka do aukcji z ktorej go nabyła z darmową przesyłką itd. pomyślałam "a co mi tam, zamowie" (mam problem ze świecącą skórą od lat). nooo i jakos utworzyłam konto na eBay i zamowilam specyfik, nie przewidzialam jednak ze sprawa płatnosci jest tak zawiła... zdawało mi sie ze to działa tak jak allegro, ze po zakupie dostane dane sprzedawcy, numer konta i zrobie błyskawiczny przelew :/ niestety... nie posiadam karty kredytowej ani jakiegos dzikiego konta PayPal wiec nie moge zaplacic :O zestresowalam sie i zaczelam cos kombinowac z tym PayPalem ale wszystko to jakies takie zawiłe... niby przelałam pieniądze na PayPal i za dwa dni powinnam móc nimi płacić ale jakoś czarno to widze... siostra smieje sie ze nie mozna mnie na chwile zostawic samej bo zaraz wydziwiam i zachciało mi sie pudru z Korei :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
systemu paypal nie polecam! kiedys wyslal mi niby pisemko, ze mam im zabulic 80e, gdyz z rzekomych 10e jakis tam oplat z % nazbieralo sie tyle do tego ich kwota za pomoc prawna, ktora ich rzekomo kosztowala 65e, a taka mieli ze mnie dobra klientke przez kilka lat, trzeba bylo to psuc?? czy szukali po prostu jelenia?? moja pani adwokat zasmiala sie im w twarz i kazal okazac na jakiej podstawie sa ich zadania, z ich strony echo do dnia dzisiejszego.. niby to ich stara zagrywka " jak zlapac frajera",ktora urzadzaja z jakas firma windykacyjna, a ze ludzie sie na to chwytaja, to juz inna sprawa.. teraz jelenia nie maja, od ponad 1,5 roku nie kupilam nic placac przez paypal i nie mam zamiaru!! zaoszczedze na aukcjach z usa, tak chetnie tam kupowalam,a tak lepiej dla mojej kieszeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zamierzam z nimi współpracować :( w ogole jeszcze nie zaczelam a juz zbrzydly mi zagraniczne zakupy :O chce kupic tylko ten jeden puder i nie ma mnie... o ile w ogole uda mi sie to zrobic bo albo jestem tak mało rozgarnięta albo to jest naprawde wszystko mega pokomplikowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, udało mi sie zapłacić za puder - cofam lament ;) mialam dzisiaj okazje pobuszowac po nieznanym mi dotąd CH :) zazdroszcze Wam dziewczyny, ktore macie w jednym miescie po kilka galerii. po raz kolejny przekonalam sie ze niby te same butiki a asortyment zupelnie inny. a przynajmniej rozszerzony w większych miastach. odkryłam bardzo ciekawy sklep - paul bright - mają śliczne rzeczy, bardzo oryginalne. ceny niestety odsyc wysokie, ale niemal każda rzecz jest "jakaś". kupiłam tam świetną dzianinową tunike w jasno arbuzowym kolorze - jest tak asymetryczna i tak niezidentyfikowana ze wlasciwie ciezko ją opisac - cos a'la nietoperz ale inny niz wszystkie, jestem bardzo zadowolona. oprócz tego wzielam sobie drewniaki na niewysokich szpilkach w quazi (takie do biegania na codzien - w plaskich czuje sie troche kaczuszkowato ;) ), czarne bolerko z orsay (jako alternatywa do narzutki ktorej niestety nie udalo mi sie znaleźć :( ) oraz jasne jeansowe szorty ze stradivariusa i uroczy top w stylu pin-up z pretty girl. planowalam poznajdywac wiecej bawelnianych topow na codzien ale ceny wyprzedazowe nie byly poki co az tak kuszące. poczekam wiec na lepsze okazje. czuję się nasycona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szal cial nie wiem czy pamietasz ale kiedys tu rowniez pisalam czy ma ktos konto ne ebaju bo ja nie ogarniam tych wszystkicj pejpaki itd wlasnie chcialam kupic ten puder plus korektor i maseczke przeczytaj rtecenzje, ciekawe jak u ciebie sie sprawdzi :) daj znac jak dojdzie http://mojakosmetykomania.blogspot.com/2011/07/azjatyckie-cudenko.html zaciekawilas mnie ta tunika?? dasz rade wstawic zdjecie?? czy ta firma ma jeszcze gdzies sklepy?? googlowalam chwile i nie znalazlam nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi___ tak pamietam, nawet miałam tu napisać że już mam konto ale to było zanim sprawa okazała się dla mnie tak skomplikowana :P w każdym razie wygląda na to że narobiłam niepotrzebnie zamętu, jesli otrzymam przesylke i wszystko bedzie ok to prawdopodobnie będę mogła służyć pomocą na przyszłość ;) recenzja z linka faktycznie stawia obiekt moich westchnień w całkowicie innym świetle ;p dokładając do tego fakt że juz kilkakrotnie skusilam sie na rzekome cudeńka katosu które u mnie sie totalnie nie sprawdzały, zaczynam miec spore watpliwosci... no ale cóż, prawde mowiac nie boje sie eksperymentowac w tej kwestii - matowa buzia jest moim odwiecznym pragnieniem i dopóki nie znajdę czegoś idealnego - nie spocznę ;) dam znać jak wypróbuję specyfik. zdjęcie tuniki postaram się wrzucić jutro. jest naprawdę dziwna i obawiam się że na zdjęciach może wyglądać jak kawał ścierki, ale daje słowo że na żywo robi fajne wrażenie :) no i kolor... super ;) sklep z tego co googlowałam jest w gorzowie, bytomiu, warszawie i gdzies tam jeszcze. strona internetowa jest w budowie wiec na razie wiele wiecej nie wiem. (http://www.paulbright.eu/). w kazdym razie naprawde ciekawe ciuchy, po prostu inne niż wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyknełam kilka fotek mojej tuniki, wybaczcie jakość i tło ale robiłam telefonem na szybko :P kolory są przekłamane, wygląda jak szaro-bury koral a w rzeczywistości to piękny, soczysty arbuzik ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a0f6fc8be077b5f1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ac95f7b9dd38e92.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fd467c9e795ee875.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4f900e8097dcd84d.html a tutaj jeszcze fotki mojej ulubionej tegorocznej sukienki o której wspominałam kilka postów wcześniej - uwielbiam ciuchy które narzuca sie w sekunde ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b934cba9891e84d3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/851ba2022602bdc3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a91f0129ef1772ea.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość High Fashion Coffee
Rzeczywiście szałowe ciało, jak już kiedyś założyłam :) PS.w podobny stylu (jednak bez nietoperza) kopiłam ostatnio urokliwą krótką a la sukieneczkę/tunikę w H&M. Ciekawe, czy by Ci się spodobała (zdjęcia jeszcze nie mam, ale zainspirowałaś mnie, Szałowe ciało) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość High Fashion Coffee
ups, coś mi się z rana litery plączą oczywiście w podobnym, kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
High Fashion Coffee, gdzieś Ty sie podziewała? ;) mi się podoba wszystko co krótkie i urokliwe heheh a nietoperze upodobałam sobie szczególnie gdyż mam mało kobiecą sylwetkę i lubię kiedy coś mi tam opływa na górze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarapaty
Nie wiem czy lubicie - ale chcialam sie z Wami podzielic fajna zabawa :D ostatnio znalazlam w sieci fajna gre Pisze to w tym dziale - bo gra jest zwiazana z moda :) a przy okazji mozna pocwiczyc pamiec :D polega na parowaniu 2 takich samych obrazkow modowych :) do pobrania na telefon i zabijania czasu np w komunikacji miejskiej :) tu macie https://market.android.com/details?id=com.einundzwanzigtorr.android.soliver.pairs linka do pobrania (to wersja na androida - wiem ze gdzies jeszcze jest wersja na iPoda) milej zabawy - piszcie jakie macie rekordy czasowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość High Fashion Coffee
Szałowe ciao, ja po prostu nie mam takiego polotu w pisaniu, jak Wy, stąd głownie czytam ... a ostatnio spędziłam kilka dni w Londynie, poszłam do dobrego domu towarowego w celach poglądowych (Selfridges), i doszłam do wniosku, ze już czas zacząć stawiać na jakość, większą dozę klasyki (bo miejsca w szafach zabrakło, więc niech będzie mniej, a z sensem ;-) ) wiec nie wiem, czy będzie mnie można nazwać modną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo zdaje mi się że lepiej być modną z trzema super ciuchami niż ze sto trzema badziewiakami ;) a tak serio to powoli wdrażam w życie podobny plan. oczywiscie mowilysmy juz o tym setki razy ale wiadomo jak wygląda praktyka... w kazdym razie staram sie teraz nie kupowac jak szalona wszystkiego co wpadnie mi w oko, ale podchodzic do zaklupow z wiekszym rozsądkiem. kupuje rzeczy ktore naprawde zwroca moją uwage, ktore są inne niz pozostale moje ciuchy. a jesli juz kupuje cos normalnego - top, koszulka, bawełna - to musi byc to fajna jakosc i korzystna przecena - w przeciwnym wypadku nie zawracam sobie tym głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość High Fashion Coffee
no właśnie, teoria teorią ... :) co zrobić, ze niektorym kobietom, w tym mnie, nowe zakupy odzieżowo - galanteryjno-kosmetyczne sprawiają tyle frajdy? to się chyba ma przekazane w genach, więc walka z naturą nie jest łatwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie na ostatnich zakupach biłam sama ze sobą :P znaczy sie moj rozsądek bił się z głupawką która towarzyszy mi zwykle podczas spotkania oko w oko z czyms ekstra ;) weszłam do milano iii moim oczom ukazały sie najpiękniejsze złote szpilki jakie tylko mogłam sobie wymarzyć :D sandałki z delikatnych paseczków, piekny splot, platforma zdobiona (serio wyglądały jak buty gwiazd), szpilka jak ze snow ehhh przecenione z 720 na bodajże 512 :O tu juz słabiej... jestem taka wariatka ze wzielabym je rezygnujac z dalszych zakupow ale moja madrzejsza strona zaczela do mnie krzyczec ze za kilka paskow dac ponad 500 zł to gruba przesada i ze te buty są dla mnie paradoksalnie zbyt piekne :D no bo gdzie ja je ubiore? na tą moją wioske zeby obić o krzywy krawężnik? czy moze do pracy... aktualnie niestety moje zycie towarzyskie jest delikatnie mówiąc na nijakim poziomie, a wlasciwie w ogole go nie ma wiec strojenie sie do lusterka jakos srednio mnie raduje :P nie kupiłam więc ale nie moge przestac o nich myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
szukam wlasnie czegos do cielistych szpilek i tuniki taki tez cielisty kolor i chyba zdecyduje sie po prostu na czarny golf albo body, chyba, ze macie lepsze propozycje.. po przesortowaniu mojej szafy doszlam do wniosku, ze mam troche rzeczy do, ktorych nie potrafie nic dobrac i musze kupic takie rzeczy jak np bezowa olowkowa spodnice- zamowilam w h&m badz dluzsze tuniki, a nie mam do nich rurek tylko takie proste spodnie, a to wyglada troche dziwnie, wiec tez juz je zamowilam.. taki czarny cienki golf tez musze kupic, bo mam tylko kremowy i granatowy, czarny mam, ale gruby i juz cos na niego to wygladam nieproporcjonalnie.. wysortowalam troche podniszczonych, kolor mi nie pasuje badz casualowych ubran,za krotkich , na stara ciotke itd. nawet przetarte skarpetki sie nie ostaly :P to bardzo oczyszczajace uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
512 zl no to niezle, ja daje za skorzane gora do 200 zl, auuuc.. chyba, jakies naprawde super designerskie :D przesylam Wam linka do sklepu, gdzie troche zaszlalam: http://www.guna.de/ powyzej 50e byla wysylka za darmo do tego 10e rabatu z codem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie z sensem ___ a co to za tunika? bo niebardzo rozumiem dlaczego szukasz do niej nadal "góry" (golf, body) zrozumialabym gdybys zastanawiala sie nad leginsami/szortami itp., a tak to jakos nie potrafie sobie zwizualizowac czego brakuje Twojemu zestawowi ;) aaa zagraniczne zakupy :P na razie boli mnie glowa na samą mysl :P za to mają niektpre fajne jeansy i obiła mi sie tez o oczy jakas bejsbolówka - lejdi musi zobaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne niektóre rzeczy ale jak dla mnie troche zbyt kwieciste. najciekawsze modele sukienek czy tunik są obsypane wielokolorową łąką i przez to jakos szczególnie do mnie nie przemawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
kwieciste obleca z czarnym badz z bialym dodatkiem, w innym przypadku to zbyt wiele jak dla mnie.. mam sama chyba dwie kwieciste sztuki, wiecej nie planuje ta tunika to raczej takie poncho, kupilam je w h&m za ok 28 bylo przecenione z 80 zl i nadaje sie tylko na cos gladkiego, kolor cos a al pudrowy glebszy..puderrosa mniej wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dobrze to sobie wyobrazam ale jesli jest przejzyste czy azurowe to wybrałabym pod spód kolor mozliwie zblizony do tuniki - lubie monohromtycznosc lub cos w odcieniu maksymalnie cielistym zeby uzyskac wrazenie nagiego ciała pod spodem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) widze ze topic wreszcie sie troszke ozywil :P mowie z sensem- weszla na ta stronke zanim przeczytalam posta szal cial i odrazu pierwsze co zobaczylam to bejsbolowka :P:P:P:P hahahaha szal cial- jestem zachwycona ta tunika!! powiedz co to za material? jest cienka?? przeswitujaca?? bo takie troche wrazenie sprawila w dolnej czesci, ile za nia dalas?? w 100% trafila w moj gust, natomiast sukienka ma fason ktory tez kocham :) btw masz swietna figure!! uwielbiam kroje nietoperzowe i kimonowe, szkoda tylko ze u nas jest tak malo oryginalnosci w krojach, lubie rzeczy ktore maja ciekawe fasony ale sa gladkie, w PL jak juz cos ma super fason to czesto jest przedobrzone roznymi dziwnymi "ozdobnikami", jakies nadruki, koronki, cekiny itd itd, a mi sie marzy cos ciekawie skrojonego ale prostego bez dodatkow, ta twoja tunika szal ciall wlasnmie taka jest :) jednolity kolor i ciekawy kroj kosmetyki polcecane przez katosu - szal cial ogladam teraz sporo YT filmikow kosmetycznych i przegladam tez takie blogi i powiem ci ze spotkalam sie juz ze dosc duzo dziewczyn krytykuje kosmetyki polcecane przez katosu, tzn w tym sensie krytykuje ze np u nich totalnie se nie sprawdzaja, np katosu wychwalala podklad chanel a wiele diewczyn mowilo ze totalnie je rozczarowal, tak samo bylo z tym korektorem ze skin food, jedna jutubowiczka ktora przyjazni sie z katosu mowila ze dziwna sprawa ale generalnie wszystkie kosmetyki ktore super dzialaja na katosu u niej sie totalnie nie sprawdzaja :) moze cos w tym jest :) jak dylko dotrze do ciebie ten puder to daj znac bo sama kiedys mialam na niego ochote :) High Fashion Coffe- tu nie chodzi o bycie modna tylko o plotkowanie na temat ciuchow mody i jak widac wszystkiego innego lacznie z kosmetykami itd itp :P wiec jesli tylko chcesz to pisz o czymkolwiek :) hehe rowniez marze zeby uklasycznic swoja szafe :P taaa teoria :D mowie z sensem- ja postawilabym na cos w kolorze tuniki tak jak mowi szal cial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi ___ materiał to najsłabsze ogniwo tej tuniki :P wg mnie troche nieprzyjemny... to jest wiskoza bardzo delikatnie pleciona - taka pajęczynka wręcz. typowo cienka dzianinka. jest troche przezroczysta, to fakt ale minimalnie. na tyle delikatnie ze nie czuje potrzeby by miec pod nią top. w kazdym razie tez jestem nią zachwycona, najbardziej dlatego ze ma genialny wręcz krój - chodzi o to ze jakby się nie ułożyła wygląda świetnie. np przy zakrytych ramionach tworzy dekolt "woda", przy odkrytym ramieniu rowniez swietnie lezy. spadnie na prawo - super, spadnie na lewo - jeszcze lepiej ;) serio, tak dobrze skrojonego ciucha nie mialam jeszcze nigdy. kosztowała 89zł co wypadło korzystnie na tle pozostałych cen w tym butiku (np siostra kupiła spódniczkę za 240 :O ) tez zawsze szukam czegos gładkiego... lubie wzornictwo i ozdoby ale czasem mam tym wszystkim przesyt. w tym butiku byly identyczne w kroju tuniki z jesiennej kolekcji tylko grubsze, nieprzezroczyste i ciemno szare. ta moja tak fajnie sie nosi ze troche zaluje ze nie zaopatrzylam sie jeszcze w cieplejszą jesienną. przydalaby sie po wakacjach. niestety nie sądze zebym miala jeszcze szansę trafic do tego sklepu :( ale jeśli któraś z Was będzie miała okazję to polecam nie omijać ;) dziękuję za komplementy, choć uczciwie zgłaszam że do "świetności" mojej figurze sporo jeszcze brakuje :O co do kosmetykow to ona ma cos w sobie że jak gada to jej ufam :P a pozniej zawsze jestem zła bo jednak to co poleca do tanich nie nalezy... zdaje mi sie ze problem lezy w tym ze ona ma zwyczajnie niemal bezproblemowa cerę. myśle ze typową normalną (chyba nawet kiedys o tym mowila). nie swieci sie, nie ma zakórników itd - zdaje mi sie ze przy takiej cerze naprawde niewiele potrzeba do "wielkiego wow". ona poleca kosmetyki dzieki ktorym ma ładniejszą skórę no a prawde mowiac to niemal kazdy wysokopółkowy produkt bedzie sie przy jej bezproblemowej cerze swietnie sprawdzal - tak mi sie wydaje. obiecalam sobie ze ten puder to ostatnia rzecz ktorą kupuje przez katosową pokusę ;) lepiej znajdę sobie jakies bardziej zblizone do mnie i moich potrzeb "kosmetyczne guru" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
szal ciall twoja sukienka letnia jest przecudna :) nie wiem gdzie i za ile ja nabylas, ale mowie z gory, ze kupilabym taka ..gdyby mi w lapkiw padla :D co do tuniki to podoba mi sie jej kolor , tak koralowy..ale tania to ona nie byla w moim pojeciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×