Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OBYOBYOBY

2 LATA STARANIA 2 KRESKA !! CZY TO JEST CZY ZŁUDZENIE ?

Polecane posty

Gość OBYOBYOBY

ZROBIŁAM DZISIAJ TEST ODSTAWIŁAM GO BO WYSZŁA 1 KRESKA POTEM WZIEŁAM ZNÓW PO PARU H I PATRZE A TAM 2 BLADA ŻE JEJ PRAKTYCZNIE NIE WIDAĆ ..ALE WIDAĆ CZY TO JEST TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda1976
Wklej zdjęcie testu,łatwiej będzie cokolwiek powiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBYOBYOBY
TEJ KRESECZKI PRAKTYCZNIE NIE WIDAĆ ALE JA WIDZE BLADZIUTKA STRASZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najszczersze gratulacje!!! Ale jesli to było kilka godzin to może się tak zdarzyć, ze nawet przy braku ciąży pojawi się druga kreska, niestety. Musisz uzbroić się w cierpliwość i za kilka dni zrobić nowy test. Kiedyś czytałam, ze tylko ten wynik podany w instrukcji jest ważny, tj po 3,5 czy ilu tam napiszą minutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabli nadali
po paru godzinach może druga się pojawić niestety :( i nie świadczy ona o ciąży (wiem to z własnego doświadczenia) dlatego na teście piszą do jakiego czasu należy odczytywać wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBYOBYOBY
no to sie zmartwiłam tylko że może jej nie zauważyłam taki pierwszy rzut oka i dopiero potem sie przypatrzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabli nadali
musisz powtórzyć test za kilka dni, a najlepiej iść na betę z krwi i będziesz wiedziała na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę Cię martwić, ale taka kreska po dłuższym czasie nie musi oznaczać ciąży :( ja też taką kiedyś miałam i to nie raz i już się cieszyłam jak głupia, bo bardzo pragnę dziecka, ale niestety nie było ciąży :( zrób sobie test po 48h i nie patrz na niego później niż po 15 minutach, a najlepiej wyrzuć po tym czasie. Ja też często patrzę na testy przez długi czas mają nadzieję, że ta druga kreska się pojawi .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×