Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

Gość mowie z sensem
w przesuwanych szwach przoduje c&a, doslownie po jednym praniu t-shirt stamtad stracil fason, marna jakosc materialu, marne wykonczenie.. czasem zdarza sie tam ladne wzorowo rzeczy, ale naprawde szkoda pieniadzy ..wrrr...kupilam tam sliczny kremowy t-shirt z kokardkami brazowymi i doslownie szlag mnie trafia, jak ubranie moze sie tak zdeformowac???!!!!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
w kwestii kosmetycznej udzielilam sie ostatnio na allegro u uzytkowniczki bodajze --pretty chick czy cos w ten desen.. ma sporo cieni barry m i innych cud z anglii, ktrore sa dosc trudno dostepne, czekam wlasnie na przesylke..:), chociaz podkladu czy pudru uzywam od wielkiego dzwonu :D statystycznie 2-3 razy na rok, to uwielbiam cienie, kredki do oczu i blyszczyki ..moja kosmetyczka to nic specjalnego- troche cieni rimmel, inglota, jakies blyszczyki l'oreala i inne duperelki..tursz ellen beatrix, niestety inne nie potrafia wskorac nic z moimi supercienkimi rzesami.. bede teraz testowac i oczywiscie zdam Wam relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
nibys moja babcia byla krawcowa i mowi, ze wykrzywiaja sie szwy, ktore sa za szybko szyte..cos w tym musi byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) U mnie z zakupami nadal cienko. W ręce wpadl mi jedynie pomaranczowy zakiet, no i przyznaje, odbilo mi i kupilam sobie trampki. :D Nie wiem czy je w ogole zaloze, ale jakos mi wpadly w oko. I mysle jeszcze o jakiejs BLB. Zastanawiam sie nad fuksja albo pomaranczem. Co do kosmetykow, to ja poszukuje lakieru do paznokci w kolorze greige. Zachwycil mnie na pokazach Chanel, ale nadal go nigdzie nie widzialam. A jesli chodzi o podklady, to ja jestem wierna Guerlainowi. Jego cena mnie co prawda strasznie boli, ale to chyba jedyny podklad, ktory jest akceptowany przez moja skore. Inne albo mi wysuszaly cere, albo wychodzily mi wypryski, albo co gorsza swiecilam sie jak choinka. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o podkładach Guerlain także słyszałam wiele dobrego, chętnie wypróbuję po lecie, póki co chce dac odpocząc mojej skórze. mam nadzieje że fundusze pozwolą na stopniową realizację mojego wzniosłego planu aby w kwestii kosmetykow i pielegnacji przejsc na wyższą półkę :) Cornes of Fashion ___ 28 kwietnia dodałaś notkę o zestawie z bluzką z zary i spodniami miss selfridge. nie wspomnialas gdzie nabyłaś gladiatorki - wyglada na to że są bliskie mojemu ideałowi. powiedz prosze gdzie takie znalezc i czy są na cienkich szpilkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szal ciallll -- Ja z Guerlaina jestem bardzo zadowolona ;) Ogolnie z moja cera jest mi ciezko dobrac jakiekolwiek kosmetyki, wiec o oszczednosci nie ma co mowic. :O Wlasnie zauwazylam ze pisalas o Lady Million Paco Rabanne. Zapach dlugo sie utrzymuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cornes of Fashion ___ cofam pytanie, dopiero zauwazylam ze jest wiecej zdjec, szkoda ze to nie szpile :P Nueve___ wygląda na to że jest to najtrwalszy zapach który miałam :) ja oczywiscie szybko przestaje go czuc ale otoczenie bardzo zwraca na niego uwage nawet po wielu godzinach. pryskam sie bardzo oszczednie a podobno caly pokoj w pracy gdzie siedze pachnie jeszcze dlugo po moim wyjsciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
co sadzicie o polaczenniu kolorystycznym?: niebieski kobalt gora zakiet, neonowy rozowy-pink spodnie-dol ?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie wyznaje zasade neon x 1, czyli jesli mam dopięty kwiat w kolorze fuksji to jest to jedyny "pstrokacz" w całej stylizacji, podobnie w przypadku bluzek, pasków, torebek czy czegokolwiek co bije po oczach. moda na żarówiaste kolory i ich kuriozalne połączenia kompletnie do mnie nie przemawia, a nawet drazni mnie bo pewnie na przyszły sezon bedzie juz większość tych rzeczy do wyrzucenia :O zdecydowanie wolę bardziej uniwersalne i bezpieczniejsze połączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
a gdzie koelzanak lejdi?? :D czyzby juz stala w kolejce pod TKMaxx?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
nibys pisalas kiedys negatywnie o kombinezonie itd. a ja widzialabym cie w jakims zwiewnym z delikatnego materialu, cos w stylu boho do tego drewniane bransolety, koturny.. taki piekny letni look..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhaa mowie z sensem wywolalas jedyny dzis usmiech na mojej twarzy :) niestety nie koczuje pod drzwiami TK Maxx a walcze z rozniastymi pracami zaliczeniowymi :/ czytam was czytam ale nie mam weny na pisanie w ramach wyluzowania sie troche poszlam na zakupy :) a ze mialam na nie cale 20 min to kupilam jedynie to: http://bloo90fashion.blogspot.com/2011/05/h-presents.html 3 zdjecie od góry- fioletowa kopertówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
ja mam wlasnie kilka dni "wolnych" w zwiazku z remontem sypialni.. :D tak mnie jakos w zeszlym miesiacu natchnelo i rezultaty juz sa .. :)) modowo u mnie slabo :/, jedynie zastanawiam sie nad nowa para standal na lato: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150605954690&var=450026236126&ssPageName=STRK:MEWAX:IT nic mi jakos specjalnie nie wpada w oko, a czasu na latanie po sklepach tez nie mam :((.. i checi..cos czuje, ze czekaja mnie teraz wydatki, bo zawsze wczesniej jakos wpadam w oszczedny kurs..intuicja czy co?? :P i dziewczyny cienie Barry M,ktore kupilam na allegro sa FANTASTYCZNE!!!! nic z tego co znam sie do nich nie umywa!!! Dazzle Me tez SUPERRRRR; TE KOLORY TA PIGEMNTACJA!!! WOW!!!!!!!!! do tego sa smiesznie tanie :D za 1 szt. placilam ok 4 zl plus wysylka, wyprobujcie, przekojnajcie sie same :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie z sensem ___ a jak z trwałością tych cieni? na taką pogodę musi być coś fest, nie cierpię jak cienie zbierają sie w załamaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
nic sie nie dzieje, nie roluja sie , nie walkuja w kacikach, nie znikaja po 2h jak inne .. A EFEKT??!!! szalowy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
kupowalam juz palety pupy i cienie z clinique..naprawde sporo w tej kwestii wytestowalam, rimmel jest tez calkiem ok, inglot tak samo, ale przy tych po prostu sa smetne.. na dodatek te maja jeszcze taki efekt jakby powiekszajace oko?? nie wiem jak to okreslic..chyba przez to, ze sie mienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogłabyś podać linka do sprzedawcy u którego je nabyółaś? chciałabym przepatrzeć co tam proponują bo prawde mówiąc nie słyszałam nigdy wczesniej o tych cieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
jak dla mnie to one z sypkimi nie maja nic wspolnego, to raczej konsystencja pol-kremowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis kryzys modowy
?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TBsport ma nowe konto
UWAGA do wszystkich klientek kupujących w firmie TBsport TBsport otworzyło nowe konto na all: tbsportpl http://allegro.pl/my_page.php?uid=22429281 ma nową ciekawą kolekcję:) w tym: nowy model spodenek HAREMKI SZORTY jest duży wybór kolorów. NOwy model marynarka dresowa - must have 2011 ciuszki są śliczne i starannie wykonane za przystępną cenę - a nie z chińskich fabryk! dodatkowo każdą odzież mogą uszyć większą lub mniejszą niż dostępna :) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze topik przezywa poraz kolejny smierc kliniczna, mam nadzieje ze zobaczy swiatelko w tunelu i powroci ze zdwojona sila :) dziewczyny jestescie gdzies tu jeszcze?? wiec poprodukuje sie troszke ja :) wyprzedzy czas ach... ja w tym roku postanowilam kupic kilka rzeczy, co tez zrobilam- ale nie sezonowo na topie, tylko klasycznych i bazowych- udalo mi sie upolowac czarna elegancka spodnice, elegancka koszule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×